F.SOD vs. F.What??

DeletedUser19081

ultima data cand am verificat..catapultele duceau ferma/principala/etc la 1..nu prea aveau obiceiul de a innobila
JOCUL se joaca pe LUAT sate ... nu pe ferme ... pana una alta .... la mine scrie ..
1 Gigi Pruna 216 28 32.955.075 24.061.976
si alea sunt recuperari .. ce am pierdut ... NU rade ... ca am luat doar atatea sate de la inamici ... AU mai fost puncte rosi ( maro ) ca sa intelgi ... de la care am luat sate ...
ITI MAI ZIC ODATA taci .. ca esti mult sub nivelul multor colegi de ai tai ... si ca jucator si CA CAracter ...
PS .. nu tin nici cu barca nici cu real .. ci cu REAL SOCIEDAD ... dar in seara asta castigai 850 ron datorita lu' real ...
 

DeletedUser9688

ce facusi Zarzarica, te trezisi? vezi ca intreaba cineva mai sus de tine... ce naiba le faci la satele alea? le mai schimb mult denumirile dupa cum bate vantul? :))
 

DeletedUser19081

BA .. tu taci :) ca nu joci aici .. scrii doar sa ma ataci ca "te-am facut" pe l7 :p :)) Lasa-i pe gusteri sa dea din cioc :p :))
Ma refer la "no-name-uri" care au ajuns pe + ..la golaveraj .
 

DeletedUser9688

BA .. tu taci :) ca nu joci aici .. scrii doar sa ma ataci ca "te-am facut" pe l7 :p :)) Lasa-i pe gusteri sa dea din cioc :p :))
Ma refer la "no-name-uri" care au ajuns pe + ..la golaveraj .

nu s-a deschis inca lumea in care sa ma faci.. :)


PS .. nu tin nici cu barca nici cu real .. ci cu REAL SOCIEDAD ... dar in seara asta castigai 850 ron datorita lu' real ...

sociedad e o echipa gen Craiova, nu? Ca tu numai cu dintr-astea tii... vezi cum faci sa dai o sticla de vin (stii tu cui) din castigul ala... tu ieri ai fost la botez sau ai pierdut vremea la casele de pariuri? :) :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

"JOCUL se joaca pe LUAT sate ... nu pe ferme ... pana una alta .... la mine scrie .. "

sunt sigur ca stii sa apreciezi importanta atacurilor de demolare...desi nu se i-au sate direct...au importanta lor in desfasurarea razboiului
 

DeletedUser19081

sunt sigur ca stii sa apreciezi importanta atacurilor de demolare...desi nu se i-au sate direct...au importanta lor in desfasurarea razboiului
ti-am mai zis ca esti prea mic in rang dar hai sa te ridic .. si sa iti raspund .. :))
JOCUL se joaca pe LUAT sate , distugerea satelor inamice isi are importanta ei pe moment , dar ce inteleg eu din ceea ce faceti voi e faptul ca e frica SA NU FAC MAI MULTI NOBILI SA VA IAU MAI MULTE SATE :)) ..Nu contest stragia voastra , dar sa dai 3500 poate mai mult de "fulll atac" fara sa iei un sau SA INCERCI sa iei , mi se pare aberatie ...
Simte-te bine tinere ... ca iti vorbii un .... cunoscator ..
 

DeletedUser

esti ridicol cu rangurile astea...ce te face atat de inalt in rang numai tu stii..dar in fine..fie ca tine acolo
 

DeletedUser19081

DA ... nu stiu cat de ridicol sunt .. dar poate ai dreptate ..cert e ca tu nu ai fost unde am fost pe jocul asta si NICI NU VEI FII VREODATA ... da nu stiu de ce imi bat capul cu tine :)) sa fii sanatos .. de acum pentru mine ai EJECT .. pana acum ai fost doar MO-NAME
 

DeletedUser20252

Numele tribului: Daci Liberi, Vrem sa fim Liberi
Prescurtare: Dacia
Număr de membri: 7
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 13.769.121
Punctaj total: 13.769.121
Punctaj mediu: 1.967.017
Loc: 10
Inamici învinşi: 8.990.819 (40.)


Nu imi zi ca deja va certati :D
 

DeletedUser30856

Salutari fostilor colegi, dusmani si prieteni...modificari substantiale pe l24..cine cu cine se mai bate pe aici?

numai bine
 
Sus