Excalibur - In the name of the King

  • Autor subiect DeletedUser706
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
De acord cu Mater, iar pentru aztecul am o ultima fraza de spus :

Fa diferenta intre o parere personala spusa in gura mare si o jignire, nimeni nu te-a facut "copile" sau ce alte apelative ai folosit tu, iar daca eu am zis ca esti zero ca jucator ( nota bene : jucator nu om ) asta nu inseamna ca te-am jignit cu ceva, cu astea imi cer scuze de deranj si va urez o seara placuta si un joc cat mai fair !


@Aztecul

Pana la urma cu cine ai fost la meci ?...cu nevasta sau cu iubita ? :confused:

L1...ma faci sa rad, ia intreaba tribul DIABLO daca a auzit de mine ( doomsday ) ;)
 
Ultima editare:

DeletedUser

Domnilor, observ ca acest topic s-a transformat intr-un razboi verbal intre doi utilizatori. Prin urmare, continuarea in acelasi ton se va solda cu avertisment si inchiderea topicului. In cazul in care nu mai este nimic de spus in cadrul acestui subiect, si initiatorul lui doreste, il voi inchide.



as putea ruga initiatorul topicului sa ceara inchiderea sau ar fi ceva exagerat?
 

DeletedUser

Sti de cine mi amintesti tu ?
Desi esti paralel cu fenomenul , desi ai puncte in joc cat are si matusa lui intisecu ...tu vi pe forum si tipi de ce nu da gol ...:D
Nu ma intereseaza sa si dea cu parerea despre mine jucatori care au "vasta" experienta de 60-70 de zile in joc !
Sunt un jucator prost care timp de doi ani nu a facut altceva decat sa bea cu caii:D:confused: lui intrisecu

Esti multumit ?
Acum ma lasi sa vad meciul ?
Sau trebuie sa plec si cu tine la pauza ?

coerent text si plin de atacuri la persoana din partea marelui jucator
iar invocarea lui intrinsecu, ce-i asta?astepti sa-ti sara in ajutor?intrinsecu are haz in ce spune...tu nici macar atat nu reusesti

sa fie inchis topicul?dar de ce?aztecului nu-i place altceva mai mult decat publicitatea, ma mir ca iti mai incap in semnatura adresele blogurilor tale...

daca va fi inchis va aparea dupa cum spunea cineva mai devreme un alt topic si tot asa...promitem ca nu mai jucam dar peste 2 saptamani ne razgandim...

seamana cumva cu o piesa din caragiala?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

va rog

Domnilor, observ ca acest topic s-a transformat intr-un razboi verbal intre doi utilizatori. Prin urmare, continuarea in acelasi ton se va solda cu avertisment si inchiderea topicului. In cazul in care nu mai este nimic de spus in cadrul acestui subiect, si initiatorul lui doreste, il voi inchide.

as putea ruga initiatorul topicului sa ceara inchiderea sau ar fi ceva exagerat?

va rog frumos!
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Inchideti topicul, de acord.
Maine sau peste 2 luni aztecul va veni cu alta poveste de adormit copii si totul va fi un deja-vu :rolleyes: !

Imi asum responsabilitatea aberatiilor pe care le debitez cu buna stiinta si in deplinatatea facultatilor mintale !

Noapte Buna !
 

DeletedUser

e culmea

toti avem dreptul si privilegiul de a ne exprima parerea,indiferent care e ea dar atita timp ct povestea asta e intretinuta ca o contradictie permanenta nu are nici un rol constructiv.indiferent de varsta unele personaje devin ridicole prin insistentele lor fie ca joaca din 2006 fie din 2008.nu ne cunoastem in viata reala si nu cred ca e un mare merit ca cineva joaca un joc(acest joc) din 2006.fiecare are un merit vizavi de frumusetea acestui joc si cu asta basta.dreptate absoluta nu exista si nu trebuie marsat doar in directia asta.cred ca acei oameni care vazand aceasta poveste au recitit primul post au inteles cam cum si de ce s-a ajuns aici.fara nici o acuza vizavi de nimeni.cu sau fara nevasta.
 

DeletedUser

Vreau sa raspund si celor care tot intreba ce am facut eu de ma face atat de deosebit ..

Mi am adunat o echipa si am intrat pe tribal wars lumea 9 unde am format imperiul RO .
Desi putini i mi acordau vre o sansa , am reusit sa duc acest imperiul pe unul din primele locuri ..
Peste 500 de jucatori pot confirma ca atat timp cat am condus acest imperiu ...nici un jucator din tribul meu ..nu a pierdut vreodata un sat
Din pacate probleme de sanatate m au facut sa ma retrag ..
RO a disparut , si au schimbat numele in RAW ..dar echipa formata a ramas si domina si acum lumea [ sau cel putin stiam ca sunt in top]

.

iorga Left 21st November 2007 - 17:21

http://twstats.com/en9/index.php?page=tribe&id=6&mode=tribe_changes2

fara nume (442|484) K44 6,212 inick [RO] SpAd8 [Hakha] 17th Sep 2007 - 23:39:35
H1 Chicken Soup (369|426) K43 9,359 ROcervantes [RO] kaiser23 [ROC-W] 17th Sep 2007 - 18:56:58
26.harbin (474|429) K44 8,598 alex_ntz [RO] Foxglove [Hakha] 17th Sep 2007 - 05:24:37
(96) -Find me a name- (536|483) K45 4,854 Gibrail [RO] flyingserpent [REF] 12th Sep 2007 - 12:36:20
RAW 060ASpreads DEATH (478|449) K44 5,227 wassabyRO [RO] Riddyck [RO*1*] 11th Sep 2007 - 12:09:04
280 something (435|494) K44 546 iorga [RO] ross powell 1990 [[UKE]] 09th Sep 2007 - 20:12:32
305 something (431|499) K44 2,109 Thorak30 [RO] WeSkill [~SOD~] 09th Sep 2007 - 19:44:32
1062 Catberts Lab (450|540) K54 3,417 vandam terminatoru13 [RO] =Prospero= [TIP-NE] 09th Sep 2007 - 10:28:16
54-0028 (421|509) K54 1,757 madflyt [RO] goantzza [TIP-NE] 07th Sep 2007 - 17:57:53
M. M0kass20 village (474|474) K44 1,166 abramburica [RO] ironrock365 [DX-A] 01st Sep 2007 - 13:42:23
ametist 07SW (455|452) K44 2,829 jamesq [RO] dragon727272 [Woad] 31st Aug 2007 - 20:31:38
alxdedu village 84 < (529|478) K45 3,486 eLDiMan [RO] Terzaghi [~{KD}~] 31st Aug 2007 - 17:39:49

http://twstats.com/en9/index.php?page=tribe&mode=conquers&id=6&pn=-1&type=lose&enemy=-1&min=&max=

Baiat bun, dar cu floricele :D
 

DeletedUser706

De acord cu Mater, iar pentru aztecul am o ultima fraza de spus :

si va urez o seara placuta si un joc cat mai fair !

Perfect ..
Acum ca ai inchis o discutie , pe care tot tu ai deschis o [ i mi scapa motivele ]
I ti urez noapte buna si joc placut ..

PS:Din pura curiozitate ..
Eu nu am mai postat pe acest topic de cateva zile bune ...
La ce ti a folosit sa redeschizi topicul atacanduma pe mine , desi nu avea nici o legatura cu forumul ?
Doar sa faci numar de posturi ?
Am auzit voci care spun ca postez pentru a ma lauda ...cand defapt marea majoritate a timpului apare cate un user care nu are ce face si descide o dicutie despre mine , desi nu are nici cea mai mica legatura cu subiectul forumului ..
Si nu pot sa nu ma intreb ...
De ce ?
Nu aveti ce face ?
Nu aveti unde posta ?
Care este treaba ?
Am deschis acest topic pentru a mi cere scuze fata de niste prieteni ..
Ce legatura ai tu cu asta ?
Sau ceilalti ?
Daca BlooM deschide un topic in care i si cere scuze fata de intrisecu ce naiba cauti tu acolo sa ti ai cu parerea despre BlooM sau intrisecu ? cand nu asta este subiectul topicului , iar tu nu faci parte din discutie ..
Este subiectul acestui topic , valoarea jucatorului aztecul
Eu nu tin minte sa fi deschis topicul pentru asta ...
Mi am cerut scuze fata de niste prieteni pe care sincer i am dezamagit , care aveau tot dreptul sa ma critice ....dar m am trezit ca in loc sa ma critice si sa ma judece ei , apar tot felul de personaje care pentru a iesi in evidenta , au schimbat subiectul topicului

Sper ca odata ce tu ai spus ca ai incheiat discutia , chiar sa o fi incheiat ..
Desi nu stiu de ce ai inceput o .....!!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus