Discutii si propuneri despre Interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Va certati.....va impacati.....acum iar esti certat cu Chirita? :D
Cand nu ti-a facut rost de sprijin te-ai suparat.....cand "a revenit la sentimente mai bune" o "iubeai"....dupa, iar va-ti certat....dovada ca ai despartit tribul si l-ai facut "dupa chipul si asemanarea ta" :D
Oricum...contul tau s-a plimbat saracul de atatea ori inainte si innapoi...ca nu mai conteaza unde e ...poate te hotarasti definitiv sa stai pe loc ,sa stim si noi o socoteala :p

Cred că glumești, niciodată nu ne-am înțeles doar că o perioadă am preferat să ne ignorăm reciproc;)
 

DeletedUser

Buna dimineatza.....
A venit "iarna" dupa cum ne-a anuntat carmi :D

Asa ca si eu repede am venit cu cafea aburinda, ca sa avem ce savura in timp c epoate mai discutam sau mai citim un interviu .
Pofta buna ! ;)

images
 

DeletedUser

ce interviu sa citim zanzi???
ca nu a mai aparut nimic :(
poate ar trebui sa te facem pe tine moderator, ca scrii mai des pe aici decat moderatorii oficiali :p
 

DeletedUser4133

degeaba incercati sa aruncati pe mine vina lipsei interviurilor. Mai degraba vorbiti cu colegii vostri de harta sa accepte sa fie intervievati...iar dupa ce accepta...sa si vina sa dea acel interviu . :)
 

DeletedUser

degeaba incercati sa aruncati pe mine vina lipsei interviurilor. Mai degraba vorbiti cu colegii vostri de harta sa accepte sa fie intervievati...iar dupa ce accepta...sa si vina sa dea acel interviu . :)

:confused: acum se dau interviurile live? putem asculta si o inregistrare? unde e biroul de interviuri?
 

DeletedUser4133

Daca ai ceva impotriva metodei de interviu pe care am folosit-o te rog sa te exprimi clar si pe intelesul tuturor. Imi e mult mai simplu sa trimit cu mesageria 10 intrebari la care persoana intervievata sa raspunda si cu asta "m-am spalat pe maini" de partea cu interviurile. Putem supune la vot modul in care sa se faca interviul si apoi primiti interviurile exact asa cum le doriti.
 

DeletedUser38023

Daca ai ceva impotriva metodei de interviu pe care am folosit-o te rog sa te exprimi clar si pe intelesul tuturor. Imi e mult mai simplu sa trimit cu mesageria 10 intrebari la care persoana intervievata sa raspunda si cu asta "m-am spalat pe maini" de partea cu interviurile. Putem supune la vot modul in care sa se faca interviul si apoi primiti interviurile exact asa cum le doriti.

Da! Telefonic? :D
 

DeletedUser4133

telefonic sa le dai sau sa le primesti ? ...ca ai lasat loc de interpretare ;)
 

DeletedUser

ppfff....Iar va luati de viata fetei!!!

Dana, insista cu interviurile....stai cu mesajele pe ei ,pana se plictisesc si dau interviurile :D
 

DeletedUser

Daca ai ceva impotriva metodei de interviu pe care am folosit-o te rog sa te exprimi clar si pe intelesul tuturor. Imi e mult mai simplu sa trimit cu mesageria 10 intrebari la care persoana intervievata sa raspunda si cu asta "m-am spalat pe maini" de partea cu interviurile. Putem supune la vot modul in care sa se faca interviul si apoi primiti interviurile exact asa cum le doriti.

Mai da rai mai sunteti , lasati fata in pace, daca nu face interviurilr nu e bine, daca le face vreti altfel. Hotarati-va odata! Si cica femeile sunt rele de gura :D :rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus