Elite tribes

DeletedUser

gramada prostiei nu era completa fara varf...bine ai venit!

Pai cati au mai facut ce am facut eu? :D Sa trecem in revista ce "performante" am eu: am jucat pe mai multe lumi mereu daca nu m-am certat cu adminii (ajungem si la asta) m-am plictisit si m-am carat (cu o mica exceptie caz in care m-am ofticat si a fost naspa pentru aia care m-au ofticat, stiu ca nu sunt bun de diplomat, dar am totusi o calitate utila cand e vorba de razbunare :D), m-am certat cu adminii :D, in repetate randuri, cred ca i-am scos unuia dintre ei peri albi, am contul thedukesd banat pe forumul asta dar evoluez linistit cu thedukesd2008 (model nou tunat care participa la curse ilegale), inca nu am scris un review jocului triburile, dar se rezolva asta (daca se scoate banul de pe thedukesd ma mai gandesc, cresc notele daca se scoate sau poate sunt convins sa nu il scriu, varianta e doua e favorabila pentru triburile, dar tacerea mea costa :D , normal ca pot fi cumparat, sunt corupt, dar e nevoie de multi $ ca sa pot fi mituit , normal ca vreau $ ca doar nu-s prost :D ), am enervat pe diversi pe forum. m-am folosit de niste bug-uri anuntate pe forum sa calc pe nervi agresorii, cred ca mi-au mai scapat unele din lucrurile pe care le-am facut, ajung astea. Cam asta e prin "dosarul" meu de la TNA. :D

Imi pastrez parerea ca toate triburile de pe lumea 9 sunt de noobi (bineinteles diferentiati intre ei, ca doar unii noobi sunt mai buni altii sunt mai slabi) :p .

M.T. e trib de ferme, de aia ma aflu eu acolo. De data asta vreau sa fiu ferma. Sa vedem daca imi iese. :D Oricum sunt o ferma care are totusi niste scopuri sa nobileze 2 jucatori. :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15358

Cu cosa nostra noi(N.W.O) avem razboi de pe acuma:D , primes zilnic invitati de la ei, cred ca fiecare membru are drept de invitatie. Ce mai... o gramada de noobi intrun singur trib
 

DeletedUser

Frontu ;) suntem putini dar toti cu experienta + suntem trib anti-mamut deci max. 25 membrii !!!
 

DeletedUser

Cu cosa nostra noi(N.W.O) avem razboi de pe acuma:D , primes zilnic invitati de la ei, cred ca fiecare membru are drept de invitatie. Ce mai... o gramada de noobi intrun singur trib

Era vorba de triburi de elita nu de razboaie si mamuti:(
 

DeletedUser

OMG ... te-ai bagat repede sa mai ai un post pe forum ... nu vezi ca Mogul88 zice si de cosa nostra ..tribu ala...si zice de razboi...:\ ...si hai gata cu off-topic ca n`am chef de avertisment.
 

DeletedUser11852

un trib de elita ar putea fi Fire Birds sau prescurtat =FB=,e defapt maniacks de pe l6

mersi de lauda :p
defapt nu e strict mnk.s
suntem doar niste prieteni ...stransi de pe diverse lumi, incepand cu Lumea 1(vezi Accy).

Vom mai vedea daca avem ceva de spus pe lumea asta. In primul rand, baietii, inapoi pe forumul nostru, ca n-a mai spamat nimeni de 15 minute :D
 

DeletedUser

Dupa parerea mea,adevaratele triburi vor aparea dupa ce vor aparea nobilii si se va face prima suta de mii de pct:)

adica vor aparea baietii cu cate 9-10 sate,de abia atunci va incepe o separare a puterii si a triburilor,vor aparea aliantele si dusmanii si va incepe creionarea hartii

si apropos:Waroom e cel mai bun trib:))
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Dupa parerea mea,adevaratele triburi vor aparea dupa ce vor aparea nobilii si se va face prima suta de mii de pct:)

adica vor aparea baietii cu cate 9-10 sate,de abia atunci va incepe o separare a puterii si a triburilor,vor aparea aliantele si dusmanii si va incepe creionarea hartii

si apropos:Waroom e cel mai bun trib:))

Adevarat, pe undeva....hartile se vor schimba mereu, triburile de elita asemenea....sunt putini care sa joace luni si luni de zile pe o lume de la inceput !

Ps...te saluta bogdyone, doomsday si CF ( lumea 5 ) :D
 

DeletedUser

Ce nasl de cand se facura atatea lumi. Cred ca am imbatranit, sau se vede ca nu am mai jucat pe alte L-uri! Apar tot felul de nickuri de pe L4-7 ....unii buni poate, sau nu ! Oricum L9 e o aberatie din start, avand in vedere faptul ca tribul are locuri nelimitate! Asta e o ....... trista, asa nu poti dovedi cine cat de bun e! Locurile limitate sunt cele mai fair! Oricum personal fac parte dintr-un trib de 2 lei ca si pctaj, niste "noobi" ** voastra , dar care inca habar nu aveati ce inseamna acest joc cand a aparut L2! Aici chiar dc esti mamut , o expresie care personal imi place de altfel, ai sanse mari dc te tine "timplu"! Eu personal la cum arata L9 nu-mi dau sanse mari , sigur va fi al draq de plictisitoare, si aici iar ma leg de numaru lde membrii nelimitat ......dar pana atunci chiar as dori sa vad cam ce stie fiecare din cei care tot posteaza pe aicilea!


Sa aveti sarbatori fericite, si va rog nu raspundeti ca nu cred ca mai trec pe extern in curand!
 

DeletedUser

pai cum iti permiti tu sa critici o lume noua,atat timp cat nu ai mai jucat de un an de zile sau mai mult?????

chestia cu membrii nelimitati e de mai mult timp si vii tu,probabil unul cu experienta pe L2,am spus probabil,sa critici tu pe unii si pe altii,ca faci parte dintr-un trib de noobi,etc

fa-=ti tu singur un trib si ridica-l ,daca esti asa bun cum te consideri,


si pentru stiinta ta,pe aceasta luma joaca spuma de pe L4-L7 ,care sunt mult mai buni decat cei de pe L2,fara sa jignesc pe nimeni


sunt cateva persoane care joaca extraordinar,eu nu fac parte dintre ei si o recunosc:D
 

DeletedUser

^^Chiar si sustinuta cu fapte superioritatea pe care o afisezi este de prost gust. adica iti face mare cinste ca om...

despre triburi de elita nu se poate vorbi acum. or fi jucatori buni in anumite triburi, pot fi organizate deja pe alte lumi sau nu, dar deocamdata nu sunt dovedite aici. va mai dura un pic pana vom putea vorbi despre triburi de elita pe l9.
 

DeletedUser

Nu am chef de polemici sincer! Joc si acum pe L2, deci nu ma lua cu faptul ca nu joc de 1 an de zile. Am avut cont si pe L3 si pe L6 inca am ( dezastruos deoarece ma dezgusta stilul) ! Dar nu inteleg anume aspecte ca sa-ti raspund :


- cum poate fi corecta o lume cand un trib sa presupunem cu jucatori "experimentati" nu are chef de 1k useri ca sa isi dea bataie de cap ( ** aia tre sa stai 24 de ore pe joc ca sa poti organiza CUM TREBE asa o multime de oameni - si ti-o zic din experienta) ci aduna 200 ...si tre sa faca fata la "mamuti"!
- acest joc eu nu il privesc ca fiind o "cacealma' Sau "dai sa dam si vedem unde crapa" ! jocul e STATEGIE, ORGANIZARE si UNITATE..... hai explica-mi mie ...cum poti sa faci cele de mai sus cu 1000 de oameni ...astadc nu esti robot!
- personal eu vad aceasta treaba cu nr nelimitati ca fiind BALCI ...se pierde farmecul jocului, Uita-te si tu la cei care dau recrutare doar ca sa aibe juc multi, sa aibe pctaj si mai stiu eu ce! Unde e STRATEGIA! Cand esti limitat la 80 de oameni te GANDESTI de 2 ori pe cine inviti si dc renteaza!

Asa ca te rog eu scuteste-ma cu "intrebarile retorice" .Aaaaaa si dc chiar e misto asa de rau cu asa stilll...DE CE SUNTETI ATAT DE PATETICI SI CRITICATI MAMUTII?!?
 

DeletedUser

^^Chiar si sustinuta cu fapte superioritatea pe care o afisezi este de prost gust. adica iti face mare cinste ca om...

despre triburi de elita nu se poate vorbi acum. or fi jucatori buni in anumite triburi, pot fi organizate deja pe alte lumi sau nu, dar deocamdata nu sunt dovedite aici. va mai dura un pic pana vom putea vorbi despre triburi de elita pe l9.

Chiar nu aveam de gand sa ma contrazic cu voi pe acest forum. Te rog citeste-mi primul post, nu am afisat nici un fel de "superioritate" . Indivitul ma intreba "si tu cine esti", am incercat sa nu intru in poemica, dar al doilea post parca m-a provocat. Precum spuneam nu mis un juc extraordinar, dar nici ultimul de pe harta! Chiar am intrat de fun pe aceata lume, cu gandul sa farmez si sa disper niste jucatori in jurul meu si sa ma las.
 

DeletedUser

tu ai aparut si ai inceput sa critici fara nici o legatura cu acest subiect si fara sa te cunoasca nimeni,sau eu ,cel putin:)

vorbeam de triburi de elita, deci ,daca nu faci parte dintr-un asemenea trib,nu te baga:)

chiar nu aveam de gand sa ma contrazic cu voi pe acest forum. Te rog citeste-mi primul post, nu am afisat nici un fel de "superioritate" . Indivitul ma intreba "si tu cine esti", am incercat sa nu intru in poemica, dar al doilea post parca m-a provocat. Precum spuneam nu mis un juc extraordinar, dar nici ultimul de pe harta! Chiar am intrat de fun pe aceata lume, cu gandul sa farmez si sa disper niste jucatori in jurul meu si sa ma las.

pai daca asta este scopul tau in aceasta lume eu iti propun sa te lasi

acest joc nu se joaca pentru a dispera pe cativa si apoi sa te lasi,asta da dovada de lasitate si/sau frica

iti bati joc de munca altora...
 
Ultima editare de un moderator:
Sus