F~k Vs. WaRooM

  • Autor subiect DeletedUser7916
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6843

mai pune si tu un punct, o virgula , ceva!!! ori sint eu prea prost( stim asta.. nu e nevoie sa imi spui tu.. DA.. eu sint prost .. si DA tu esti destept!) si nu inteleg NIMIC din ce ai scris tu acolo!!!
te rog frumos.. tradu!
a.. sa nu uit.. vezi ca e coNfirma!... dar nu mai conteaza...

Nu am spus niciodata ca sunt destept chiar mi s-a si comfirmat asta :)) reciteste forumul,nu am spus ca esti prost pentru ca nu esti eu doar explicam pe ici pe colo ca o dai de gard,ai ajuns sa te contrazici singur sa spui ca te bagi la somn si apoi sa ne mai scri.Ai ajuns sa copiezi de la profilul NOI,faza cu Noapte Buna grav.Daca nu mai conteaza de ce mai conteaza?Chiar iti recomand sa te duci la somn.
 

DeletedUser6843

stimate domn... e greu... dar... ITI URAM noapte buna! nicidenum nu spunem tuturor colegilor de pe aici!
intr-adevar... toata lumea care spune noapte buna a copiat profilul NOI =))
nu ma pot duce la somn cind aici ma amuz copios.

1.Incearca sa nu mai citesti ce ai scris si nu te vei mai amuza.
2.Hai ca nu doresc sa fac off-topic,spor la joc chiar si tie.(eu nu pot fi ca tine sarcastic non-stop)
 

DeletedUser

In acest thread se discuta despre "F~K vs. WaRoom", in nici un caz nu era un topic de acuze, daca nu stiti sa purtati un dialog civilizat, topic inchis!

LE: Topic redeschis la cerere, la urmatoarea incalcare a regulamentului in acest thread, acesta va fi inchis definitiv.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

GOGOGOOG F~K. Sa mai sara si alte triburi pe WaRooM, prea sunt cu nasul pe sus.:D
 

DeletedUser4920

Prosport sa il intrebi pe bluestorm unde is o parte din satele tale :D


Ca o sa iti zica ;)


Suntem cu nasu pe sus pentru ca suntem un trib ce a ajuns sus si nu ne laudam aiurea .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Vai,ce se intampla?F~k au inceput sa castige teren!!!
Inseamna ca s-au trezit din pumni...exact ce va spuneam la inceput!
 

DeletedUser4920

Rog conducerea F~K sa nu mai dea jucatorii afara,pe care ii atacam si cer suport pe forum,dar mai bine sa dati suport ii dati afara :)




Cu stima ,
Setzel
 

DeletedUser

Rog conducerea F~K sa nu mai dea jucatorii afara,pe care ii atacam si cer suport pe forum,dar mai bine sa dati suport ii dati afara :)




Cu stima ,
Setzel


conducerea F~K face ce vrea ea! jucatorii waroom pot sa profite de greselile facute. DACA este in stare!
 

DeletedUser

Rog conducerea F~K sa nu mai dea jucatorii afara,pe care ii atacam si cer suport pe forum,dar mai bine sa dati suport ii dati afara :)




Cu stima ,
Setzel

Te dau afara ca pierzi sate la F~K ma!! :))) si arata urat la statistici ;)

off-topic GG CFR ;)
 

DeletedUser

Statisticile spun ca,cei din WAROoM au fost luati la tinta de Old School!!!
Sa-i vedem acum:)))
Mai sunt cu nasul pe sus???
 

DeletedUser

Side 1: F~K

Side 2: WaRooM

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 46
Tabăra 2: 124
Diferență: 78

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 10
Diferență: 3

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 455,402
Tabăra 2: 1,267,812
Diferență: 812,410

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 129,802
Tabăra 2: 99,235
Diferență: 30,567

image.php




cam asta spun statisticile....cam egal
 

DeletedUser4920

Statisticile spun ca,cei din WAROoM au fost luati la tinta de Old School!!!
Sa-i vedem acum:)))
Mai sunt cu nasul pe sus???

Dupa ce ca te ascunzi dupa nume si nu joci mai esti si prost e F~K vs Waroom ....


@ Toxxik asa este dupa cum am zis cand granitele se vor netezii va fi un war de uzura
 

DeletedUser

Dupa ce ca te ascunzi dupa nume si nu joci mai esti si prost e F~K vs Waroom ....


@ Toxxik asa este dupa cum am zis cand granitele se vor netezii va fi un war de uzura

gresit! granitele se vor muta drastic in interiorul F~K zilele urmatoare. Urmareste harta tinere :D
 

DeletedUser12789

gresit! granitele se vor muta drastic in interiorul F~K zilele urmatoare. Urmareste harta tinere :D

herifle.. incet,incet, imi recastigi simpatia!
in sfarsit dupa atatea zile, vad ca WaRom a inteles , CU CINE se bate si ptr. ce sa se bata!
of,of..granitele astea ...:)
jos palaria ...
 

DeletedUser

herifle.. incet,incet, imi recastigi simpatia!
in sfarsit dupa atatea zile, vad ca WaRom a inteles , CU CINE se bate si ptr. ce sa se bata!
of,of..granitele astea ...:)
jos palaria ...

eu nu incerc sa recastig pe nimeni si nimic. Ci doar am realizat cine sunt cu adevarat dusmanii mei. SI daca Lizard spunea ca de la razboiul cu noi vrea sa imi zic eu "mai bine dadeam in MT", ii transmit pe aceasta cale ca mai bine pier singur in WaRooM luptandu-ma cu dilli-trib, OS..(etc) , decat sa imi stric diplomatziile bazate pe incredere. Prin cele spuse nu dau inapoi de la afirmatiile privind incalcarile aliantei celor din MT(in timpul ei) ci doar completez faptul ca alexutzu a facut tot ce i-a stat in putinta pentru a indrepta acele greseli..l-a dat afara pe gogoasa ala si multe altele.

Deci in mod oficial alianta veteranilor va fi haituita de WaRooM cat timp va exista WaRooM pe L5. Si va promit io ca va exista foarte mult ;)

O zi mirifica tuturor. . .
 

DeletedUser12789

:)
ideea era ca acel gogoasa, era spionul celor din DHBM la noi, dar tu atunci nu ai vrut sa ai rabdare, ca puteam lua satele acelui gogoasa, fara prea multe pierderi :))

si asa cum , am spus si eu la vremea aceea , in private, "noi suntem oameni de cuvant,si ne tinem promisiunile".
o seara buna si plina de evenimente , de care va doriti !

ps:ca o mica completare, esti in trib pe lumea 7 cu cei mai buni amici ai mei din acest joc, si ei iti pot certifica ca EU si NOi suntem oameni de onoare!
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus