Discutii si propuneri despre Interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17134

Off Draga Zanzi, cel care trece pe langa niste "adevaruri"..aritmetica nearitmetica, sincer acum nu am de ce sa dau explicatii, mai ales unora dintre voi, de ce?! pur si simplu, in afara de a va arata muschii pe extern( in loc sa spuneti adevarul) de altceva nu sunteti buni.


App. Zanzi ce mai face contul mariusmar?!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17134

presupun ca te simti bine stiind ca pe forum nu-ti poate innobila nimeni contul..!:D ar fi trebuit sa te apuci sa predai cursul de triburile: "cum sa pierzi 500sate in 50zile":cool:

De parca ar fi un capat de tara :D, mai ales ca eu in perioada aia..avem casa in renovare( asta este pentru zanzi);)
 

DeletedUser17134

-...Lumea 3 s-a deschis in toamna lui 2007 ;)

Astazi este 24.10.2011 ... Deci Lumea L3 s-a deschis acum 4 ani.

Plus anul care mai juca sotul inainte = 5 ani .... ..asta pentru el doar ....
Pana la 6 ani ( de la 4 ) .....este..exagerare ... :D :rolleyes: ..

::D aritmetica :D

Pardon citeste mai bine..sau nu stii ce inseamna cuvantul "aproape"?
 

DeletedUser38023

Off Draga Zanzi, cel care trece pe langa niste "adevaruri"..aritmetica nearitmetica, sincer acum nu am de ce sa dau explicatii, mai ales unora dintre voi, de ce?! pur si simplu, in afara de a va arata muschii pe extern( in loc sa spuneti adevarul) de altceva nu sunteti buni.


App. Zanzi ce mai face contul mariusmar?!

Noi spunem numai adevarul, noi am jucat prima data triburile pe lumea 3 acum 8 ani!

Mai bine rrom ca mine , decat PUI DE GAE, ca tine.

http://www.youtube.com/watch?v=i3E4I5k3od4
 

DeletedUser17134

Da da..si marmota :D, ce sfinti sunteti..

Intai gunoiul din propria curte..in rest no comment:D
 

DeletedUser17134

Nu avem gunoi .. :rolleyes:
De ce ar arata respectivul respect unor adversari care la randul lor nu il ofera? :rolleyes: V-am mai spus, unii dintre voi cereti mult prea gratuit respectul ..

Ai spus cui?!:D Las-o asa cum a picat..esti doar un player..si nu mostenesti nimic, daca castigi o lume.


Si in incheiere, respectul se castiga in timp ( nu asa cum ai tu pretentie);)..Vrei respect..respecta :)
 

DeletedUser38023

Ai spus cui?!:D Las-o asa cum a picat..esti doar un player..si nu mostenesti nimic, daca castigi o lume.


Si in incheiere, respectul se castiga in timp ( nu asa cum ai tu pretentie);)..Vrei respect..respecta :)

Nu! :rolleyes: Prefer sa-ti castig respectul prin brutalitate dupa ce o sa iti luam satele, nu respectandu-te gratuit .. :eek:
 

DeletedUser38023

Membri online
Immortal R*, alex02dsa, Chiritza (admin), danasav88, Jackass20

WOW! 4 membri din team la un singur om de rand .. Care-mi sunt sansele? :rolleyes:
 

DeletedUser

De ajuns.
Desi o tachinez ...Chiritza e un jucator ca si noi si merita respectul nostru la fel ca toti colegii si "dusmanii" de pe harta.
Indiferent daca pierd sau castiga sate... jucatorii de triburi sunt jucatori de triburi.
Pai cum ar putea sa ia unii sate daca altii nu pierd .... Si e ca si yang/ying ... nu se poate ca unii sa existe fara altii.
Ca ne mai "impungem" putin ... nu e cu ganduri rele.
Hai sa ne aducem aminte ca suntem aici sa ne relaxam.

Pentru toate doamnele si domnisoarele care joaca jocul asta frumos...

Intre-301-si-500-lei-Cosulet-cu-flori-poza-t-P-n-d_86.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38023

sincer ? sau vrei sa te aburesc ? :))))
99% sa castig, nu? :cool:
De ajuns.
Desi o tachinez ...Chiritza e un jucator ca si noi si merita respectul nostru la fel ca toti colegii si "dusmanii" de pe harta.
Indiferent daca pierd sau castiga sate... jucatorii de triburi sunt jucatori de triburi.
Pai cum ar putea sa ia unii sate daca altii nu pierd .... Si e ca si yang/ying ... nu se poate ca unii sa existe fara altii.
Ca ne mai "impungem" putin ... nu e cu ganduri rele.
Hai sa ne aducem aminte ca suntem aici sa ne relaxam.

Pentru toate doamnele si domnisoarele care joaca jocul asta frumos...

Asa e! Multumim PEOPLE pentru sate! ;)
 

DeletedUser3192

Membri online
Immortal R*, alex02dsa, Chiritza (admin), danasav88, Jackass20

WOW! 4 membri din team la un singur om de rand .. Care-mi sunt sansele? :rolleyes:

Hop si eu pe aici...treci pe cont si pune in functiune topoarele ca sa iti maresti sansele :p:p:p
 

DeletedUser38239

A aparut si bufonul apatrid.
Ia tata o pereche de ghete cadou si lasa-ne :

product_image_248.jpg


si nu uita sa te treci pe placa aia funerara de la profilul tribului, ca vad ca de tine au uitat.

Nu mai sunt pe harta pentru ca te pomeni ca mi-ai luat tu satele ...
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus