Eoel vs T-j

  • Autor subiect florinel the lord of war
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser43570

chiar si daca ploaiaaa va veniiiii....
chiar si de internee nu v-or mai fii
chiar si daca tjul se va oprii
florinel tot dupa barbare va goniiiii

tra la la la la :)))...
Cat te arde pe tine ca nu poti recruta florinele pfffffaaaiiii muaaamaaa :)))...pe langa asta faptul ca fameul ni l-a furat pe emanuel care era destul de activ in timp ce tu ai luat lesuri si hoituri refugiate :)))) care-ti lasa sitter cand sunt atacate....esti tare, recrutorul no1 sa mai culegi crescatori de sate in trib ca ne plac.
Mama ei de statistici, s-a retras si mama albina din cauza ta florinele, i-ai cules toate internele...al naibii viata asta de Lord Of War, tre sa iei decizii grele uneori
 

DeletedUser

lasa ca veede el cand se ridica sindicatul barbarelor cum cauta butonul de logout
si can o sa reinvie cei ce au fost innobilati intern
si o sa il bantuie day and night

florine,e grea viata...ce sa faci...cum iti asterni asa dormi
si pentru cei adormiti....R.I.P.


[video=youtube;OyQVjGdJ60g]http://www.youtube.com/watch?v=OyQVjGdJ60g[/video]



si apropo pretinas,cine castiga?
tu sau barbarele?
te ajuta si tribul?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43263

baaa
taci baaa
eoel e cel mai tare trib cu cel mai smecher conducator
noi nu am fost in stare sa facem un organizat ma pe barbare:(
suntem slabi
florinel singur ne-a dat perversa si noi un trib intreg
vai de noi :(
 

DeletedUser43346

baaa
taci baaa
eoel e cel mai tare trib cu cel mai smecher conducator
noi nu am fost in stare sa facem un organizat ma pe barbare:(
suntem slabi
florinel singur ne-a dat perversa si noi un trib intreg
vai de noi :(


Faza nasoala e ca asa de slab cum e Florin, Eoel conduce in statistici. O sa zici ca nu conteaza atat de mult, si in principiu ai dreptate. Totusi din primii 500 de jucatori cati au crescut luand sate doar de la dusmani?
 

DeletedUser

mda...t-j a facut o mutare destul de inteligenta, a reusit sa convinga tribul H.E.L. sa intre in razboi cu noi:(.
Pe semne sa incalzit xander, doar asa se explica, acum ca sa incalzit asa arata o statistica:
Parte 1:
Triburi: EoEL, EoEL-A
Parte 2:
Triburi: H.E.L., T-J, T-J B, T-J A

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,681
Tabăra 2: 5,161
Diferență: 2,480

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 211
Tabăra 2: 42
Diferență: 169

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 11,827,681
Tabăra 2: 26,678,794
Diferență: 14,851,113

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,609,832
Tabăra 2: 343,476
Diferență: 1,266,356

chart


iar in ultimile 24h, de la senzationala lovitura:
Parte 1:
Triburi: EoEL, EoEL-A
Parte 2:
Triburi: H.E.L., T-J, T-J B, T-J A

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 68
Tabăra 2: 95
Diferență: 27

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 3
Diferență: 9

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 352,021
Tabăra 2: 640,075
Diferență: 288,054

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 99,491
Tabăra 2: 28,713
Diferență: 70,778

chart


Aliati tribului eoel nu-i introduc in acest topic.

Da, xandere cu tine nu e de glumit, te-ai incalzit serios.. am puso:(
 

DeletedUser

mda...t-j a facut o mutare destul de inteligenta, a reusit sa convinga tribul H.E.L. sa intre in razboi cu noi:(.
Pe semne sa incalzit xander, doar asa se explica, acum ca sa incalzit asa arata o statistica:
Parte 1:
Triburi: EoEL, EoEL-A
Parte 2:
Triburi: H.E.L., T-J, T-J B, T-J A

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,681
Tabăra 2: 5,161
Diferență: 2,480

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 211
Tabăra 2: 42
Diferență: 169

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 11,827,681
Tabăra 2: 26,678,794
Diferență: 14,851,113

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,609,832
Tabăra 2: 343,476
Diferență: 1,266,356

chart


iar in ultimile 24h, de la senzationala lovitura:
Parte 1:
Triburi: EoEL, EoEL-A
Parte 2:
Triburi: H.E.L., T-J, T-J B, T-J A

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 68
Tabăra 2: 95
Diferență: 27

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 3
Diferență: 9

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 352,021
Tabăra 2: 640,075
Diferență: 288,054

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 99,491
Tabăra 2: 28,713
Diferență: 70,778

chart


Aliati tribului eoel nu-i introduc in acest topic.

Da, xandere cu tine nu e de glumit, te-ai incalzit serios.. am puso:(

xander s-a lasat de joc de aproape o luna
 

DeletedUser43461

florinel the lord of war mar 18,2013 20:18
E dupa ora 20 deci se accepta?:)))

As dori sa vorbesc ceva cu tine, sa-mi dai un semn cand esti si ai timp:d

lemgo mar 18,2013 20:23
Sunt online.

florinel the lord of war mar 18,2013 20:27
ai cumva vreun id de skype?

lemgo mar 18,2013 20:28
Am, dar nu-l folosesc la jocuri online. Putem discuta pe mesaj daca s-a intamplat ceva.

florinel the lord of war mar 18,2013 20:31
bun, atunci am sa fiu putin mai direct:D
Stiu ca inainte colaborai foarte bine cu burebista, burebista a ales sa joace impreuna cu noi, iar cum varu nu ne prea agreaza si pregateste razboiul cu noi as dori sa stiu pozitia ta legata de tribul eoel?

lemgo mar 18,2013 20:39
Nu am nimic personal cu nimeni din eoel. Dar totusi sunt intr-un trib in care eu am ales sa intru si respect deciziile conducerii. Nu stiu nimic de un asa-zis razboi, dar nu cred ca e corecta o astfel de abordare.

Il stiu pe burebista, am avut de invatat cate ceva de la el, indirect, cat am fost colegi, dar acum sunt in triburi diferite, nu stiu ce-o sa fie mai departe, dar aleg sa colaborez cu actualii mei colegi.

Bafta,
lemgo

florinel the lord of war mar 18,2013 20:40
stiu ca in mesajul de recruatre varu tia spus despre intentiile sale, dar in fine:D.
Daca doreai sa lupti alaturi de noi se putea rezolva o invitatie.

toate cele bune:d

lemgo mar 18,2013 20:44
La fel si tie.



Florinele,
se poate sa fi m`ai patetic de atat?
ti`e frica si de un trib de 20 membri'
vai de steaua ta jucatoru vietii si mai spui ca duci razboaie,
mancavar barbarii de ras jucatorilor,

nu stiu dc am impresia ca tu esti m`ai mult decat un mascarici, esti bufonul Triburilor,
ce ai patit? Iti e frica ca, I`ti declara VaruFashion razboi si te trimite pe lumea casual?
tu nici macar razboi nu meriti,
meriti sa rada toata lumea de tine , pe nici o lume nu am intalnit asa prostie cat detii tu in dovleacu ala ce`l porti pe umeri,
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

si totusi unde este prostia? era un mesaj..e decizia ta si asta e.
E doar un joc, mie nu imi e frica pe un joc, imi pare rau, insa eu il consider un joc unde sa ma simt bine nu unde sa-mi fie frica ca-mi pierd satul si sa schimb zeci de triburi pentru asta.
 

DeletedUser43461

eu il consider un joc unde sa ma simt bine nu unde sa-mi fie frica ca-mi pierd satul
frica ca`ti perzi satul?
nici nu ma mir ca esti asa un mare las , nu ai onoare deloc,fiul ploii :)
in ritmul asta singura lupta pe care o v`ei duce va fi cu barbarii,
esti de toata jena,
si totusi unde este prostia?
prostia este acolo unde esti si tu domnule, ca sa`ti raspund mai precis,

E doar un joc, mie nu imi e frica pe un joc

nu i`ti este frica? atunci ce`i cu mesajul ala lasule? asa te simti tu bine facand aceasta lume cea m`ai varza din istoria triburilor. ro,

esti o rusine pentru aceasta comunitate, si`ti spui lord of war, ai simtit vreodata in viatza ta patetica ce inseamna cuvantul war?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

prietenas viata mea "patetica" cum spui tu nu te priveste. Insa cum sa-ti spun eu tie numele a fost facut la 13 ani, deci e ceva timp, si eu nu consider ca sunt breaz daca fac gura si sunt tare din spatele monitorului. Tu nu ai nici un argument, insa probabil doresti sa fi breaz pe joc si faci pe aici gura mare.

Tu cu burebista erati impreuna pana acum, el nu sa grabit sa aleaga un trib si a ales tribul Eoel. Eu ti-am scris doar un mesaj cu ce ai de gand sa faci.Daca asta inseamna prostie nu stiu ce sa mai zic?
E o prostie mai mare faptul ca tu dai pe aici cu pumnu in piept doar ca te crezi important.
 

DeletedUser4533

florinel,ai prins stilul potrivit de joc in echipa,cel putin asa vad din statistici,insa te pierzi in propaganda inutila pe extern .nu trebuie ca tu sa umblii dupa tratate si sa culegi jucatori,ideal era sa fie invers si sfatul meu e sa o lasi moale ca altfel vei ajunge ca artemis cu 500 jucatori care nu ii poate controla.
succes.
 

DeletedUser43461

daca fac gura si sunt tare din spatele monitorului.
:))))

i`mi pare rau amice dar cum sa`ti spun eu, cautama pe harta si ai sa descoperi ca nu sunt lemago, asa ca nu m`ai bate campii,
faptul ca tu ai auzit ca Varufashion Vrea sati declare razboi, te`a pus pe ganduri,
incerci metoda ta patetica de a recruta din tribul nostru poate poate scapi de razboi,
Burebista este m`ai las decat tine,
faptul ca ti`a dezvalui tie planul tribului si el fugind la tine nu demonstreaza decat ca, este un om de 2 lei,m`ai si are curaj sa spuna de altii,
baga`ti ma mintile,n cap :)
Daca asta inseamna prostie nu stiu ce sa mai zic?
uitete in oglinda si ai sa descoperi si sensul acelui cuvant.

Tu nu ai nici un argument, insa probabil doresti sa fi breaz pe joc si faci pe aici gura mare.
faptul ca fugi de un razboi cu un trib pe care tu il critici astfel

florinel the lord of war în data de 18.03. la ora 10:02
ai intrat in hapy...deci sanse aproape de 0..

alexxxx95 în data de 16.03. la ora 23:30

daca sunt sanse de 0 dc i`ti este frica de razboi?
pentru ca tu, nu ai habar ce inseamna razboi, tu ai doar o impresie ca, recrutand de la dusmani te scapa de datoririle tale de intemeietor,
scopul tau in eoel este de a recruta tot pentru a te scapa de organizate si alte probleme de care tu nu ai habar pe acest joc, si nu ai avut niciodata,
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

heldrake cred ca vei fi de acord cu mine la urmatoarea afirmatie. Tribul Eoel nu a mai jucat in formula asta pe nicio alta lume, ne-am intalnit aici si mereu am incercat ca recrutarile mele sa fie cu cap, intodeauna am recrutat echipe, grupulete de oameni activi care sa joace impreuna cu eoel.
Eu nu m-am aventurat dupa membri, niciodata nu am facuto, aveam de multe ori posibilitatea sa fuzionez cu alte tribulete.

Nu mie teama de nici un razboi, varu singur sa dat de gol pe skype ca se pregateste de razboi, si sa nu fiti prea mandri deoarece cred ca mai bine de jumate din membri tribului vostru au fost refuzati in eoel.

Cat despre alexx95 a incercat in eoel de 2 ori nu a fost primit niciodata de aceea e frustrat, imi cer scuze ca nu l-am recrutat acum are motive sa fie smecher la adresa eoel.Daca eoel nu intervenea impotriva lui feies, cand feies ii lua sate lui alexx95 alex nu mai era pe harta acum.

Asadar o zi placuta va doresc.
 

DeletedUser

florinel,ai prins stilul potrivit de joc in echipa,cel putin asa vad din statistici,insa te pierzi in propaganda inutila pe extern .nu trebuie ca tu sa umblii dupa tratate si sa culegi jucatori,ideal era sa fie invers si sfatul meu e sa o lasi moale ca altfel vei ajunge ca artemis cu 500 jucatori care nu ii poate controla.
succes.

si crede-ma ca este si invers....personal in academie cred ca am peste 10 cereri de recrutare zilnic...multi trimisi si de tribul mare
 

DeletedUser

am o presimtire ca eoel=ul va avea soarta tj-ului :)). draga hell, statisticile st irelevante, avand in vedere ca 70% din ce au luat ei au fost conturi cedate, in clipa de fata prea putin ma intereseaza statisticile eoel-ului, cum malele folinel a zis, ..cand fac o mutare ma gandesc cum ma avantajeaza pe viitor'', tin sa spun ca jucatori activi din tj vor avea un viitor lung si fain. Si folinele, poate ar fi mai bine sa numai lingi unde scuipi, si sa ai si tu demnitatea ta de conducator
 

DeletedUser43263

=))))))))
auzi la florinel ca a facut cu cap recrutarile
cu care cap? =)))

ai dat msg la tot mrc sa vina la tine
ai dat msg la 90% din tj sa vina la tine
ai dat msg lui alias sa vina la tn si acum si happy astia
si inca te milogesti de multi sa vina la tine:)) cine stie cate conversatii nu sunt inca publice:)))
cat de mare e eoel si doar pe locul 6 la razboaie
daca scadem si alea cedate nici top10 nu prindeti:))
sunteti f slabi
cel putin pana acum nu ati dat dovada ca sunteti valorosi
nu am vazut un organizat eoel pe noi
de ce?nu poti controla 200 de oameni?:))
 

DeletedUser43196

am o presimtire ca eoel=ul va avea soarta tj-ului )
Ionut nu cred ca T-J-ul o sa pice ;),totusi sunt jucatori buni acolo care pot face diferenta in orice moment!.Pana la urma cred ca t-j-ul v-a pica doar dac va fi desfiintat inrest nu cred:).
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus