Fa misto de Nwo

  • Autor subiect DeletedUser9858
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Eşti amuzant :D
Spui că ai rupt totul în cale dar de fapt ai fost mereu cu codiţa între picioare, încă mai porţi eticheta IMMO-FAIL pe zidurile sătucurilor tale...))

Aşa că... citeşte mai bine semnătura lui Gem...))

mah charli chair nu intelegi:

Aici nu era ** de mine personal era ** de grb si cum spunea hjimmy GRb toit ce a avut in cale a rupt chair si IMMO!
 

DeletedUser

GRB a apărut cu 1 lună, cel mult 2 în urmă.
GRB încă nu a rupt NIMIC!
Ba din contra, GRB îşi rupe CONSTANT trupele în SPAM şi GT fără să câştige mai NIMIC!
GRB a fost chiar şi refuzat de M.T. să facă PNA.

Iar acum, ca să îţi fie clar o dată şi pentru totdeauna:
La fel cum eu am avut pe L9 mereu dreptul să mă exprim DOAR în numele SPAM, tu vei avea MEREU dreptul să te exprimi pe L9 doar în numele IMMO.

TU nu ai practic nici un drept să vorbeşti în numele GRB pe extern. Până şi propriii tăi colegi îşi cer scuze pentru faptul că ţi s-au ridicat satele la cap.
Pentru GRB, afirmaţiile să le facă Quintus. În calitate de pion care doar intră în top 40 graţie înnobilărilor interne, consider că pălăvrăgeala ta de pe extern doar aduce daune imaginii GRB.

Aşa că încearcă să faci măcar o dată un lucru înţelept. Ştii la ce mă refer, shhhhhhhhhh.
 

DeletedUser8140

Ba din contra, GRB îşi rupe CONSTANT trupele în GT fără să câştige mai NIMIC!

Gresesti aici, satele sunt goale, nu se prea inobileaza cum ar trebui de repede dar GT e o chestiune de timp acum. de-a dura lex e gata, am 10 spionaje de sate partial goale, a renuntat, nu a mai intrat de 2-3 zile. GT va disparea curand (doar daca nu se infiinteaza din nou la margine).
 

DeletedUser

Rog un moderator sa inchida topicul deoarece tribul NWO nu mai exista,iar in momentul de fata se foloseste topicul pentru a se face SPAM :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus