Fa misto de Nwo

  • Autor subiect DeletedUser9858
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9858

:D:D
auzi charlie fati si tu un topic ca sa nu te mai bagi la altii
:Dsuferi ca nai topic perosnalizat in care toti sa te asculte?
e episodu 3 din dezgroparea elodiei acu o cautam in kn si nwo
;)stiu ca poate numai ai ce face ,ca ai o gramada din ai tai langa tine dar nu ne plictisii pe noi
 

DeletedUser25671

a revenit smileyx cu amuzantele lui afirmati...Vad ca vrei sa repeti peripetiile de pe L3 :D
 

DeletedUser

cu toate ca adversarii tribului [m~k] au fost extrem de puternici (in puncte) se pare ca norocul a fost de partea noastra =)) iar nervozila a ajuns la timp in alt trib :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu mai degrabă aş dori să vorbesc despre un ban definitiv pe IP pentru tine, eşti chiar mai iritant decât florinel the lord.

auzi mah charli...omul e liber sa posteze ce vrea atata timp cand nu esti moderator teas sfatui sa o lasi mai moala si sa nu te mai crezi un sef pe aici.

pana una alta am spus ca NWo nu rezista tu teai grabit sa ma contrazici se pare ca eu am avut dreptate.

gemule noah mai motioveaza ceva..ati fost varza,sar putea sa va reveniti in SPAM!
cu timpul si SPAM va cadea deoarece sa estins prea mult cu putini mebri...timpul va dovedi daca am dreptate.
 

DeletedUser28039

gemule noah mai motioveaza ceva..ati fost varza,sar putea sa va reveniti in SPAM!
cu timpul si SPAM va cadea deoarece sa estins prea mult cu putini mebri...timpul va dovedi daca am dreptate.


...poate veti cadea voi inaintea Spam!-ului atunci sa te aud
24.gif
...cat despre varza si voi sunteti la fel...nici nu te astepti cat de bine iti cunoscul eu tribul ala maret al tau
24.gif
...asa ca...
 

DeletedUser9858

copil de mingi , fugi repede la tata charlie sa te apere , ca de la figurile care le faceai si ca o tineti o mie de ani si sunteti tari in 3 saptamni ati disparut de pe harta , respect de sine numai aveti ca nu stiu cum se face ca sub conducerea ta triburile se duc de rapa;)
 

DeletedUser28039

poi am zis cumva eu ca tu nu sti ? eu am afirmat atunci ca stiu ce fel de trib sunteti si voi nimic mai mult...asa ca...
 

DeletedUser

esyti amuzant..deci nu suntem un trib puternic insa totusi pana acum am rupt totul in cale..
 

DeletedUser28039

tot gresit ma intelegi ... lasa mai bine sa o lasam asa ... spre sa nu mai faci afirmati la adresa mea atat timp cat nu fac nici eu la a ta ...
 

DeletedUser8140

mama ce s-au batut campii pe aici...eu daca imi fac trib o sa rezist mai mult ca DV IMMO si CIR...si GeTix care dispar imediat
 

DeletedUser

esyti amuzant..deci nu suntem un trib puternic insa totusi pana acum am rupt totul in cale..

Eşti amuzant :D
Spui că ai rupt totul în cale dar de fapt ai fost mereu cu codiţa între picioare, încă mai porţi eticheta IMMO-FAIL pe zidurile sătucurilor tale...))

Aşa că... citeşte mai bine semnătura lui Gem...))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus