F.SOD vs. F.What??

DeletedUser20252

Hai FC Botosani :))=))


Am o curiozitate...cati intemeietori are sau o sa aiba ORG? :))
 

DeletedUser

S-a mutat razboiul mondial de pe 14 pe 24:))ce coincidenta...asa arata harta si pe 14..prea multe coincidente..
 

DeletedUser20252

S-a mutat razboiul mondial de pe 14 pe 24:))ce coincidenta...asa arata harta si pe 14..prea multe coincidente..

Pacat ca nu joaca calumea tamina la noi ca e ocupat cu 14 :(

Mare bulangiu...expediati-l ma pe tamina de pe 14 ca sa joace aici...sta omul ala si joaca singur contra unui trib si nu il pot scoate aia :))=))
 

DeletedUser

eu asa stiu,din ce se mai vorbeste printre cei 10-15 jucatori care au mai ramas in legion...
 

DeletedUser

Click pentru confirmare daca vi Sambată, 7 Aprilie 2012 de la ora 19:00 Dinamo - Petrolul.... care merge la meci,este caine si sta in sectorul 4 il astept la ora 17:30 -18:00 la metrou la big berceni ....hai in numar cat mai mare sa plecam din berceni.... Astept sa ma contactati

Te-am salutat de la peluza oaspeti ..si cum era aia ..Dinamo bucuresti unde mm esti ?

Gazar pe viata .DOAR PETROLUL!
 

DeletedUser40792

Te-am salutat de la peluza oaspeti ..si cum era aia ..Dinamo bucuresti unde mm esti ?

Gazar pe viata .DOAR PETROLUL!

Bravo petrolist!:|

Ce a declarat mortu de ciobi dupa meci?!acelasi discurs patetic de mort...Il trimit la origami in trib sa-l conduca si sigur in 3 saptamani e iar what pe primul loc :D
 
Sus