F.SOD vs. F.What??

DeletedUser

Cand vezi cum vorbesc jucatori ca pocni si ca gerula sa ne .... .... despre moralitate iti vine sa nu mai deschizi triburile niciodata

Pai bai varu'....ai uitat cand ati tradat trib dupa trib si what printre ele:rolleyes:

daca din cauza mea sau a lui gerula nu ai mai deschide triburile, ti-am face un bine
tre sa dai o baterie de vin pentru asta:D
 

DeletedUser20252

"Ezista o explicatie :"
Tu nu o sa intelegi niciodata cum e treaba cu jocul asta nici daca iti pui meditator de triburi...
Tu nu poti fi decat arogant in orice discutie , indiferent de interlocutor.... asta lasand la o parte faptul ca esti praf ca player,,


Ca sa fiu putin mai explicit (cu speranta ca vei intelege si tu ceva) : din punctul meu de vedere aceasta harta vi se datoreaza ... a fost alegerea voastra sa lucrati pe la spate dar nu v-ati gandit ca .... orice medalie isi are si reversul.

De un singur lucru imi pare rau... ati inchis o lume dar ati facut-o tarziu si cu metode demne de orice sila , lucru care nu merge si aici ;)



Nu stiu jocul asta si prefer sa raman la statutul de nestiutor,darmacar mi-l accept spre deosebire de tine.

Tu continui sa crezi ca tu contezi pe jocul asta si ca esti o personalitate,un "cineva",in timp ce mai sus de mediocru nu te ridici si nici nu o sa te ridici vreodata.Oricum,dream big my friend. ;)

Mesajul anterior care l-am postat nu a fost nici ironic nici jignitor,nimic.Daca te chinui si reusesti sa citesti calumea ai sa vezi ca au fost doar niste constatari,cred eu adevarate si anume:

-tot timpul fiecare tabara isi va apara partea lor de adevar;
-statistica ce ati postat-o mi se pare irelevanta avand in vedere numarul de sate ce le-am avut in mijlocul vostru.


In fine,te las sa te certi singur pe aici ca vad ca e prea agresiva lumea si chiar daca as putea sa ma integrez numai bine printre jigniri si altele,prefer sa nu o fac,poate devin si eu un om mai bun si asa zice lumea ca sunt rau.

Pa.
 

DeletedUser

eu tot n-am inteles...va rog..repetati discutiile..aduceti argumente,dovezi,etc...pai ce..asa nu inteleg nimic=)))
 

DeletedUser41356

Fiecare are dreptatea lui
Cert e ca fiecare trib si-a indeplinit dorintele
Noi:Razboiul cu MoD
SoD: primul loc (si sentimentul ca vor castiga lumea)
PICI:eliminarea unei granite si focalizarea asupra noastra,care suntem "prada usoara"
22PICI:au mai scapat din menghina,noi orientandu-ne spre alte granite
Jucatorii buni:actiune
Jucatorii slabi:sate usor de luat
 

DeletedUser

Fiecare are dreptatea lui
Cert e ca fiecare trib si-a indeplinit dorintele
Noi:Razboiul cu MoD
SoD: primul loc (si sentimentul ca vor castiga lumea)
PICI:eliminarea unei granite si focalizarea asupra noastra,care suntem "prada usoara"
22PICI:au mai scapat din menghina,noi orientandu-ne spre alte granite
Jucatorii buni:actiune
Jucatorii slabi:sate usor de luat

Bine punctat ;)
 

DeletedUser

Fiecare are dreptatea lui
Cert e ca fiecare trib si-a indeplinit dorintele
Noi:Razboiul cu MoD
SoD: primul loc (si sentimentul ca vor castiga lumea)
PICI:eliminarea unei granite si focalizarea asupra noastra,care suntem "prada usoara"
22PICI:au mai scapat din menghina,noi orientandu-ne spre alte granite
Jucatorii buni:actiune
Jucatorii slabi:sate usor de luat

da da...asa e!
 

DeletedUser

Fiecare are dreptatea lui
Cert e ca fiecare trib si-a indeplinit dorintele
Noi:Razboiul cu MoD
SoD: primul loc (si sentimentul ca vor castiga lumea)
PICI:eliminarea unei granite si focalizarea asupra noastra,care suntem "prada usoara"
22PICI:au mai scapat din menghina,noi orientandu-ne spre alte granite
Jucatorii buni:actiune
Jucatorii slabi:sate usor de luat

Ai uitat tribul MoD!
Ei ce dorinta aveau?:)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Nume utilizator Discuţii
mauLLL 59
Gabyy89 36
tumositekato 30
axtrek 22
Alcko 19
tracis 12

nu prea sunt obisnuit sa vorbeasca altul mai mult decat mine pe un topic de acest gen...mai las-o si tu moale omule, ca nu e postare la care sa nu comentezi cate ceva... esti un fel de cornel dinu al triburilor si tu? :D
 
Sus