Discutii SpeedWars V

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Raka daca poti fa si tu un clasament acum dupa primele 4 runde:D

Pff ce am uitat... :(

Dupa astea 2 din seara asta le pun, ma chinuie talentu' sa fac un excel care sa calculeze automat, dar cred ca am uitat formulele sau fac ceva gresit :| ... in fine, daca nu ii dau de cap le fac manual si le postez maine sau in seara asta dupa runda 6 :D
 

DeletedUser36071

v-a prostit speedu' ma ... oare o sa mai vad si eu vreodata o runda cu 250-400 jucatori pe.ro si sa joace toti aia buni ? :( ... in afara de rundele cu barbare ... slabe sanse sa mai faca cineva 1 mil pe o runda de 2-3 zile cu putine barbare :( pacat ... se degradeaza speedu ... adica serios , mai joaca cineva pt amuzament ? :(
 

DeletedUser

Cea mai buna gluma pe care am auzit-o pe anul asta =)))) =))))
Bo$$ mai bine ramai acolo unde esti ca nu-ti duce nimeni lipsa :D

Ti-a cerut tie parerea? :p De ce te bagi, ai vreo legatura cu speedul inafara faptului ca esti doar prieten cu speederii si poate stai in galerie si agiti pampoanele? :)))))
 

DeletedUser36071

sa vin si eu cu o propunere inteligenta ... pe.de mai sunt 2 speeduri pe sapt sau la 2 saptamani ... pe.net sunt la 3 luni speed-uri ... se poate inchide serverul si pe.ro? sa fie o runda pe luna si aia ceva gen viteza 200 3 zile setari oldschool ( poate asa o sa intre si mai multi jucatori ) ... deja e prea aiurea parerea mea ... plus ca asteptand un speed pe luna multi o sa fie mai entuziasmati sa castige ... la o runda pe zi deja numai e fun , e dependenta ... parerea mea ...
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Mda...ar merge incercat si la noi, dar...pana la urma nu noi avem cuvantul final, avand in vedere ca este un server populat in comparatie cu altele, bine...mai mult ca .de nu cred, in fine.
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Eu zic ca maxim 20-25 de jucatori pe .ro joaca speed cu cont premium.Nu multi il folosesc pentru speed.Majoritatea "noilor" jucatori de speed sunt copii cu varste de 13-17 ani care nu prea baga bani sa cumpere pp,mai ales pentru speed.
Eu sunt de acord cu pauza asta de speed.Cel putin 1,2 la o saptamana sa vedem cum o sa fie servarul de populat..
 

DeletedUser36071

oricum ... sincer ... am impresia ca speedurile de pe ro incep sa arate ca cele de pe.br ... multe barbare , putini jucatori ... in fine ... oricum aici e chestie de jucatori , nu poti sa iei cu forta jucatori ca sa populezi serverul si apoi sa poti sa faci niste runde serioase ... gen speed 1 - 1000 sau ca cele de pe.de ... la cum a scazut numarul de jucatori , se cam duce de tot jocul :(
 

DeletedUser

nu e rpoblema ca nu sunt jucatori
e problema ca nu se mai fac runde oldschool
daca s-ar face o runda de vreo 5-7 zile,fara limita de ferma,fara o suta de mii de barbare,poate ar intra mai multi jucatori
si mai dati si voi mesaje pe lumile normale...mai castigati jucatori
savana,long time no see
 

DeletedUser42606

ar fi ** daca s-ar face runde numai in week-end si sa fie limita 200 de jucatori.
in week-end e mai multa lume acasa si cu o dorinta mai mare de a juca stiind k sunt runde doar in week-end
 

DeletedUser43579

Rakanishule.... baga niste Pp-uri la speed la alea scurte de cateva ore sa fie primul loc 100-200pp si alea mai lungi 3-7 zile sa fie ceva gen 300pp locul1
200pp locul2
100pp locul3

si daca se poate si la agresori si deff niste pp`uri si iti zic eu ce frumos o sa fie;)
si mai mare limita de jucatori 200-400 cam asa
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Rakanishule.... baga niste Pp-uri la speed la alea scurte de cateva ore sa fie primul loc 100-200pp si alea mai lungi 3-7 zile sa fie ceva gen 300pp locul1
200pp locul2
100pp locul3

si daca se poate si la agresori si deff niste pp`uri si iti zic eu ce frumos o sa fie;)
si mai mare limita de jucatori 200-400 cam asa


Cred c-ai mancat vise cand erai mic :D
 
Sus