Eoel vs T-j

  • Autor subiect florinel the lord of war
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser43263

innobileaza barbarele sa nu il innobileze ele pe el
nu te-ai prins si tu pana acum?!
 

DeletedUser

hai folinele cu o statustuca ca nu mai vazuram de mult
si mie tarsa sa ma uit eu
apropo,de ce rezervi sate pentru alti colei din trib?
 

DeletedUser

In maretia lui de mare papusar al razboiului, florinel ne da inca motive de distractie pe forumul intern si ne creste moralul dezvaluindu-ne ca inca avem multi jucatori de valoare. Pai, mai lordule, daca sunteti atat de buni, ce tot mai incerci sa iei jucatorii de pe granita? Inobileaza-i, daca esti bun.
Eu nu inteleg decat ca te gandesti atent la viitorul tau si incerci sa iti asiguri cat mai multe sate intre tine si granita cu T-J, ca altfel nu vad nici o cucerire de la T-J in istoricul tau.
In ce-i priveste pe cei pe care deja i-ati pacalit si au schimbat tabara doar pentru a nu-si pierde satele, pastrati-i, sunt de mare valoare. Cel putin sentimentala, au plecat capul in fata voastra si v-au aratat ce charisma zace in voi.
 

DeletedUser

wolphu chiar in dimineata asta vam citit forumul si totusi in afara de "pierd sate, urgent sprijin" nu am vazut nimic. Chiar nici o urma de cresterea a moralului ci oameni care plang ca si ei au atacuri.
Petrisor ce fac eu nu te intereseaza, vezi ca imd iti dau niste atacuri sa te vedem acum...
Legat de aft3r liv3, a avut o recomandare impreuna cu alti 2 jucatori din granita, si da eu am vorbit eu, a avut o sansa a pierduta.Oricum care e diferenta intre ce am facut eu si aretemis cand la luat pe branzo la voi, si la mintit frumos, ca acum branzo sa ne ceara invitatie inapoi la noi, sau sa fuga la pna, aliati eoel ca a facut o alegere proasta?

Strategia mea, asa cum e ea a dat roade pana acum, va luam non stop sate...asa ca ciocu mic si joc de glezne:p
 

DeletedUser

wolphu chiar in dimineata asta vam citit forumul...

esti bengos, ce sa zic. :) asta cu jocul de glezne, acum noi suntem la putere am mai auzit-o la o persoana deja macinata de frustrari. si cam la fel de culta.

Cred ca ai citit alt forum, nu vad pe nimeni plangandu-se pe-acolo. Sunt doar cereri de sprijin normale intr-un razboi.
 

DeletedUser

Normale alea? in disperarea lor ca pierd ei sate, si acolo am atacuri, si acolo...da, dar eu am si pe satul ala.. aia numiti voi normale serios acum?

Pe la noi e ceva de genul "Gata nu mai trimiteti ca-mi ajunge e peste cap"
 

DeletedUser

si pentru ca cineva cerea o statistica hai sa pun una:
Parte 1:
Triburi: EoEL, EoEL-A
Parte 2:
Triburi: T-J, T-J A, T-J B

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 46
Tabăra 2: 112
Diferență: 66

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 1
Diferență: 6

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 276,252
Tabăra 2: 521,238
Diferență: 244,986

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 60,674
Tabăra 2: 7,247
Diferență: 53,427

chart


Pana diseara se va modifica stati linistiti..:d

Si acum am sa las jocurile de culise, glumele si am sa fiu mai serios si pe extern, pana acum am glumit cu voi.

Daca voi spuneti ca eu sunt atat de slab, argumentele le stiti voi mult prea bine, ati ajuns la o concluzie, e a voastra si va priveste. Insa cum se face ca un trib condus de un leader slab va bate pe voi?
 

DeletedUser

Da, ma, dar voi sunteti galactici. Cum ne comparam noi cu voi? :D

Repet, ai citit alt forum ori citesti cu spatele la monitor. Asta e explicatia.
 

DeletedUser

NU wolphu, nu am citit gresit. Stiu ca aveti un spion la noi, ii stiu si numele si toate, insa vil las deoacere sa vedeti atmosfera din tribul Eoel.
In schimb, unii de la voi, se vand de frica, pentru a nu fi atacati in viitor, si normal ca am acceptat, am vazut totul.
 

DeletedUser

pe aia sa-i pastrati sanatosi. si ai mila de spion in continuare, stim ca esti marinimos.
ca o ultima observatie pe topicul asta (e deja unul care acopera toate nevoile lumii 31), o pace ipotetica (si spun ipotetica pentru ca nu i-ar avantaja nici pe ei, nici pe multi dintre noi) cu NOFA ti-ar sterge zambetul de pe buze instantaneu si tribul de pe harta in cateva luni. ;)
 

DeletedUser

wophu e un joc de razboi pana la urma. Daca e sa o luam serios daca un trib vrea sa inchida lumea aceasta va trebui sa le cucereasca pe celalalte sau sa fuzioneze. Cu ciprian vorbesc foarte des, si chiar am vorbit in viitor despre asta, in cazul ca vom elimina t-j ne-am inteles sa facem cel mai frumos razboi al lumi 31.
E doar un joc, si daca e sa-l pierd il pierd si mai incerc pe o alta lume, daca alti sunt mai buni decat mine jos palaria in fata lor.
 

DeletedUser

daca si ciprian iti impartaseste visele (nu stiu cine-i ciprian) sunteti 2 visatori.
auzi, deja eliminati T-J, ramaneti numai voi sa va dati in barba... poate va elimina barbarii pe voi intre timp.
 

DeletedUser

Am mentionat in cazul in care vom elimina t-j.
Sincer din punctul meu de vedere tribul t-j acum isi da un test de maturitate, ramane de vazut ce se va intampla..
 

DeletedUser

folinele,gata sefule,saru mana',nici nu mai postez pe aici
mie frica ca ma ataci dupa aia
:)))))))))))
 

DeletedUser43007

daca si ciprian iti impartaseste visele (nu stiu cine-i ciprian) sunteti 2 visatori.
auzi, deja eliminati T-J, ramaneti numai voi sa va dati in barba... poate va elimina barbarii pe voi intre timp.

Ciprian e Nairpic din NOFA.Lui are cine sa ii mai dea cate o palma din cand in cand sa nu viseze cu ochii deschisi.
 

DeletedUser

corectare

NU wolphu, nu am citit gresit. Stiu ca aveti un spion la noi, ii stiu si numele si toate, insa vil las deoacere sa vedeti atmosfera din tribul Eoel.
In schimb, unii de la voi, se vand de frica, pentru a nu fi atacati in viitor, si normal ca am acceptat, am vazut totul.

mai bine ai invata sa scrii corect si dupa sa te mai lauzi putin pe aici
varu de ce nu mai posteaza ? le-ai dat spaga satele barbare crescute de tine doar ca sa nu mai faca misto si sa te umileasca pe tine?
app ai grija ca am vz o conversatie intre satele barbare de pe l32... vor face un organizat pe tine :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: Fame, FameJr
Parte 2:
Triburi: T-J B, T-J A, T-J

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16
Tabăra 2: 2
Diferență: 14

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 144,999
Tabăra 2: 18,471
Diferență: 126,528

chart




folinele,cum stai?
:))))
hai ca sunteti la 10

iar nofa la 8
 

DeletedUser43570

mai bine ai invata sa scrii corect si dupa sa te mai lauzi putin pe aici
varu de ce nu mai posteaza ? le-ai dat spaga satele barbare crescute de tine doar ca sa nu mai faca misto si sa te umileasca pe tine?
app ai grija ca am vz o conversatie intre satele barbare de pe l32... vor face un organizat pe tine :)))

EPIC WIN :)))))

Florinele iti invingi dusmanii plictisindu-i :))) ca altfel n-ai sanse.
Al naibii nu ti-ai arata si tu chipul in granita de la inaltimea milioanelor de puncte "valoare" ale tale :))) circula mai repede mesajele catre cei 1000 de prieteni ai tai din TJ daca le esti mai aproape crede-ma...
Au dreptate, o saptamana sau nah o luna de pna intre nofa&fame&hiq -> TJ ar arata de ce sunteti/esti (ai cativa jucatori mai de seama care-ti tin tribul in picioare, dar sigur nu te numeri printre ei) in stare cu adevarat :)))...voi sunteti precum vulturii aia plesuvi care papa hoituri lasate in urma de mamifere mai dezvoltate...si va laudati cu statistici...ca deh oasele hoiturilor trag la cantar :)))...

trist, dar distractiv....pacat ca ai plictisit varul si nu se mai prezinta
 

DeletedUser

florin,vezi ca deja au rezervat 20 de sate de la tine
mai tii minte cand a inceput lumea ca te-a atacat un barbar?
ei uite ca vor veni cu sutele
in locul tau as da stergere chiar acum
decat sa te ia barbarele...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus