Eoel vs T-j

  • Autor subiect florinel the lord of war
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Eoel refuza zilnic ofertele t-j chiar de a fuziona, chiar de a veni t-j la noi pe grupelete.
Eoel sia indeplinit obiectivele pe aceasta lume:d
 

DeletedUser36193

Ce ai facut tu Florin lord of interne ?
Cu intemeietori ca tine se alege prafu de jocul asta :)))

Ti-ai indeplinit obiectiv-ul de-a fi cea mai tare tarf.... :))
___________________________
2.ceho [T-J] 419,80 Mil.
 

DeletedUser4863

baga`ti ma mintile`n cap !!!

Tie iti spun DOMNISOARA , te-ai gasit sa comentezi tu pe extern cand fugi din trib in trib ca o DOMNISOARA.

Priviti aici maretz jucator : platanilor15 mar 11,2013 20:57
mie si colegilor ne merge cam greu aici la granita
am utea sa facem o fuziunea cu cei din C.a.V


Te-ai tirat la primul spionaj pe un sat , mai bine TACI si faci decat sa te dai zmeu pe extern .


Cand ati venit in M.T , erati nervosi ca inobileaza New champ cu Varu si Smothie intern si voi faceti nu stiu ce. Acum nu se mai ocupa cele 2 persoane mai sus mentionate de interne , o sa se ocupe stric de satele voastre de la granita cu MARELE trib C.A.V :))
Tot intern o sa ajungi.
 

DeletedUser

ceho cand a inceput razboiul tu spuneai ca vi la mine, si ca tu faci si dregi, dar nu mai esti pe harta.
Intamplator nici leaderi din t-j nu mai sunt, internist sau nu, cum sunt eu deocamdata va dam clasa nu ati fost in stare nici macar intro zi sa veniti sa spuneti "uite astazi noi am luat un sat in plus fata de eoel".
Eoel a avut ca obiectiv de ai aduce cu piciaorele pe pamant pe cei ce se cred de neinvins, in frunte cu kenji, si voi marii jucatori ai triburile.

Noi inca suntem pe harta, mrc a disparut, t-j e praf iar cei ce se credeau de neinvins sau retras de pe l31.

Acum imi pot continua internele linistit...sau oare sa dam un mass delete acc??
 

DeletedUser43263

de ce ma?iti e frica sa dati razboi unui trib activ?(ca noi cica am fi morti terminati deja)
 

DeletedUser36193

Vaiiiiii de capu tau
Am jucat cu bad pe 31
Nu iti dau ti-e explicati de ce m-am lasat

Cum o dai tot praf esti .In afara de prostit jucatorii tu nu ai treaba cu jocul asta .

Leidy Lethal esti bine ?


_________________
2.ceho [T-J] 419,80 Mil.
 

DeletedUser

pe voi eu vam omorat, la inceput toti aveati gura mare, toti va faceati incalzirea...iar acum nu sunteti in stare sa veniti cu numele reale, de frica.

Bad din cate stiu eu cristina e foarte bine, se pare ca munca ei da roade...munca voastra sa dus pe rapa, vau batut niste "amatori" fara ani in spate ca echipa , o mana de oameni uniti au dat de pamant cu voi

In fine, eu mi-am atinsi obiectivul, si vad ca datorita unor persoane am mers is si eu prea departe, si incep sa seaman cu cei pe care i-am mentionat mai sus.
Imi cer scuze pentru aroganta mea prea mare uneori, imi cer scuze pentru unele vorbe neadecvate aici pe joc.

Urez tutoror cititorilor multa sanate, toate cele bune, bafta in toate si sa nu uitam ca e doar un joc.

Daca mai doriti sa vorbim sa facem polemica va astept cu un mesaj pe joc.

Aici doar mai pun o statistica cateodata...
 

DeletedUser43263

iti e frica ma:))
mori de frica
deja facusi pe tine:))
ia si da msg la toata harta:))
dupa dai msg la aliati sa iti intaresti relatiile :))
si dupa fa si o rugaciune
si apoi ma da un rand de msg de recrutare poate poate ai noroc de data asta
 

DeletedUser43346

iti e frica ma:))
mori de frica
deja facusi pe tine:))
ia si da msg la toata harta:))
dupa dai msg la aliati sa iti intaresti relatiile :))
si dupa fa si o rugaciune
si apoi ma da un rand de msg de recrutare poate poate ai noroc de data asta


Mai schimba man replica ca s-a invechit asta. O spui de parca florin nu ar trebui sa recruteze pe nimeni, dar ce vrei sa joace singur ?:) Mai stiu eu pe unii de se roaga de tribuletele alea de pe margine sa ii ajute, dar nu spun cine, ca stie toata lumea oricum
 

DeletedUser36193

Omorat ?
Frica de cine pe un joc virtual :)))


Munca cristinei i-am distrus-o in cateva zile ,5 jucatori scosi in cateva zile +toata conducerea nofa de pe vremea aia.


Pana si rugg ala care sa facut balaur acum mi-a dat mesaj ca se lasa si dupa ce a vazut ca m-am lasat eu si-a revenit la viata .
Huoa rugg ,rusine , gasesteti scuze dar cum o dai tot eu raman sefu tau ;)

Florinele tu mai joci triburi ca nu am avut rabdare sa stau si de tine.

Gata cu abureala pe aici ca ma trimite raka in vacanta :))

Capu sus T&J ,tot respectul pt toti colegii care mau sprijinit cand am avut nevoie .

I 'am BAD :)))
______________
2.ceho [T-J] 419,80 Mil.
 

DeletedUser43346

Ce ai facut tu Florin lord of interne ?
Cu intemeietori ca tine se alege prafu de jocul asta :)))

Ti-ai indeplinit obiectiv-ul de-a fi cea mai tare tarf.... :))
___________________________
2.ceho [T-J] 419,80 Mil.


Cine vorbea de interne :)) pe l19 le papi pe paine si tii predici pe aici :)) Daca nu era ortopedu inactiv traiai numai din interne :))
 

DeletedUser36193

Sigur era inactiv ?
Au fost peste 5000 de atacuri pe el

Hay nu mai fi ofticos

_____________
2.ceho [T-J] 419,80 Mil.
 

DeletedUser43346

Sigur era inactiv ?
Au fost peste 5000 de atacuri pe el

Hay nu mai fi ofticos

_____________
2.ceho [T-J] 419,80 Mil.


Intra doar seara cate 15 minute. Iti pare activ?:) Ma bucur ca recunosti ca a fost nevoie de 5000 de atacuri sa il luati, asa inactvi cum a fost :))
 

DeletedUser43203

Omorat ?
Frica de cine pe un joc virtual :)))


Munca cristinei i-am distrus-o in cateva zile ,5 jucatori scosi in cateva zile +toata conducerea nofa de pe vremea aia.


Pana si rugg ala care sa facut balaur acum mi-a dat mesaj ca se lasa si dupa ce a vazut ca m-am lasat eu si-a revenit la viata .
Huoa rugg ,rusine , gasesteti scuze dar cum o dai tot eu raman sefu tau ;)

Florinele tu mai joci triburi ca nu am avut rabdare sa stau si de tine.

Gata cu abureala pe aici ca ma trimite raka in vacanta :))

Capu sus T&J ,tot respectul pt toti colegii care mau sprijinit cand am avut nevoie .

I 'am BAD :)))
______________
2.ceho [T-J] 419,80 Mil.

Bai tu incurci Oalele rau.
1. Aici nu e forum NOFA-TJ
2. NOFA cu conducere cu tot e pe harta daca n-ai vazut...
 

DeletedUser43007

Omorat ?
Frica de cine pe un joc virtual :)))


Munca cristinei i-am distrus-o in cateva zile ,5 jucatori scosi in cateva zile +toata conducerea nofa de pe vremea aia.


Pana si rugg ala care sa facut balaur acum mi-a dat mesaj ca se lasa si dupa ce a vazut ca m-am lasat eu si-a revenit la viata .
Huoa rugg ,rusine , gasesteti scuze dar cum o dai tot eu raman sefu tau ;)

I 'am BAD :)))
______________
2.ceho [T-J] 419,80 Mil.

Ai scos inactivi,nimic mai mult.Cu exceptia lui Ladylethal si Thepuppeteer,nimeni din conducerea Nofa nu a mai renuntat.Tu,ca si fostul tau trib, traiti numai din amintiri ca ati facut si ati dres dar cand v-o luati in bot cum s-a intamplat aici veniti cu scuze.Ca si pe forumul comun pe care l-am avut cat timp a fost alianta TJ-NOFA,postezi doar ca sa iti mai dezmortesti degetele ca nu ai nimic pertinent de zis.Pana sa te lasi,era de inteles de ce postezi erai pe harta dar acum ?


BAD
Puncte: 26
Loc: 5349
Trib:
» Scrie un mesaj
» În cartea de adrese
» Marchează pe hartă
» Invitaţie în trib
» Adaugă ca prieten
» blochează
» Actele jucătorului: (pagina externă)

Sate (1) Coordonate Puncte
satul lui BAD 656|727 26


Va treziti toti zmeii sa criticati pe altii ca iau interne,ca nu stiu ce fac aia si nu va convine voua dar nu va uitati ca latrati la poarta la care nu trebuie.NOFA,tribul pe care il iubesti tu atat, inca e pe harta dar nu pot spune acelasi lucru despre tine.Cand ne vom mai intalni pe harta o sa poti vorbi despre noi,pana atunci du-te si canta la alta masa.
 

DeletedUser4533

bad,zmeule,pe cine ai scos tu in 5 zile? si ce munca ai distrus tu?Nofa a fost consolidata inainte de razboiul cu t-j,nu uita ca nofa a scos r-s ul de pe harta care erau inamici mult mai puternici ca t-j (inainte de 500 recrutari)
tot ce tin minte despre tine e ca ai dat recuperare de la 20 ore pe un sat cucerit de mine cu cate 30 topoare si nobil si mai urlai si pe forum sa mai dea si altii.
 

DeletedUser38225

Sa presupunem ca va veti atinge scopul.. scoateti T-J si dispare ( nu conteaza cum.. indiferent de metodele alese, tot zmei sunteti ) .Ce faceti baietii atunci, daca v-a trebuit intreaga harta impotriva.. Cand veti avea granite comune ce faceti ? Ca nu o sa mai mearga pupatul in dos, curvia nu o sa mai tina fara un "dusman" comun. Ganditi-va la asta, o voi, mai jucatori de triburile, cat despre mine, da m-ati invins intr-un joc virtual, unde se pare ca diplomatie e facuta doar de curve si interese, m-am retras de pe 31 si va doresc bafta in razboaiele voastre.

Probabil ca acest post imi va aduce macar o avertizare, dar vroiam sa spun lucrurilor pe nume, unor oameni de nimic ca voi. Va pupa Xanderu :*
 

DeletedUser

naspa bai florinele , sa faceti 7 pna-uri si sa puteti lupta contra t-j ... + ca i-ati intors si pe altii impotriva lor :D asta nu e joc ( nu fac parte din t-j ) . Te crezi mare jucator , asa-i ? :))
 

DeletedUser43203

Sa presupunem ca va veti atinge scopul.. scoateti T-J si dispare ( nu conteaza cum.. indiferent de metodele alese, tot zmei sunteti ) .Ce faceti baietii atunci, daca v-a trebuit intreaga harta impotriva.. Cand veti avea granite comune ce faceti ? Ca nu o sa mai mearga pupatul in dos, curvia nu o sa mai tina fara un "dusman" comun. Ganditi-va la asta, o voi, mai jucatori de triburile, cat despre mine, da m-ati invins intr-un joc virtual, unde se pare ca diplomatie e facuta doar de curve si interese, m-am retras de pe 31 si va doresc bafta in razboaiele voastre.

Probabil ca acest post imi va aduce macar o avertizare, dar vroiam sa spun lucrurilor pe nume, unor oameni de nimic ca voi. Va pupa Xanderu :*

Te pupa NOFA :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus