Discutii si propuneri despre Interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pfff eu credeam ca interviurile vor anima si mai mult forumul..ca vor fi pareri pro /contra...dar s epare ca ...se prefera doar cititul.... :D
 

DeletedUser

zanzi interviul cu tine si cu alex02dsa sunt ok, dar cand lumea citeste interviurile alea cu re del mondo si aliosa isi da seama ca nu se merita sa intre pe forum. in special cei care joaca pe l10 si ii cunoaste pe ambii cat de nubi sunt
 

DeletedUser17134

Da da da..parca i-au murit laudatorii, dar dehh..fiecare cu ce il doare.


Draga Poda( ai stat cu mine in casa si eu nu stiu?!), dar eu ca o doamna ce sunt nu te jignesc, tu de ce o faci? sau asa esti invatat? Nu te supara ca te mai intreb ceva..esti cu ceva mai presus decat mine sau altcineva?

Daca eu nu te-am bagat in seama, sau nu te-am laudat ca asa esti obisnuit..tu de ce o faci?!


Sa fie clar pentru toata lumea, atata timp cat eu nu ma i-au de viata nimanui(desi as avea tot dreptul, mai ales la cate stiu), sa nu va intereseze nici de viata mea( sper ca s-a inteles mesajul, mai ales ca nu stiti cine sunt..si sincer mie sila de jucatori cu gura mare si laudarosi care se ascund ca soriceii). Sa va iasa din cap ca am sa tac ori de cate ori ma jigniti, stiu cine sunteti si ce hram purtati..fata de anumiti jucatori..sunteti egal cu 0.( pentru asta stiu ca i-au ban), dar m-am saturat sa maturati cu mine pe jos.



Ps:Este un joc fratilor, nu aveti nimic de demonstrat, asa ca tratati-l ca atare si vedeti-va de vietile voastre reale, pentru ca eu am pentru ce sa muncesc si am pentru ce ma bucura..mai ales ca am doi copii.

IN REST ESTE CAN-CAN.

Va doresc o seara buna in continuare!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Adica trebuie sa ...dormim deja ? :eek:

2198_bebe.jpg
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Da da da..parca i-au murit laudatorii, dar dehh..fiecare cu ce il doare.


Draga Poda( ai stat cu mine in casa si eu nu stiu?!), dar eu ca o doamna ce sunt nu te jignesc, tu de ce o faci? sau asa esti invatat? Nu te supara ca te mai intreb ceva..esti cu ceva mai presus decat mine sau altcineva?

Daca eu nu te-am bagat in seama, sau nu te-am laudat ca asa esti obisnuit..tu de ce o faci?!


Sa fie clar pentru toata lumea, atata timp cat eu nu ma i-au de viata nimanui(desi as avea tot dreptul, mai ales la cate stiu), sa nu va intereseze nici de viata mea( sper ca s-a inteles mesajul, mai ales ca nu stiti cine sunt..si sincer mie sila de jucatori cu gura mare si laudarosi care se ascund ca soriceii). Sa va iasa din cap ca am sa tac ori de cate ori ma jigniti, stiu cine sunteti si ce hram purtati..fata de anumiti jucatori..sunteti egal cu 0.( pentru asta stiu ca i-au ban), dar m-am saturat sa maturati cu mine pe jos.



Ps:Este un joc fratilor, nu aveti nimic de demonstrat, asa ca tratati-l ca atare si vedeti-va de vietile voastre reale, pentru ca eu am pentru ce sa muncesc si am pentru ce ma bucura..mai ales ca am doi copii.

IN REST ESTE CAN-CAN.

Va doresc o seara buna in continuare!

Am înțeles tovarășa directoare, dumneavoastră ne cunoșteți pe fiecare dintre noi ca și cum ați locui în casă cu noi sau lucrați la Serviciu de informații?
Cum se face că noi nu știm nimic despre tine și tu știi totul despre oricine....a da...egocentrismul funcționeaza...succes!
EDIT: Dacă tot e un joc ce-ar fi să mai lași din arsenalul de amenințări "acasă" ?
Și laitmotivul "restul e can-can" specific de altfel pentru anumite tipuri de oameni :rolleyes:

Și noi îți urăm o seară bună și te invităm frumos să părăsești incinta!
 
Ultima editare:

DeletedUser17134

Am înțeles tovarășa directoare, dumneavoastră ne cunoșteți pe fiecare dintre noi ca și cum ați locui în casă cu noi sau lucrați la Serviciu de informații?
Cum se face că noi nu știm nimic despre tine și tu știi totul despre oricine....a da...egocentrismul funcționeaza...succes!
EDIT: Dacă tot e un joc ce-ar fi să mai lași din arsenalul de amenințări "acasă" ?
Și laitmotivul "restul e can-can" specific de altfel pentru anumite tipuri de oameni :rolleyes:

Și noi îți urăm o seară bună și te invităm frumos să părăsești incinta!

O sa dispar cand dispari tu, draga domnule moderator(care se lauda pe la un colt ca este...:rolleyes:)


Ps: Mai doresti o lama?!( de guma bineinteles)..:D
 

DeletedUser35216

alex, ce vrei sa ne demonstrezi? ca ai mintit in interviu?
danasav88: Exista certuri in tribul tau ? Ce parere ai despre ele ?
Alex02dsa: În REAL? Nu, nu au existat și nici nu vor exista.
si eu m-am certat cu cativa colegi... dar niciodata in public! mai ales ca esti moderator de forum...
 

DeletedUser4133

Ar fi momentul sa va opriti. V-ati racorit, dar acum dati-va mana si treceti la treaba pe harta. ;)
 

DeletedUser35216

pai asta e problema dana! alex cu alina sunt aliati :(
daca comentariul venea de la unul dintre dusmani... intelegeam! dar asa...
 

DeletedUser35216

sa inteleg ca este un lucru normal ce ai facut?
nu consideri ca a fost un comentariu deplasat?
 

DeletedUser

Chiritza a spus:
Da da da..parca i-au murit laudatorii, dar dehh..fiecare cu ce il doare.


Draga Poda( ai stat cu mine in casa si eu nu stiu?!), dar eu ca o doamna ce sunt nu te jignesc, tu de ce o faci? sau asa esti invatat? Nu te supara ca te mai intreb ceva..esti cu ceva mai presus decat mine sau altcineva?

Daca eu nu te-am bagat in seama, sau nu te-am laudat ca asa esti obisnuit..tu de ce o faci?!


Sa fie clar pentru toata lumea, atata timp cat eu nu ma i-au de viata nimanui(desi as avea tot dreptul, mai ales la cate stiu), sa nu va intereseze nici de viata mea( sper ca s-a inteles mesajul, mai ales ca nu stiti cine sunt..si sincer mie sila de jucatori cu gura mare si laudarosi care se ascund ca soriceii). Sa va iasa din cap ca am sa tac ori de cate ori ma jigniti, stiu cine sunteti si ce hram purtati..fata de anumiti jucatori..sunteti egal cu 0.( pentru asta stiu ca i-au ban), dar m-am saturat sa maturati cu mine pe jos.



Ps:Este un joc fratilor, nu aveti nimic de demonstrat, asa ca tratati-l ca atare si vedeti-va de vietile voastre reale, pentru ca eu am pentru ce sa muncesc si am pentru ce ma bucura..mai ales ca am doi copii.

IN REST ESTE CAN-CAN.

Va doresc o seara buna in continuare!

Reciteste-ti interviul si uita-te la statisticile tale ca jucator si o sa vezi ca afirmatiile mele sunt conforme cu realitatea.
Apropo daca nu sunt prea insdiscret, cam acum cat timp ai preluat contul re del mondo?(pentru cultura mea generala doar)


sa inteleg ca este un lucru normal ce ai facut?
nu consideri ca a fost un comentariu deplasat?

la ei asa e trendul, se cearta si se critica indiferent daca sunt aliati sau colegi
 

DeletedUser

Nu, în REAL nu ne certăm, de aia suntem și separați de restul


Va certati.....va impacati.....acum iar esti certat cu Chirita? :D
Cand nu ti-a facut rost de sprijin te-ai suparat.....cand "a revenit la sentimente mai bune" o "iubeai"....dupa, iar va-ti certat....dovada ca ai despartit tribul si l-ai facut "dupa chipul si asemanarea ta" :D
Oricum...contul tau s-a plimbat saracul de atatea ori inainte si innapoi...ca nu mai conteaza unde e ...poate te hotarasti definitiv sa stai pe loc ,sa stim si noi o socoteala :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus