Fa misto de Nwo

  • Autor subiect DeletedUser9858
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9858

:D:D:D:D
precum va spuneam dragi telespectatori
emisiune fa misto de nwo a inceput
vreau a vorbim de noul sport national al lumii 9 sa facem misto de nwo:D:D:D
 

DeletedUser

Eu mai degrabă aş dori să vorbesc despre un ban definitiv pe IP pentru tine, eşti chiar mai iritant decât florinel the lord.
 

DeletedUser9858

:D si tu esti la fel mai ales cand iti inchipui ca esti asa interesant

nu te obliga nimeni si nimik sa participi asa ca spor la joc si scutestene de impresiile tale parintesti nici tie nici la altii nu trebuie sa ceara vre un jucator voie sa scrie pe forum,sau sa facem orice fel de postare

e simplu nu iti place no citesti si nu participi sau e prea greu pentru tine sa intelegi asta?
 

DeletedUser1647

Side 1:
Tribes: [M~K]
Players:

Side 2:
Tribes: THOR Thor-A NWO NWOA
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 717
Tabăra 2: 43
Diferență: 674

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,883,167
Tabăra 2: 384,987
Diferență: 4,498,180

image.php
 

DeletedUser

admini cred ca trebe sa se ocupe de postul asta . in legatura cu statistica ..... nu reprezinta nimic atata timp cat e facuta pe jumate de harta . Cred ca inafara de extazy ala care era inactiv , nu ati luat mai nimic de la NWO , iati luat 70 de sate la ala si atat . Statistica irelevanta . DACII ..... no comment , sper ca admini sa isi faca treaba . Nici nu ma chinui sa scriu ceva in legatura cu voi ca diferenta e mare intre cele 2 triburi
 

DeletedUser1647

admini cred ca trebe sa se ocupe de postul asta . in legatura cu statistica ..... nu reprezinta nimic atata timp cat e facuta pe jumate de harta . Cred ca inafara de extazy ala care era inactiv , nu ati luat mai nimic de la NWO , iati luat 70 de sate la ala si atat . Statistica irelevanta . DACII ..... no comment , sper ca admini sa isi faca treaba . Nici nu ma chinui sa scriu ceva in legatura cu voi ca diferenta e mare intre cele 2 triburi

Ce penal esti. :D Aia sunt dusmanii nostri, care e faza? 70 de sate de la NWO plus de la NWOA, in fine.. app ce nick ai in joc? :confused:

SI ce sa faca adminii pe forumul extern? poate moderatorii .... si probabil cu postul tau ar trebui sa faca ceva.

PS. Nu suport analfabetii, invatati in pnm sa scrieti corect!

Side 1:
Tribes: [M~K]
Players:

Side 2:
Tribes: NWO
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 68
Tabăra 2: 10
Diferență: 58

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 767,102
Tabăra 2: 113,699
Diferență: 653,403

image.php



Ce o dau toti in "inactivi" cand pierd sate... :-j
____________________________________
Side 1:
Tribes: [M~K]
Players:

Side 2:
Tribes: NWOA
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 100
Tabăra 2: 2
Diferență: 98

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,002,368
Tabăra 2: 23,234
Diferență: 979,134

image.php
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: NWO
Players:

Side 2:
Tribes: [M~K]
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,439
Tabăra 2: 7,114
Diferență: 4,675

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 68
Diferență: 58

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 21,174,339
Tabăra 2: 47,557,602
Diferență: 26,383,263

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 113,699
Tabăra 2: 767,102
Diferență: 653,403

image.php


asta e statistica , 45 de sate sunt luate de la Extassy , asa ca distutia ia sfarsit aici , Daca NWO poate sa dea stergere asa cum spuneti voi , de ce le dati atata importanta ? (Retoric) . Topicul asta nu isi are locul , exista deja un topic cu NWO . Vedetiva de joc . Din punctul meu de vedere topicul e 0.
 

DeletedUser1647

Side 1:
Tribes: NWO
Players:

Side 2:
Tribes: [M~K]
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,439
Tabăra 2: 7,114
Diferență: 4,675

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 68
Diferență: 58

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 21,174,339
Tabăra 2: 47,557,602
Diferență: 26,383,263

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 113,699
Tabăra 2: 767,102
Diferență: 653,403

image.php


asta e statistica , 45 de sate sunt luate de la Extassy , asa ca distutia ia sfarsit aici , Daca NWO poate sa dea stergere asa cum spuneti voi , de ce le dati atata importanta ? (Retoric) . Topicul asta nu isi are locul , exista deja un topic cu NWO . Vedetiva de joc . Din punctul meu de vedere topicul e 0.

Din punctul tau de vedere? Pacat ca punctul tau de vedere nu e luat de nimeni in seama. In al doilea rand...NWO e un trib pierdut in spatiu de mult. Fa-mi placerea si spune-mi cn esti pe joc. :)
 

DeletedUser8140

admini cred ca trebe sa se ocupe de postul asta . in legatura cu statistica ..... nu reprezinta nimic atata timp cat e facuta pe jumate de harta . Cred ca inafara de extazy ala care era inactiv , nu ati luat mai nimic de la NWO , iati luat 70 de sate la ala si atat . Statistica irelevanta . DACII ..... no comment , sper ca admini sa isi faca treaba . Nici nu ma chinui sa scriu ceva in legatura cu voi ca diferenta e mare intre cele 2 triburi

ce jenibil esti! :)) pentru astia ca tine ar trebui sa se faca lista cu satele pe care au voie dusmanii sa le ia :)) Daca sunteti o colectie de frustrati si inactivi nu mai ziceti ca "da ati avut noroc ca ati luat 70 de sate de al asta ca era inactiv, sau **** ce si **** ce " :)) JENIBIL
 

DeletedUser9858

auzi dar una peste alta tot ei au mai multe sate luate nu?;)


si dupa cum se vede toata harta are mai multe sate de la voi
pe ce loc sunteti voi? cred ca a facut servarul o eroare si din greseala sunteti si voi acolo
am facut statistivi cu triburile mari de langa voi care va inobileaza si nu stiu cum se face ca din k21 pana in k59 voi pierdeti pe toata linia , bine poate mai gasiti si voi tribul FREE din 3 oameni si la aia le luati si voi sate:D

dar si la asta am dubii am vazut aseara cat de buni sunt unii jucatori de la voi miam luat sitter la un jucator in zona voastra si culmea numai fakeuri de pe 2 sate si nu e vorba de unu e vorba de 46:D:D:D si doreau asa de mult sa fie fiorosi trimitand mesaje de amenintare:rolleyes:

inafara ca am facut misto de ei grupa mare si ca leam spart o gramda de trupe
nu prea sa vazut miscare
decat mesaje de genu
aha numai citesti mesajele te pot ataca:D,si iam raspuns si eu aha sigur nu citesc mesajele

auzit tu esti cel de 50 de mii din nwoa ca nu team descoperit inca si e un razvanzaragoza in nwoa tu esti?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

"...am luat sitter la un jucator in zona voastra si culmea numai fakeuri de pe 2 sate si nu e vorba de unu e vorba de 46..."
:D
"...in afara ca am facut misto de ei grupa mare si ca leam spart o gramda de trupe
nu prea sa vazut miscare."
Zic si eu asa ca tot veni vorba: Ori erau fake-uri, ori atacuri reale? Decide-te. :D
Nu de alta dar spui ca "le-ai spart o gramada de trupe". :D
 

DeletedUser

Oh...
S-au desparit -ML- de KN....
S-a detrsamat si acea fuziune..
 

DeletedUser

nu sa putut coordona oameni . Asta este . Exista oameni si oameni , nici un trib nu a incercat ce a incercat NWO . Adica fara aliante !! :) asta e ! Harta se va mai schimba stati linistiti
 

DeletedUser9858

mai
privitorule pe forum ne plictisesti
rau de tot ppriveste in continuare daca nu joci
 

DeletedUser

Oh...
S-au desparit -ML- de KN....
S-a detrsamat si acea fuziune..

Recunosc,eu am fost in tribul -ML- si cand s-a facut fuziunea mie mi-a parut rau de tribul ~KN~.Daca nu ar fi existat fuziunea KN era inca in top.Dupa ce au inceput sa intre toti n00bi din ml am observat ca tribul nu o sa aiba o viata mai lunga de max 3 luni.Acum am intrat in Spam!,nu pentru a ma refugia,ci pentru a scapa de toti membrii care nu ar trimite nici o spada ca sprijin la granita.Acum,toti membrii din NWO intra in academie:)) si tot mai multi pleaca in alte triburi,cam atat am avut de spus.
 

DeletedUser8140

s-au plictisit, am observat ca si in SPAM au mers 2 :p, si-au luat jucariile si au plecat
 

DeletedUser

Rog a se închide tema, a devenit irelevantă.
Dacă doriţi, puteţi deschide una nouă, cu denumirea "Hai să batem câmpii aiurea".
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus