Elite tribes

DeletedUser

Vad ca se vorbeste doar de mamuti.

Cum ramane cu triburile de elita? Avem asa ceva in L9?
 

DeletedUser

nu v-ati saturat de aceleasi intrebari stupide la inceputul fiecarei lumi?
ia gura ca incerc sa lucrez in liniste!
 

DeletedUser

lasa-l flamer sa se lamureasca.

treaba e ca deja ma doare capul de la acest setiment de deja vu cand vad topicurile astea
e la fel p fiecare lume,e obositor deja:eek:
acum or sa vina unii sa arate ca ei sunt elita,unii chiar sunt buni,altii noobi si tot asa
been there,done that!
 

DeletedUser

am mai gasit si un trib format din membrii noob L7, pe majoritatea ii cunosc si sunt chiat buni ... 5gon se numeste tribul
 

DeletedUser

nu v-ati saturat de aceleasi intrebari stupide la inceputul fiecarei lumi?
ia gura ca incerc sa lucrez in liniste!

Si daca vrei sa lucrezi in liniste ce cauti aici, sa ne citesti topicurile stupide?
Maretul flamer, acest ruler of the stupid topics.
 

DeletedUser

Triburi de elita?!? Lol. Toate triburile sunt de noobi. Singura deosebire e ca unii noobi sunt mai bunii ca altii. :D
 

DeletedUser

gramada prostiei nu era completa fara varf...bine ai venit!

piramida :> ca sa suna mai frumos ... fiecare dupa ierarhie ca doar na ... toata lumea care nu-i n00ba stie ca nu ai ce face cu democratia ... nici pe triburi , si nici in viata ...
 

DeletedUser7708

Triburi elitiste care le-am remarcat:
WaRooM, însă sunt mulţi care se lasă repede...
SPAM!, bine aşezaţi pe hartă, singurul trib ajuns în top20 fără a fi mamut până acum.
M.T. Nu am văzut poziţionarea, dar e un trib cu greutate :)

Triburi de anduranţă:
Master, trib cu experienţă de pe L4. Nu rupe gura târgului, dar se ţin mult pe hartă.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6553

trib mai cel de elita(scz pentru scris dar am avut un soc la numaru de membri=)))))) )

Cossa Nostra
Însuşiri
Numele tribului: Cossa Nostra
Prescurtare: CNA
Număr de membri: 2149
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 6.529
Punctaj total: 250.029
Punctaj mediu: 116
Rang: 1
Homepage:
Membri
 

DeletedUser

aia invita toata harta...din cate am inteles cel putin jumate din fiecare trib din top20 au primit invitatie de la ei:))
 

DeletedUser

triburile de elita isi vor face aparitia dupa ce mamutii se vor imprastia ,asta se va intampla dupa vreo luna,asta ca sa fiu ingaduitor privind la soarta mamutilor.!
 

DeletedUser14336

un trib de elita ar putea fi Fire Birds sau prescurtat =FB=,e defapt maniacks de pe l6
 

DeletedUser

Maniaks a fost si pe l3...aproape in aceeasi forma...a dovedit si acolo ca poate multe...a dovedit si pe l6...si speram ca o vom dovedii si aici..sub o alta forma :)...

Triburile de elita se vor arata dupa ce vor aparea nobili si cuceririle ;)...cele mamut vor disparea la fel de repede cum au aparut ;)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus