Discutii pe tema "Poze cu jucatorii"

DeletedUser16039

se pare ca ai renuntat la fardurile stridente din celelalte poze :p [ no offence ]
asa da :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23722

mai baieti!voi nu intelegi ca s-a fardat atunci numai ca sa faca poza respectiva?voi nu va fardati ca sa faceti diferite poze,DAR puneti anumite fete de smecheri ,sau mai lasati camasa descheiata ca sa vi se cunoasca ''muschii''sau mai stiu eu ce idei va vin voua prin cap'sorul ala:D
 

DeletedUser

picture055n.jpg
tu vrei sa te "mariti" radule:D
 

DeletedUser8343

eu nu pricep de ce e mana lu' minuletz pe burta lui fan !!!
o fi gravid ? ntzzzzz...si can' ma gandesc ca nu ne-o zis nimic... o fi vrand sa ne faca o surpriza!

Din cate stiu eu pana acum nu l-am lasat gravid :D

@yoandyo: superba poza si superba tu!
 

DeletedUser

Din ciclul "Nu faceti asa ceva acasa":
http://forum.triburile.ro/showpost.php?p=522977&postcount=4666

Moncher, daca ar fi fost topicul ala un concurs de poze misto, in plina desfasurare, iar eu eram seful juriului, il declaram incheiat. Magna cum laudae obtineai trofeul.
Prima data am crezut ca e poza lui Ovidius, inainte de a se apuca sa scrie "Tristele", dar am realizat ca nenea poetu' romanu' n-a fost contemporan cu pixelii digitali.
Nu stiu cine e si cum o cheama, dar sunt convins ca daca as zooma poza destul, as vedea-o in pupilele tale pe pe pupila care te-a adus in starea asta.
Da-o la diverse, man, inca nu s-a logat pe Lumea Reala tanti care sa merite sa faci burta mare de la bere din cauza ei. Plus ca dauneaza la agatatul urmatoarei.:D
Capul sus, pieptul inainte, bicepsii la vedere si treci urgent la innobilarea alteia, ca e pacat sa vina altul cu nobilul mai prost dar mai rapid.;)


PS: cum ma duc acasa, dau de pomana tot ce am de la Lotto.
 

DeletedUser

no pune poza cu tine sa te vaza si ochii nostriiiiiiiiiii

siiiiiiiiiiii mai vreau si cu nastynosslees...daca se poate
 
Sus