Familia Immortals deadly

DeletedUser

Datorita scopurilor comune si prieteniilor vechi, intre multi dintre membrii celor doua triburi, s-a decis formarea Familiei IMMORTALS DEADLY, formata din triburile RY si DST.
Triburile din Familie au diplomatia comuna.
Atacarea oricarui trib component al Familiei de catre un alt trib de pe harta, implica intrarea automata si a celuilalt trib in conflict.

Conducerea RY si DST
 

DeletedUser

O mare familie se preconizeaza sa apara pe L1.
La cat mai multe victorii pe harta !

Respecte !
 

DeletedUser1136

Sof nu avea familie cu dst? sau s-a destramas din cauza lui ry? Foarte complicat cu famiile astea, azi se fac si se fac publice iar cand se despart nu mai auzi nimic:)))
 

DeletedUser

Sa intelegem ca ati facut PNA cu RY? :)

Incepand de azi ora 00.00 intre triburile RY si academia NIPPON pe de o parte si NEWAGE pe de alta parte exista alianta.
Deasemenea si celalalt trib al familiei DST are alianta cu NEWAGE.

La inceputul postarii am spus ca triburile familiei au diplomatie comuna.
Asta inseamna alianta cu NEWAGE.
 

DeletedUser2154

Incurcate sunt caile Domnului....si uite asa Rod a ramas pe dinafara....sunt curios ce miscari vor mai fi pe harta :)
 

DeletedUser2602

chiar nu vad motivul pentru care faci pe interesantul aici.

ontopic: familia nu vad dura, nicio familie nu a durat pe aceasta lume. Neincrederea si suspiciunea sunt la ele acasa aici, sa nu mai spun de faptul ca aici nu se joaca pe harta si urmarind interesul tribului ci se urmareste anumite afinitati personale ale conducatorilor de trib.

cheers

LE: parca mai bine suna Deadly Immortals, nu?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26504

sa traim bine:))... aceasta familie va dura...pt ca nu sunt conduse triburile din familie de unul dintre triburile dusmane celuilalt:|:|:|... sunt fericit ca aceasta familie s-a infintzat...are sprijinul meu total:)
 

DeletedUser

mai bine spus familia pierzatoare ambele triburi sunt de pierzatori!

nu stiu cat de in masura esti tu sa spui cine este pierzator sau castigator, pana una alta tu ai marele merit de a fi condus la disparitia unui trib de traditie de pe L1

si mai ai un mare talent - iti ataci proprii colegi de trib - ia mai da o tura pe contul lui leob si vezi ce tinta iti alegi?
 

DeletedUser8343

mai bine spus familia pierzatoare ambele triburi sunt de pierzatori!

auzi puyule, da tu parca ai aterizat din CD neh? adevarat trib castigator si ala..sa aibe in conducere pe unu ca tine....in stilul asta a reusit sa dispara, de-aici trag concluzia ca tu cam stii cum e cu pierzatorii! :D

Si sa fiu ontopic: Felicitari familiei nou formate si toate cele bune! ...eu zic ca sunt toate sansele sa fie rezistenta :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2154

nu stiu cat de in masura esti tu sa spui cine este pierzator sau castigator, pana una alta tu ai marele merit de a fi condus la disparitia unui trib de traditie de pe L1

si mai ai un mare talent - iti ataci proprii colegi de trib - ia mai da o tura pe contul lui leob si vezi ce tinta iti alegi?

aaaaaaa.....raspuns gresit...eu nu am condus CD...era condus de nanel si razvan87 asa ca vorbesti aiurea...daca stam sa ne uitam cd nu a disparut si-a modificat numele din CD in CDH dupa care in HD...cei din haita venind in CD asa ca nu vorbi aiurea...ai vreo dovada ca acel cont leob este al meu sau iti place sa fabulezi!?
@ingerasa te simti frustrata mama ca ai ramas pe dinafara familiei si singuri in razboiul cu NewAge...
 

DeletedUser8678

mai bine spus familia pierzatoare ambele triburi sunt de pierzatori!

Aici ai perfecta dreptate. Suntem niste pierzatori. Ne-am propus sa pierdem cat mai multi nobili aducand adeziunea satelor voastre spre numere negative. Adica sub zero.:p
 
Sus