F.SOD vs. F.What??

DeletedUser40792

Sod ar cam avea toate motivele sa tina alianta cu Pici, deoarece Familia Pici e foarte mare(Pici,22pici, noldor)+ egalii cu zero cred ca ar fi tot de partea Picii

Asa ca se ia in calcul varianta fuzionarii treptate, insa cele doua familii fiind mari, nu cred ca se vor multumii cativa sa fie dati la o parte si sa intre in tribul cel nou, cei cu punctaj mare

Totusi nemultumirea ar putea veni din partea 22pici sau egal cu zero, cel din urma ma gandesc ca nu va prefera sa stea deoparte luand decat o feliuta de tort din what??..doar pentru as mentine o anumita pozitie pana la sfarsitul lumii

Deci eu cred si sper totodata ca harta va mai evolua si ca nu va decurge in stilul "propus"de Sod, si-anume o inchidere cat mai rapida a acestei lumi
 

DeletedUser20252

Stilul propus de SoD este un stil foarte trist. :)

Dar ii inteleg,vor si ei sa inchida o lume cat mai repede,nu toti sunt ca noi :p
 

DeletedUser

corect...voi vreti sa o luati in freza cat mai repede si ce e drept reusiti
 

DeletedUser

nu e ** de increzatori..e ** ca ati luat decizii proaste una dupa alta..ca trib ma refer..decizii care nu au facut decat sa va penalizeze
 

DeletedUser20252

Stiu ca am luat decizii proaste una dupa alta....una din deciziile proaste ale noastre e ca am avut incredere in aliati. :)

Atat FaQ cat si T.L.S. :)
 

DeletedUser

pai..pe urmatoarea lume sa nu mai luati decizii fara sa fiti siguri ca aliatii aproba..altfel asta inseamna necazuri pe viitor

a inceput fuziunea..
 

DeletedUser

Daca s-ar fi facut o fuziune din cauza inactivitatii jucatorilor din triburi atunci ar fi fost o faza in favoarea what.
Din pacate pentru what tribul sod este format din jucatori activi si banuiesc ca si la Pici situatia este asemanatoare din cate am vazut.

La momentul asta orice trib care incearca sa se rascoale pe harta nu face decat sa piarda da n-ar fi rau ca incepeam sa frecam menta si nu da bine la imagine:))
 

DeletedUser

si uite o noua mare si imensa familie pe harta ,ORG castigatoarea lumii 24? sa vedem ce zice si what? acum e timpul sa isi arate calitatile si recunosc am considerat what?? inca de pe vremea spor unul dintre triburile dominante si puternice ca grup .Mult succes what?? fara nicio ironie.
 

DeletedUser40792

si uite o noua mare si imensa familie pe harta ,ORG castigatoarea lumii 24? sa vedem ce zice si what? acum e timpul sa isi arate calitatile si recunosc am considerat what?? inca de pe vremea spor unul dintre triburile dominante si puternice ca grup .Mult succes what?? fara nicio ironie.

Cred ca vor mai fi jucatori si de prin alte triburi care vor mai avea ceva de "zis" aici, iar castigarea l24 nu se va produce asa brusc
 

DeletedUser20252

Tot cu aceeasi jucatori o sa ne batem,deci nu s-a schimbat mai nimic,de fapt,eu personal consider fuziunea asta propice pentru What??. :)
 

DeletedUser41356

si uite o noua mare si imensa familie pe harta ,ORG castigatoarea lumii 24? sa vedem ce zice si what? acum e timpul sa isi arate calitatile si recunosc am considerat what?? inca de pe vremea spor unul dintre triburile dominante si puternice ca grup .Mult succes what?? fara nicio ironie.

ORG..cel putin pe 20,a fost un trib blestemat:) vedeti sa nu le continuati traditia:))
 

DeletedUser

@Portile iadului chiar daca stiu ca la voi in trib deja a aparut panica acestei fuziuni imi place de tine ca inca esti increzator in fortele tribului vostru.Ideea este ca odata cu aceasta fuziune se va forma un nucleu greu de destramat iar cei din what?? nu vor mai putea sa lucreze murdar...Incheierea lumii 24 intradevar nu va veni prea curand insa cu siguranta va fi incheiata de familia ORG asa ca luati si voi in considerare cat mai repede STERGEREA DE CONT ....nu are rost sa va mai pierdeti timpul pe L24 :D mult succes pe alta lume
 

DeletedUser20252

@Portile iadului chiar daca stiu ca la voi in trib deja a aparut panica acestei fuziuni imi place de tine ca inca esti increzator in fortele tribului vostru.Ideea este ca odata cu aceasta fuziune se va forma un nucleu greu de destramat iar cei din what?? nu vor mai putea sa lucreze murdar...Incheierea lumii 24 intradevar nu va veni prea curand insa cu siguranta va fi incheiata de familia ORG asa ca luati si voi in considerare cat mai repede STERGEREA DE CONT ....nu are rost sa va mai pierdeti timpul pe L24 :D mult succes pe alta lume

Cine ti-a zis ca s-a instalat panica la noi in trib?
Nu ai fost informat bine,noi sarbatorim cu bere si mujeres(hombres in functie de gusturi:D).

Si stergere nu o sa dam,cel putin nu prea curand,atata timp cat am 150 de nobili si barbari la marginea hartii,eu nu ma las :)).
 

DeletedUser

Click pentru confirmare daca vi Sambată, 7 Aprilie 2012 de la ora 19:00 Dinamo - Petrolul.... care merge la meci,este caine si sta in sectorul 4 il astept la ora 17:30 -18:00 la metrou la big berceni ....hai in numar cat mai mare sa plecam din berceni.... Astept sa ma contactati
 
Sus