F~k Vs. WaRooM

  • Autor subiect DeletedUser7916
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6843

De ce nu i-ati concediat daca erau inactivi?
Deja asta devine la fel ca si faza cu "mi-a picat netu" , "nu eram online" si altele deci lasa asta cu inactivi .

Demult imi spuneai sa nu ma bag pe unde nu m`ar caracteriza.Scopul tau aici care este?Probleme putem avea cu totii,internetu poate pica si ca dai cu piciorul in unitatea de la pc sau cu pumnul in laptop deci?
 

DeletedUser2821

Tu ai o problema cu mine vad dar nu e nimic ...
El a spus ca erau inactivi nu ca nu aveau net !
IAr faza cu mi-a picat netu e vrajeala ...:)
Pica ok ...
Dar nu pica numai cand esti atacat nu?
 

DeletedUser6843

Tu ai o problema cu mine vad dar nu e nimic ...
El a spus ca erau inactivi nu ca nu aveau net !
IAr faza cu mi-a picat netu e vrajeala ...:)
Pica ok ...
Dar nu pica numai cand esti atacat nu?

Nu am nici o problema cu tine serios vorbind.Fan Die chiar daca sunt fan mai mare IMMO jos palaria,sa revin-am adaugat ca internetul mai poate "Pica" si din diferite motive....
 

DeletedUser4920

Tu ai o problema cu mine vad dar nu e nimic ...
El a spus ca erau inactivi nu ca nu aveau net !
IAr faza cu mi-a picat netu e vrajeala ...:)
Pica ok ...
Dar nu pica numai cand esti atacat nu?

michelle ti-am zis puteam dovedii ca aveam log-in-urile ;) si de la un server..care nu are voie sa pice ;) am avut netul 40 si ceva de minute era sat izolat intre inamic cand am revenit deja eram curatat si nu apucam decat sa dau suport sa omor ultimu nobil ce a fost atac full


Si ma repet bravo lui tacanu ca a luat acel sat a meritat din moment ce satul e la el doar vreau sa iti zic ca se poate intampla pica netu nu erai atacat cand revii ai atacuri sau deja ai fost atacat sh*t happens :)
 

DeletedUser

Side 1: WaRooM

Side 2: F~K

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 86
Tabăra 2: 84
Diferență: 2

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 30
Diferență: 21

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 882,783
Tabăra 2: 812,768
Diferență: 70,015

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 81,413
Tabăra 2: 316,118
Diferență: 234,705

image.php



felicitari f~k ... in ultimele ore au aratat ca nu's de neglijat .

felicitari waroom pr statistica impresionanta din ultima saptamana.
 

DeletedUser

Dap, felicitari F~K pentru deosebitele rezultate..speram sa va opriti aici :D
 

DeletedUser3357

daca ai tupeu, restul vine de la sine : noi cuceriri sau marginea harti :)
 

DeletedUser6843

mai aveti mult? nu de alta da PLICTISITI!!!

mare om si un mare caracter ai invatat sa citesti tu aberezi non-stop,nu cred ca ai spus ceve de joc,mai vin 1 - 2 membrii care zic ca sa nu te faci de râs,michelle2007 nu se coboara la mintea ta,dar eu ma cobor :)
 

DeletedUser4920

Bravo lor :) Si sa vedem de acum ce se intampla cand jucatori izolatii din ambele tabere au pierit sau sunt in curs de pieire ce se va intampla :)
 

DeletedUser3357

Nu inteleg ce atata cearta pe forum, cand va puteti 'certa' in joc unde este mult mai palpitant decat o discutie 'seaca'.
 

DeletedUser2821

da... si maninc orez cu lapte sa imi creasca dintisorii.. ai ceva impotriva? ce-i ala trend? e bun de mincat? se poate cu lapte? altfel nu ma lasa mama!
eu sint clasa a V-a... tu?
vrei sa fim prieteni?

Iti dai seama esti unul dintre cei mai mari noobi de pe triburi ... :)
CUm poti sa ai atatia inamici invinsi si sa ai si majoritatea inobilari interne ???:)
TU ce faci spargi trupe de placere si ai doar sate de atac=))???
Primul tip de asa nobism ... .
Tu nu vezi ca dai raspunsuri de clasa a IV !
 

DeletedUser2821

Frate eu am stabilit un nou record la sate cucerite de la inamici am sate de la m.t. ... vreo 4 ... de la immo adica fostul immo 32 sa imi arati tu mie macar 100 de playeri care sa aiba vreo 30 de sate cucerite de la un inamic;) Si nu sa aiba 2 milioane ci 600k;).
Nu teuita ca am sat de la szharell si de la george008 ... daca vrei iti trimit rapoartele cand am curatat satele lui pupix si nu am avut nobil aproape si i-am rugat pe ei sa bage unu pe fiecare si eu le-am luat de la ei ;)
Dar asta doar 2 sate;))
Inobilari interne nu am mai mult de 5 sate de barbari am vreo 3 ... :)
Restul doar de la inamici ;)
 

DeletedUser6843

mai citeste o data ce am scris... cu MULTA atentie. apoi.. citeste regulamentul forumului. nu te teme.. intr-un final vei intelege!
noapte buna!

Craus nu te baga la somn sunt asa de trist fara tine...parca ai fii aici.Am inteles de la inceput ce ai vrut sa zici,imi poti spune in joc ca nu te reclam,pana si eu cel mai slab jucator de pe lumea 5 pot sa spun ca daca craus se compara cu michelle2007 pot sa incep sa ma innobilez singur sa imi mai creasca cotele ca atacator si ca aparator comfirma si eu o sa ma apuc :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus