Excalibur - In the name of the King

  • Autor subiect DeletedUser706
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2404

s-ar vinde cum se vind si cartile despre WoW :p poate s-ar strange si mai multi jucatori
 

DeletedUser706

Deci, prietene. Nu stiu ce-i cu imaginea asta apocaliptica asupra lumii fara tine.
Neata ...
Iubire iar ne am trezit cu fata la cearceaf ?
Adica numai reprezint eu pentru tine luceafarul acestei lumi ?

Chiar iti imaginezi ca valorezi asa mult in jocu' asta? Ce crezi prietene, ca fara tine lumea ar fi rece si fada. Crezi ca fara tine si tribu' tau suntem toti pierduti?

Te rog nu mi arunca in fata adevarul crunt si dureros ..
Chiar nu e asa ?
Adica nu sunt eu cel mai valoros .
Te rog ...Te rog ..
Ai mila ..
Nu mi dezvaluii crudul adevar ..
Lasa ma sa cred ca lumea joaca acest joc pentru mine ...
Este unica motivatie a mea pentru a traii

Nu, prietene! Noi ne traim viata.

Aici minti ..
Te am prins ..
Eu stiu pe unul ..intrisecu ...care nu o traieste ..
Cica o bea ..

Ai facut tribul RO pe .net. Vai, ce minune! Cati vrei sa intreb daca au auzit de tribul RO?

Nu stiu ..
Fa si tu un sondaj ...si mi trimiti un bilet cu rezultatul ..
Roaga un moderator sa faca un sondaj cu cine a fost tribul RO pe net ..
Dar pentru fiecare jucator care stie ceva de RO ...dai o bere ?
Eu stau cu intrisecu in *** si numaram voturile ..
Ce spui ..
Hai frate ...
Cati pot sa stie de RO ...?
Nu stie nimeni ...
Deci nu dai nimic ..
Te bagi ?

[qoute] Deoarece nu-s atat de pusti cum crezi tu. Poti s-o-ntrebi pe Teo cat am. Si chiar daca ai 1, 2, 5 sau 6 ani in fata mea (Chiar sa ai mai mult de 25 de ani ar fi greu)[/qoute],

Hopa ..
Mai repeti o data micutule ..
Ca stau al naibi de prost cu matematica ..si la ora asta mai mereu mai ma leg si de cate o sticla din frigider ...
Deci daca as avea 25 ...as avea cu 6 ani mai mult ..
Adica 19 [ grea matematica asta ]
Pai atunci esti un pusti ..
Fi sincer ..
Ti au crescut firicele ..????:confused::confused:
Acolo ..
Sti tu unde ..
Hai ca numai spunem la nimeni ...
Si oricum pentru informarea ta ...
Sa spunem ca daca in loc sa beau faceam copii...cam aveam unul de seama ta ...
Nu ca ar fi important ..
Nu ca ti as cere sa vorbesti cu respect ...
Nu ai tu treba cu de astea ...
Nu e cool sa te bagi in seama pe forum ..?
Maine ma trezesc ca vreti sa bem si vre o 5 beri impreuna

Te intrebi, care-i problema mea? Tocmai ti-am enumerat dita-mai lista de defecte pe care le ai, pt. a-ti arata ca nu esti sfant, nici martir. Pleci din joc? Treaba ta! Dar eu zic ca nu trebuie sa faci un topic cu nesfarsite postari.

Si te oftici ?
Sic..sic ...
Hai sa vedem care il are mai mare ...
[topicul ...nu va ganditi la prosti ]
Sincer ...
In seara asta dormi , cu gandul ca poate scriu un topic si mai mare ?
Uite de al naibi ...i mi mai ia u o bere si scriu pana maine dimineata ...
Sa ai dimineata ce comenta ...


Un om important al jocului vorbeste putin si se face inteles, dar prin vorbele lui atrage respect si admiratie.

Un om ce se crede important, vorbeste ca tine.

Stiam si eu asta ...
Era subiect la BAC ..
Dar am uitat sa l invat ca aveam casti in urechi ...
Ooo...
pardon ..
Cum sa vorbesti generatiei care da BAC ul acum ca ei copiaza ..
E o minciuna ...
Nu se copiaza ...
Sunt doar oameni care se cred importanti si vorbesc despre sine ..
O intrebare ...
Un om beat care vorbeste singur pe strada despre sine ...se crede important ?


Si ca simpla observatie, eu iti sugerez sa ramai, nu pt. ca a-i fi f. important prin ceva,

Bai frate ...
Sincer ..
Am ceva special ..
Sincer nu va suparati ..
Nu stiu ce se intampla , dar de cateva zile atrag ca naiba tantarii si "comentatorii" de pe forum ..
De cateva zile numai scap nici de tantari ...nici de "oamenii de opinie "
Am ceva deosebit ..
O fi mirosul ..
Sau de la bere ...
Nu stiu cum trag toti la mine , dar m au secat ..
Vorbesc de tantari ...
Helyas ...
Tu sigur ai orientari sexuale normale ...?
Simt o atractie ciudata din partea ta .....
Ma urmaresti pe forum ..
Daca ma aplec , daca spun ceva ...imediat apari si tu ...
Deja sotia mea e suparata ..
Ea crede ca noi ne intalnim pe ascuns ...
Spune ca am o amanta pustoaica ...
Mai ales cand ai spus ca ai sub 19 ani ...mai bagat in belea rau de tot ...

Nu vrei sa incetezi tu sa ma urmaresti , pentru ca te paresc lui lamine pentru hartuire sexuala ...
Si daca nu rezelva el ...ne da ban nevastamea la amndoi !

PS:Sfatul meu [ pentru ca am vazut ca esti bun la sfaturi ]
Mergi pe drumul tau ..
Lasa ma pe mine in pace
Nu ti mai bate capul cu mine ....
Sunt un porc , batran , betiv , cu gura mare ., un increzut care se crede zeu ..un taran domnule , un taran .
Tu baiat fin ..
Lasa l pe increzutul in pace ..si totul o sa fi e ok

Stiai ca se moare din invidie ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Lasa l pe increzutul in pace ..si totul o sa fi e ok

Stiai ca se moare din invidie ?


Pfff...aztecule, ii iei omului ratiunea lui de a juca acest joc. E lovitura sub centura asta, sa stii :p

Si apropo...chiar ca a fost lung postul :eek:
 

DeletedUser706

Hai ca acum aveti ce comenta ...
Daca mai dilesc o bere ... stam pana dimineata !
 

DeletedUser

Cu mistocarii de 3 lei care si-au balacit viata-n bere nu se poate discuta, e clar...

L.E: Voiam sa zic 35.

Si aztecule: Io te cred la faza cu orientarile sexuale, ca vad ca esti curios de firicelele mele! Vezi ca am curea rezistenta!
 

DeletedUser706

Cu mistocarii de 3 lei care si-au balacit viata-n bere nu se poate discuta, e clar...

Ciudat ..
Asta mi a spus si nevastamea inainte sa plece ...
La somn ..
Si a completat ca maine arunca calculatorul pe geam ..
Tu de ce nu ai spus asta ?
 

DeletedUser

io am auzit de RO. nu toate au fost de bine, dar am auzit :p
acu' aflu şi eu că nu mai e trib.:eek:
bine că n-am rămas fără variante, că singur n-aş mai începe niciodată. am ajuns la momentul în care consider că jocul ăsta e aproape nul fără prieteni, şi cred că mulţi sunt de acord cu mine.
 

DeletedUser

io am auzit de RO. nu toate au fost de bine, dar am auzit :p
acu' aflu şi eu că nu mai e trib.:eek:
bine că n-am rămas fără variante, că singur n-aş mai începe niciodată. am ajuns la momentul în care consider că jocul ăsta e aproape nul fără prieteni, şi cred că mulţi sunt de acord cu mine.

chiar foarte de acord :p

sii... unde vrei sa intri?:D
 

DeletedUser

mă duc după denisa. am fost cu ea pe aproape toate lumile pe care am jucat. nu văd de ce lumea 7 ar face excepţie :)
 

DeletedUser11381

ahahahahah bai frate ,aztecule, adica nu esti frati-miu sigur ca eu am doar o sora, dar esti tare. se vede ca ai ceva cam ca mine pe la 28-30 ani.nu mai face misto de copii omule ca se infurie si vine sa te caute. si tu ai noroc, nevasta ta face de mancare auzi ciorba de perisoare. a mea a facut odata mancare si am facut toxiinfectie :D , de atunci numai eu gatesc. si p mine ma ameninta in fiecare seara ca arunca calculatorul , dar ii aduc aminte ca desi am dat 1.500 euro pe desktop, ea a dat 1400 euro pe lcd'ul de 108 cm din dormitor si ala tine neaparat sa invete sa zboare dupa calculator. hahahah mai am si eu circ din cand in cand, si imi inchipui cum ar fi sa inceapa nevestele toate sa arunce pc'urile pe geam. sa mai vezi ca zboara si cate un lcd, un stepper, o bicicleta , un televizor lolllllz, sa iesi din bloc sa nu poti sa treci d electronice pe trotuar hahaha.

ai fost tare "in posturi" , pacat ca ai decis sa nu mai joci, pari un tip de treaba si jocul asta e prea d kkt fara prieteni. sunt sigur ca ai multi prieteni si chiar daca nu faci tribul asta excalibur, macar fa-ti un trib cu prieteni :D si joaca cu ei.daca vii in ct iti dau o bere poate te razgandesti. da fara alcool ca face rau dupa cum vezi si te certi cu sotia :D
regards
 

algernon

member
Scor reacție
0
aztecule,scurt si punctat:
-regret ca te-am refuzat,dar motivul l-am explicat pe indelete in refuzul la invitatie.
-regret ca nu am apucat sa jucam impreuna mai mult in OMERTA.esti unul dintre jucatorii pe care eu,personal,ii respect cel mai mult.mai ales ca si eu am jucat destul individual.slabiciunea mea este insa ca mereu ,aproape fara sa vreau,cedez unui impuls de moment si ma atasez unui trib de incepatori.asa am facut pe 2 si pe 4.si mereu imi zic ca pe lumea urmatoare voi juca numai individual.:)
-regret ca nu esti un incapatanat la fel de mare ca si mine.daca erai,atunci nu abandonai proiectul,mai ales ca ai strans cativa jucatori.nu era obligatoriu sa ii strangi pe toti de la inceput.unii ar fi cedat cu timpul tentatiei si ar fi venit.OMERTA asa s-a constituit,pina la urma.
-si nu in ultimul rand,da-mi voie sa imi cer scuze in locul celor care fac atata off-topic aici.sunt anumite lucruri pe care ar trebui sa le tratam cu mai multa decenta
bafta si...tot sper sa ne intalnim undeva pe .ro.colegi sau inamici,pentru mine nu conteaza


later edit.
si,ca sa ating in treacat si o alta problema emisa de altcineva mai inainte , nu am refuzat excalibur decat din motivele invocate.desi in el ar fi fost cel putin o persoana cu care ma am precum antevorbitorul cu barony..
:)
 
Ultima editare:

DeletedUser6681

ma intrebam cand ai sa postezi :p .. si totusi :) n00b`i te asteapa :) eu sunt unul :)) dar te rog sa nu ma lasi sitter ca eu nu inteleg :-s sistemul tau
 

DeletedUser

nu contest caliatile jucatorului aztecul dar nu intekeg de ce nu se poate sa joace si in aceasta lume cu sau fara trib.juca in aceasta lumea doar datorita tribului?daca asta ar fi fost singurul motiv sa zicem ca e ok adica in sensul ca eu nu imi pot permite sa judec motivele.dar din pacate am auzit multi oameni ca ar intra sa joace si ca vor face parte dintr-un trb din care vor face parte de asemenea si prieteni lui care sunt si niste jucatori extraordinari si...etc ca pina la urma sa afirme ca e dezgustat de lumile.ro si ca nivel e slab si etc.multi dintre cei care au facut asemenea afirmati de fapt nu mai erau cooptati in acelasi trib.si eu intru singur din cind in cind pe alte lumi decat cele din .ro si joc singur pina ma plictisesc si consider ca mi-am demonstrat mie ce pot.dar nu imi refuz placerea de a imi dem mie veleitatile pe care poate inca le mai posed si pe .ro.si cunosc ceva juc care in general au demonstrat ca stiu sa joace extraordinar si pe .de si pe .ro.si poate ca unii din cei care vb sunt jucatori mai isusiti decat eroii principali de pe forumurile romanesti dar nu ai stiu decat 12 oameni si cred ca asa e si normal sa ramana.poate gresesc dar daca tot ma plictisesc mi-am luat inima in dinti si am indraznit sa imi postez si eu parerea.va doresc o zi frumoasa in continuare si sper sa intre cati mai multi pe l7 indiferent de experienta sau indiferent de lumea pe care au mai experimentat pina acum.



Sunt unii care joaca pentru tribul care il conduc si oamenii sai, carora le place deosebitul si acesta se face cu oameni deosebiti, iar in cazul acestui proiect era nevoie de acele nume. Satele nu conteaza, prietenia da.


Nu am fost implicat in acest proiect daca se intreaba cineva, sunt si eu un 'mic' pe acest forum [doar].
 

DeletedUser

"Sunt unii care joaca pentru tribul care il conduc si oamenii sai..."



eu pot sa joc si daca nu conduc.un trib e extraordinar datorita oamenilor care fac parte din trib indiferent daca ai conduci sau nu.

in general eu joc alaturi de niste prieteni nu de niste oameni pe care ai conduc sa ma supun.mi se pare putin umilitoare sintagma de a conduce pe cineva sau de a subordona pe cineva.prieteni iti faci daca esti om de calitate,iar in timp se prea poate ca unele pers sa nu mai aiba timp de joc...dar asta nu inseamna ca ramai fara prieteni in joc.

totusi e prea exclusivista si tendentioasa exprimarea.nu cred ca pentru triburile.ro exista vreun om care sa fie "buricu' pamantului" asa cum pozeaza unele pers.(fara o aluzie in special la cineva), indiferent cat a jucat si ce a facut.

meritele peroanei respective raman sunt recunoscute si poate in functie de timp se transmit si altor jucatori.
avem datoria morale ca in cazul in care avem pretentia ca ceea ce facem sa fie apreciat sa nu uitam de modestie si sa lasam ipocrizia deoparte.

multa lumea aduce un plus de valoare acestui joc prin prestatia personala si nu stiu cine ar avea dreptul sa spuna care a fost pers care a influentat jocul cel mai mult.

va urez o zi superba si cat mai multe sate luate si tot ce altceva va mai doriti.
al dumneavoastra superfr.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus