F.SOD vs. F.What??

DeletedUser

stai bre sa ajung si eu in zona aia.ca am sa stau foarte linistit.
pana la urma ce poate sa faca?
stim ca sta noaptea on..asa si?si eu la fel.
daca juca atat de bine era si el macar in primii 40...sa fim seriosi.
acum spune ca are 1000 de atacuri pe el..si cate sate o sa piarda?
nu asta e important cate pierde el in acest organizat ci cate o sa castigam noi de la voi...nu de la el.
si ce o sa faca gigi pruna cu satele care au fierariile fermele si magaziile la 0?
sa le tina el pana le creste inapoi,
si pana la urma o sa vedem cine cucereste mai multe sate el de la noi(jucatorii mari) sau noi de la el?
 

DeletedUser40792

Bre bre, eu am zis ca o situatie mai echilibrata, doar luand what si ORG sunteti de 3 ori mai mari

Cat despre punctele lui, daca ne uitam la statistica, in timp ce era alianta cu voi nu a crescut mai deloc in puncte.De dinainte de razboi pana in prezent(cam 3 luni) si-a dublat punctele.Plus ca sa fii bun nu trebuie sa fii in top tot timpul, daca ar fi o situatie mai buna ar ajunge acolo, stai linistit.

Va pierdeti noaptea pe un joc?! :eek:
 

DeletedUser

pai nu imi pierd noaptea pe joc...profit de faptul ca daca tot lucrez noaptea sa stau si pe joc...imbin utilul cu placutul.
 

DeletedUser32873

Bre bre, eu am zis ca o situatie mai echilibrata, doar luand what si ORG sunteti de 3 ori mai mari

Cat despre punctele lui, daca ne uitam la statistica, in timp ce era alianta cu voi nu a crescut mai deloc in puncte.De dinainte de razboi pana in prezent(cam 3 luni) si-a dublat punctele.Plus ca sa fii bun nu trebuie sa fii in top tot timpul, daca ar fi o situatie mai buna ar ajunge acolo, stai linistit.

Va pierdeti noaptea pe un joc?! :eek:

Din pacate pentru el (si pentru what?? )situatia favorabila lui de le lumea 7 nu tine si aici...
Nu mai poate baga la inaintare elemente gen "LAMB OF GOD" care sa anihileze "liderii"... pentru ca-s prea multi ...
Valoare are , spre deosebire de multi care inca functioneaza pe harta asta.... dar e un joc de echipa :rolleyes:
 

DeletedUser

Despre gigi para pot spune ca e un jucator fair play ,a fost printre putini care au decenta de a felicita adversarul pt modul in care ataca si tinand cont ca a prins coaja ca sa spun asa ,pe o zona slaba sau nu a tribului nostru indiferent cum sa numit(Spor ,Mod ,SOD,ORG) este doar meritul lui .Si haideti sa recunoastem ca el si cu inca 2 prin what au habar de jocul asta cat de cat,restul il joaca asa ca sa fie,poate din plictiseala..
PS:gicule spor la zidarit .:))
 

DeletedUser

Totusi olteanu e lider de trib castigator pe o lume..Nu il face cel mai tare din parcare, dar are totusi niste merite, nu e cazul sa ii vorbesti asa

Daca nu ne bateam 2 ani ca niste chiori si se uneau TSL si HK... daca strangerel nu era arogant si voi la fel.. iti zic eu ca lumea 7 o inchideam noi... :p In fine.... vorbe in vant...
 

DeletedUser20252

Daca si cu parca....nu aveati cum sa va intelegeti voi acolo,prea mari orgoliile si mentalitatile total diferite,ceva gen cum e aici intre what?? si ORGan :)
 

DeletedUser11365

Sfatul meu e sa mai faci o facultate sau macar clasa intai ca sa inveti gramatica limbii romane.

Tribul asta de doi bani cum ii spui tu a venit de doua ori la spor pentru diplomatie tocmai pentru ca tu te cunosteai cu andi si eu am avut cateva discutii cu tine anterior si stiam ca esti om cu capul pe umeri.De doua ori insa am fost refuzati de tine pentru motivul ca esti prea tare pentru muritorii de rand.Dupa aia te plangeai ca tot noi suntem aia fara cuvant si alte prostii dinastea cand si-o lua la ochi maretul tau trib,cu jucatori activi sau inactivi.Faptul ca v-ati luat-o de la un trib de doi bani mai ciura,nu spune decat ce bine ai vazut tu harta pe lumea asta si nu esti mai presus ca noi,ca si noi am comis-o original in multe randuri pe lumea asta privind diplomatia,dar macar noi spre deosebire de tine,nu fugim nicaieri spunand ca viata reala e mai importanta fix in momentul in care ne-o luam,avem grija sa nu le neglijam pe nici una din ele.


Hai noroc si incearca sa nu te mai umfli atata in pene,esti tu un bun starter,dar pana sa ajungi un jucator de cursa lunga la fel de bun precum profu,mai ai cale lunga de batut.

Pe tine te ignor..Profului i-am raspuns,cu tine nu am de ce sa ma obosesc..

Hai Barca !
 

DeletedUser

cred ca numara satele ce trebuiesc crescute..ca le-a lasat cam goale si catapultele si-au facut de cap:))) =)))
 

DeletedUser9688

dar voi ati pierdut timpul aiurea doar sa daramati niste sate?

pe vremea cand jucam acest joc se pierdea vremea pentru sate (de unde si zicala "exista viata fara sate?" )... dar voi va pierdeti timpul aiurea si nici macar nu cuceriti sate? cam deplorabil...

pai inseamna ca bine a facut visinata de s-a imbatat si nu mai e in stare sa scrie ceva pe aici. :))
 
Sus