Familia Immortals deadly

DeletedUser

Mai Puyule da nu-ti mai tace gura aia si te mai si dai rotund dupa ce ai dus in cap 1 trib de Rang 2 ,degeaba te scoti ca Nanel a condus CD,disparitia tribului se datoreaza in totalitate tie.
Ar trebui sa taci si sa stai in banca ta daca vrei sa mai joci pe L1,la cati dusmani ti-ai facut cu papagalul tau ma mir cum de nu esti innobilat intern de SOF...oricum acolo vei ajunge cu atitudinea ta
 

DeletedUser13059

Familia Adams sa format acuma o sa fie teroare pe lumea 1 ii clar :) impreuna sunt cei mai cei :))


Sparta aaaa vine bunicul si va bate la funduletz :)
 

DeletedUser3061

Mai Puyule da nu-ti mai tace gura aia si te mai si dai rotund dupa ce ai dus in cap 1 trib de Rang 2 ,degeaba te scoti ca Nanel a condus CD,disparitia tribului se datoreaza in totalitate tie.
Ar trebui sa taci si sa stai in banca ta daca vrei sa mai joci pe L1,la cati dusmani ti-ai facut cu papagalul tau ma mir cum de nu esti innobilat intern de SOF...oricum acolo vei ajunge cu atitudinea ta

o intrebare tu joci pe lumea 1?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2154

joaca si el pe L1 doar in punctaj...are vreo 9 mil la atacatori si la aparatori vreo 4 mil....la punctajul lui nici nu as dechide gura pe acest forum...de atac cand ataci tu...
@doyarule trezestete tata ca ai inceput sa visezi...si nu sunt vise erotice...dar pt visul tau ai de la mine un tricou cu numele meu si un bine venit in fan clubul meu...adunati-va cat mai multi macar sa am cu cine sa ma bat!
 

DeletedUser3061

m-am uitat acuma la statisticile lui .... nu a luat nici un sat de la cinva cu care sa fi fost in conflict sau ma rog 99 % din sate sunt luate de la ai lui.... e kamikaze si asta.... pacat ca numai astfel de jucatori au mai ramas pe L1... si culmea tupeului m-ai si vorbesc... mai baieti mai somn usor in continuare... asta e la fel a czmb sau iulaian barbaru ... identicii....
 

DeletedUser

Astept cu interes sa vad daca aceasta familie va functiona, singurul mod pentru a vedea asta este o amenintare directa la adresa unuia dintre triburi
 

DeletedUser

Nu stiu daca formarea familiei va duce la imbunatatirea statisticiilor din ultima vreme:
Side 1:
Tribes: CIRC
Players:

Side 2:
Tribes: DST RY NIPPON
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,175
Tabăra 2: 5,802
Diferență: 2,627

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 608
Tabăra 2: 205
Diferență: 403

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 32,462,093
Tabăra 2: 59,751,411
Diferență: 27,289,318

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,313,520
Tabăra 2: 2,140,890
Diferență: 4,172,630

image.php


Crearea familiei va aduce doar un avantaj numeric, in rest cred ca e o strategie gresita,posibil pe viitor sa mai atrageti si alti combatanti impotriva voastra.Eu nu pot decat sa urez succes tribului CIRC in razboiul cu voi:)
 

DeletedUser26504

baghera da tu joci pe l1...cred ca incepi sa ma copiezi...intr-un alt post am scris ** asemanator eu referitor la tn... tu cn esti mai...regele nimicurilor...sau un nimeni celebru... veziti de circul tau...ai vreo traba aici... la cate mi-ai spus tu si compania pana aqm a fost doar gura de tn...sau tie frik pt iubita ta puyut...stai lin...de data asta nu mai scapa orinde m-ar pupa...apropo...inca mai am urme pe fund de la buzele lui:))...
 

DeletedUser8678

Crearea familiei va aduce doar un avantaj numeric, in rest cred ca e o strategie gresita,posibil pe viitor sa mai atrageti si alti combatanti impotriva voastra.Eu nu pot decat sa urez succes tribului CIRC in razboiul cu voi:)

nu vrei sa mai vorbim dupa data de 5 ianuarie?
 

DeletedUser3061

baghera da tu joci pe l1...cred ca incepi sa ma copiezi...intr-un alt post am scris ** asemanator eu referitor la tn... tu cn esti mai...regele nimicurilor...sau un nimeni celebru... veziti de circul tau...ai vreo traba aici... la cate mi-ai spus tu si compania pana aqm a fost doar gura de tn...sau tie frik pt iubita ta puyut...stai lin...de data asta nu mai scapa orinde m-ar pupa...apropo...inca mai am urme pe fund de la buzele lui:))...



sczua-ma maretul razoinic... mai baieti mai reventi mai la normal ca am impresia ca jcul asta v-a cam sucit mintile un pic... amice tu cand ai sa ai graita cu circ atunci sa ** pana una alta lasa gargara asta din spatele granitei ca nu faci nimica
 

DeletedUser2154

baghera da tu joci pe l1...cred ca incepi sa ma copiezi...intr-un alt post am scris ** asemanator eu referitor la tn... tu cn esti mai...regele nimicurilor...sau un nimeni celebru... veziti de circul tau...ai vreo traba aici... la cate mi-ai spus tu si compania pana aqm a fost doar gura de tn...sau tie frik pt iubita ta puyut...stai lin...de data asta nu mai scapa orinde m-ar pupa...apropo...inca mai am urme pe fund de la buzele lui:))...

ce gata ai inceput sa si dormi cu tricoul cu numele meu..cand vei incepe si tu sa joci sa ma anunti pana atunci lasa vrajeala ca deocamdata vad ca ai treaba cu ALINA doar...vezi sa nu faci mizerie pe monitor maretule razboinic...vezi tu nu e bine sa te pui cu Don Corleone!
 

DeletedUser31088

oare se va putea juca acest joc vreodata doar pe harta ? fara sa se aduca acuze unor persoane in viata reala sau chiar si in joc ? sincer ? .. nu cred .. condoleante !
 

DeletedUser8678

as vrea sa vad dupa data de 5 ianuarie cati CIRC-ari vor da stergere de cont ...:D
 

DeletedUser

tot aud 5 ianuarie, ziua fatidica.
mai bagati niste zvonuri ceva...
 
Sus