Elite tribes

DeletedUser

Mai nu-mi bat joc de munca nimanui. Faptul ca iau sate e sccopul jocului. Si ma las ca nu vad sensul de a juca in aces stil.

Si sa iau ban de ce? Prefer EURO dc se poate. Multumesc!

Nu am fost in asa trib. POate nu ai citit atent am jucat si pe alte lumi. A fost extraordinar de distractiv. Dar la un mom dat te ia cu sictir cand se destrama s ise fac alte triburi, si fuziune! DE CE? Ca poti fi in acelasi trib 1000 de oameni ! Hai baeti .....faceti nani ca maine aveti de farmat si e cam tarziu! Va doresc un joc placut!
 

DeletedUser

poate doar isi spunea parerea...si are dreptate cu limita...e foarte greu de organizat...de ex sa ai 2000 de membrii intr-un trib si sa le spui la toti ce sa faca.
 

DeletedUser

Poate mai mult respect fata de ceilalti utilizatori ai forumului extern din partea unora dintre voi nu ar strica.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

2.3. Discutiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.

2.6.1. Toate mesajele trebuie sa contina un numar de minim 4 cuvinte.Mesajele care incalca regula de post-lenght vor fi considerate Spam si sanctionate ca atare.

Cate un avertisment pentru: droopyxx, horor, CorleoneThug, pyca vs EMOkids, Phatbwoy, aldana, Bad Hero.

Al doilea avertisment pentru raduica.

Poate o sa si tineti cont de ele.
 

DeletedUser

asa... deci acum putem reveni :)

explicati`mi si mie va rog... (cei care nu aveti ban), ce inseamna titlul acestui topic... si care sunt acele.. "fenomene" :D
 

DeletedUser

titlul acestui topic e elite tribes, mai nu stii citi?:confused: si ideea e ca ghicim in stele, ca doar s-a deschis lumea de vreo enspe ani, sa stim triburile de elita. propun inchiderea acestui topic, pana se gaseste si altceva de completat in el, nu doar spamuri!
 

DeletedUser

Regulamentul il puteti citi aici.

O parte a regulamentului "zice":


2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 

DeletedUser

Deci nu ma pot abtina. Tampesc frate. Te rog eu zi-mi si mie de unde ai dedus tu ca sunt elitiste?

daca te uiti la numarul de membrii si la numele jucatorilor iti poti da seama ca majoritatea sunt jucatori de top de alte lumi ... ==> trib elitist ;)
 

DeletedUser

habar nu aveti de limba romana!
conform dex ELITÍST, -Ă, elitişti, -ste, adj. De elită; care favorizează elita.

adica pe cine favorizeaza?
 

DeletedUser

habar nu aveti de limba romana!
conform dex ELITÍST, -Ă, elitişti, -ste, adj. De elită; care favorizează elita.

adica pe cine favorizeaza?

si totusi cunvintele sunt polisemantice;)..adica in diferite contexte au diferite intelesuri!

trib elitist= trib bun..cu jucatori buni..cu relatzii de joc deja formate, cu stiinta jocului :rolleyes:
 

DeletedUser11852

Ca sa completez putin...:

ELITIST = de elita;care favorizeaza elita...

rezulta ca un trib elitist = un trib de elita
Altfel spus un trib format din jucatori experimentati si invatati in ale jocului, un trib bine organizat si calculat.

DEX rules cand habar n-aveti despre ce se vorbeste, nu? ;)
 

DeletedUser

SPAM! este un trib de noobi. Va rugam sa nu ne atacati! Noi vom creste din sate de barbari! Nu suntem un trib de elita si nici nu vrem sa fim. Am adaugat deja toata harta la aliati si va rugam sa faceti al fel!
 
Sus