F~k Vs. WaRooM

  • Autor subiect DeletedUser7916
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

toxxxik, nu înţeleg ce ai cu david, eu cum am mai spus, sunt un trib nu chiar numeros (aşa erau când am văzut ultima oara) şi poate david este strategia tribului - ei (jucatori cu mai puţine puncte / offeri) iau sate, i le dau lui davidcd79, el la randul său e un jucător de defensivă, el sprijină toţi colegii, acesta e IMHO-ul meu :D
 

DeletedUser7916

nu se stie cat va mai sta domnul david pe primul loc ... daca tactica este aceea pe care o zice maletz nu prea mai au de unde lua sate si zeffy are parte de razboiaie deci va creste in punctaj ... 800.000 ii despart pe cei 2 :)
 

DeletedUser4920

Pentru thomass uite aici macel ;)


Side 1: WaRooM

Side 2: F~K

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 149
Tabăra 2: 63
Diferență: 86

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 40
Tabăra 2: 16
Diferență: 24

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,549,971
Tabăra 2: 571,914
Diferență: 978,057

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 430,183
Tabăra 2: 157,835
Diferență: 272,348

image.php
 

DeletedUser4920

Side 1: WaRooM

Side 2: F~K

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 82
Tabăra 2: 33
Diferență: 49

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24
Tabăra 2: 10
Diferență: 14

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 862,751
Tabăra 2: 297,376
Diferență: 565,375

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 258,522
Tabăra 2: 97,911
Diferență: 160,611

image.php
 

DeletedUser

:d

de in dati jos pe ala de pe locul 1 va dau toate satele mele gratis...numa sa dati cu nobilii,sau mai bine zis sa il faceti sa atace:d
 

DeletedUser

nu se stie cat va mai sta domnul david pe primul loc ... daca tactica este aceea pe care o zice maletz nu prea mai au de unde lua sate si zeffy are parte de razboiaie deci va creste in punctaj ... 800.000 ii despart pe cei 2 :)
nu ştiu, asta e părerea mea, pentru că am mai văzut astfel de tactică la un trib şi parcă mergea strună
 

DeletedUser

daca punem nr d innobilari care le-am facut noi din F~K ..si nr d innobilari care le-a facut david din F~K.....suntem praf in fatza lui:eek: :))))))))))
 

DeletedUser7916

Side 1: WaRooM

Side 2: F~K

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 61
Tabăra 2: 34
Diferență: 27

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 19
Tabăra 2: 1
Diferență: 18

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 619,015
Tabăra 2: 325,744
Diferență: 293,271

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 184,621
Tabăra 2: 10,007
Diferență: 174,614

image.php



se pare ca le merge treaba la baieti...
 

DeletedUser4920

Side 1: WaRooM

Side 2: F~K

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 405
Tabăra 2: 215
Diferență: 190

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 76
Tabăra 2: 20
Diferență: 56

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,140,835
Tabăra 2: 1,995,915
Diferență: 2,144,920

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 785,598
Tabăra 2: 197,339
Diferență: 588,259

image.php
 

DeletedUser7916

frumos!!! :) pacat de baietzii din F~K ... au stat in umbra atata timp(cat fostul Silent si Empire aveau razboi) avand aliante(sau pna) cu ambele triburi si acum s`au rasculat ... parerea mea e ca trebuia sa stati linistiti :D:rolleyes:
 

DeletedUser

a fost pna prin urmare nu aveam sate de atac/nobili in apropiere vom trai(daca vom trai dupa ziua de maine =)) ) si peste vreo 2-3 zile vom vedea din nou ce zic statisticile . + ca cei din F~K n`au declarat razboi deci isi blindasera deja granitele ... ce sa zic ... sincer felicitari celor din WaRooM pt. statistica si sa o tina tot asa, la cat mai multe sate baieti!! si speram ca nu se vor mari numarul de sate pierdute :) (doar is colegii mei de trib nu ?)

coleg,iti spun din surse sigure ca cei din FK AVEAU SATELE DIN GRANITA CU VOI GOALE IN MOMENTUL INCEPERII RAZBOIULUI!!!
Asta deoarece erau in razboi (si sunt inca) cu NOI si cu SAS!!
Spun asta nu ca sa le iau apararea ci sa va mai tai voua din elanul acesta de "mari invingatori"!!
 

DeletedUser

pai greseala cui e daca lasa satele goale pe o granita unde a fost declarat razboi..... nu cred ca tribului Waroom ;)
 

DeletedUser

frumos!!! :) pacat de baietzii din F~K ... au stat in umbra atata timp(cat fostul Silent si Empire aveau razboi) avand aliante(sau pna) cu ambele triburi si acum s`au rasculat ... parerea mea e ca trebuia sa stati linistiti :D:rolleyes:


parerea mea e ca ar trebui sa taci! HABAR NU AI motive, HABAR NU AI discutiile mele cu ai vostri, HABAR NU AI nimic! stii doar ca waroom bate F~K!
si da! ai dreptate! waroom bate F~K! de ce? pentru ca sintem mai slabi si voi sinteti mai parsivi! de asta bate waroom F~K!
noi ne-am rasculat sau voi ati fost parsivi? noi murim.. dar murim corecti! voi traiti.. si banuiesc ca va doare-n.... de corectitudine. asta e jocu.. astea-s caracterele oamenilor.
spor la treaba!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus