Elite tribes

DeletedUser9837

prietene, daca tu stii un admin la noi in trib, te rog sa ni-l spui si noua....
poate am eu pierderi de memorie si nu stiu....

:) asta chiar este amuzant :)

Nu sunt fan SPAM! sau admini sa va cresc popularitatea...Si nici sa va dau replici de aiurea,cand nu as sti ce ati facut voi pe kx7,din lumea y...:D Iar ca sa stii cum a stat un razboi...nu citesti propaganda :p... oricum frumoasa incercare


Iurka...am mai citat ce ai spus tu la inceputul discutiei....asa ca gaseste sat in 52 sau 62 luat de NOI,ok?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu nu am inteles faza. bine oi fi mai noaba dar cred ca v3rra te-a intrebat cine e admin la noi in trib si noi nu stim
 

DeletedUser

rusinica celui care se ascunde pe la noi pe acolo si noi nu stim
on topic: este timp suficient sa se schimbe clasamentul de n ori pana la primavara. sunt cateva triburi care vor face o fenta frumoasa, unele vor disparea...
va fi interesant
 

DeletedUser

:) asta chiar este amuzant :)

Nu sunt fan SPAM! sau admini sa va cresc popularitatea...Si nici sa va dau replici de aiurea,cand nu as sti ce ati facut voi pe kx7,din lumea y...:D Iar ca sa stii cum a stat un razboi...nu citesti propaganda :p... oricum frumoasa incercare


Iurka...am mai citat ce ai spus tu la inceputul discutiei....asa ca gaseste sat in 52 sau 62 luat de NOI,ok?

nu ma intereseaza ce au facut NOI pentru ca nu am fost membru al acestui trib...
am fost membru TROAN si stiu ca pe k62 v-am batut fara probleme
 

DeletedUser9837

Atunci trebuie sa mai lucrezi la modul de exprimare :

te citez inca o data:
nu stiu exact ce ati patit,dar tin minte razboiul CK vs NOI si cum v-am eliminat de pe k62 si k52:D

Si daca a fost 1-2 membrii intr-un K inseamna ca ai idee despre trib?....



rusinica celui care se ascunde pe la noi pe acolo si noi nu stim
on topic: este timp suficient sa se schimbe clasamentul de n ori pana la primavara. sunt cateva triburi care vor face o fenta frumoasa, unele vor disparea...
va fi interesant


Daca imi amintesc bine sensul celor spuse de mine a fost acelasi...poate creionarea diferita:D

Logic ca vor fi schimbari...si multe...si depinde si de cat de "jucata" va fi lumea...Eu de exemplu,daca ar fi playeri ca yurka nu as depune eforturi sa joc serios :),dar,cand vad cati playeri de pe alte lumi sunt aici...este total diferit
 

DeletedUser

Atunci trebuie sa mai lucrezi la modul de exprimare :

te citez inca o data:

Si daca a fost 1-2 membrii intr-un K inseamna ca ai idee despre trib?....






Daca imi amintesc bine sensul celor spuse de mine a fost acelasi...poate creionarea diferita:D

Logic ca vor fi schimbari...si multe...si depinde si de cat de "jucata" va fi lumea...Eu de exemplu,daca ar fi playeri ca yurka nu as depune eforturi sa joc serios :),dar,cand vad cati playeri de pe alte lumi sunt aici...este total diferit

1-2 membri pe un k inseamna ca tribul e dezorganizat,iar liderul e de kkat daca nu are grija de jucatorii sai:D
 

DeletedUser9837

1-2 membri pe un k inseamna ca tribul e dezorganizat,iar liderul e de kkat daca nu are grija de jucatorii sai:D

Un lider este intotdeauna asa...nu poate acoperi dorintele iubitei in totalitate...dar a unui grup de oameni...

Astept insa sa vad realizarile liderului din tine;)

On topic ai ceva de spus?
 

DeletedUser

Un lider este intotdeauna asa...nu poate acoperi dorintele iubitei in totalitate...dar a unui grup de oameni...

Astept insa sa vad realizarile liderului din tine;)

On topic ai ceva de spus?

recunosc ca nu sunt un lider bun,insa,cel putin,nu ma laud pe forumul extern ca tribul meu e cel mai tare...
 

DeletedUser

mereu am zis ca un trib,fie el si de elita, cade intotdeauna datorita totalei lipse de modestie. ]
daca acei conducatori ai tribului sunt mandri, plini de ei...cadera va fi drastica
 

DeletedUser

mereu am zis ca un trib,fie el si de elita, cade intotdeauna datorita totalei lipse de modestie. ]
daca acei conducatori ai tribului sunt mandri, plini de ei...cadera va fi drastica

ai nimerit-o
bla,bla,bla....multumit,bradule?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Dreptul de a te indoi in caliatate de admin sau de player?

Cum...mai exista si "doar" playeri la voi?...nu stiam...ma scuzi...

Chiar si asa e vedetism...

era normal sa fac dublu post din moment ce nu am voie nixci sa citez excesiv :D

si asta ar insemna ca trebuie sa si scriu:)))

Karma....culca-te;) Esti paralel cu lumea www.triburile.ro ;)

mereu am zis ca un trib,fie el si de elita, cade intotdeauna datorita totalei lipse de modestie. ]
daca acei conducatori ai tribului sunt mandri, plini de ei...cadera va fi drastica

Eu sunt mandru si plin de mine:D Probleme?:D

On Topic: Atata timp cat noobi sunt inconjurati de ..noobi iar noobii au invatat sa nobileze si sa atace cu defensiva ca sa faca scor ODA...
Clasamentul este instabil...
 

DeletedUser9837

Karma....culca-te;) Esti paralel cu lumea www.triburile.ro ;)


On Topic: Atata timp cat noobi sunt inconjurati de ..noobi iar noobii au invatat sa nobileze si sa atace cu defensiva ca sa faca scor ODA...
Clasamentul este instabil...


Orlando,daca nu ai fi in SPAM! cred ca ar trebui sa iti iei bann pentru ca ma trimiti la culcare fara sa vii sa ma adormi:D

Eu te sfatuiesc sa vorbesti numai despre ce stapanesti,ca daca tu ataci cu defensiva nu suntem noi obligati sa invatam de la tine cum sa ajungem in top nemeritat.;)

Eu sincer sunt convins ca primul tau atac de farmare pe un sat a fost cu un berbec :) calare pe un CU fara cal.

P.S. Nu te obosi sa imi raspunzi,nu prea sunt interesat de propaganda atata timp cat nu am vecinatati sa te hartuiesc cu defensiva pana ai pomeni CK-ul ca alti zmei de pe aici ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

.....

Eu sincer sunt convins ca primul tau atac de farmare pe un sat a fost cu un berbec :) calare pe un CU fara cal.

P.S. Nu te obosi sa imi raspunzi,nu prea sunt interesat de propaganda atata timp cat nu am vecinatati sa te hartuiesc cu defensiva pana ai pomeni CK-ul ca alti zmei de pe aici ;)

Si mama e virgina...:rolleyes:

On topic:

Elite tribes?? Exista asa ceva pe .ro?:eek:
 

DeletedUser9837

Si mama e virgina...:rolleyes:

On topic:

Elite tribes?? Exista asa ceva pe .ro?:eek:

"Romanul este cand cu rusii,cand cu nemtii" - zice o vorba din popor

Asadar termenul ar parea pompos...Dar de ce sa nu ne laudam cu ceea ce avem,caci de nu ar fi propaganda,ne-ar obosi ochii pe punctuletele de pe harta

Eu te-as intreba altceva...elita este data de clasament ?
 

DeletedUser

categoric nu , dar mai tarziu cred ca va fi cat de cat relevant clasamentul...
 
Sus