Familia Immortals deadly

DeletedUser8678

ai dreptate Lordule, cum s-a ajuns sa se certe intre ei cand subiectul aici era despre Familia Immortals deadly, care se stie ca va ajunge cea mai tare familie de pe Lumea 1?:p
 

DeletedUser

Lord Adex, nu te mai chinui :)) e l1 ...:))

ontopic: Succesuri, mai mult nu pot sa zic :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

ai dreptate Lordule, cum s-a ajuns sa se certe intre ei cand subiectul aici era despre Familia Immortals deadly, care se stie ca va ajunge cea mai tare familie de pe Lumea 1?:p

wtf ? ?!?! sunteti pocaiti ? o sa fiti si cea mai mare daca nu ma insel :))) care cu care =)) ?
 

DeletedUser

ei ei, esti rau:D

se mobilizeaza pe front... :)

la o bere in Dristor ar fi o idee sa te mobilizezi si tu... si mai multi din RY if possible:p sa vedeti cum sunt circarii ca oameni inainte sa ii jigniti pe forum ( nu ma refer la tine in special, darling)
 

DeletedUser2154

nu iti raci gura de pomana ca oamenii nu fac diferenta dintre joc si realitate!
 

DeletedUser

nu iti raci gura de pomana ca oamenii nu fac diferenta dintre joc si realitate!

Dragul meu, jocul si realitatea sunt intr-un fel legate mai ales ca noi ca fiinte umane suntem facute sa interactionam si sa ne cunoastem... dar in contextul tau nu e termenul potrivit pt realitate... ar fi mai mult spus o realitate inventata bazata pe anumite vorbe (selectate de majoritatea), nu poti cunoaste o persoana decat dupa ce ai vorbit cu ea fata in fata si ti-ai format o parere reala... bazata pe absolut tot ce ai observat la persoana respectiva:)
 

DeletedUser2154

eu ma refeream la altceva...ca baietii au impresia ca intalnirile de la dristor sunt pt a pune L1 la cale...odata ca este fals...si odata care este problema daca discutiile in loc sa aiba loc pe skype sa fie fata in fata...si nu inteleg de ce copii astia se oftica asa rau pt treaba asta!
 

DeletedUser

eu ma refeream la altceva...ca baietii au impresia ca intalnirile de la dristor sunt pt a pune L1 la cale...odata ca este fals...si odata care este problema daca discutiile in loc sa aiba loc pe skype sa fie fata in fata...si nu inteleg de ce copii astia se oftica asa rau pt treaba asta!

fals intr-adevar si ar trebui sa stie asta pt simplu fapt ca au fost invitati de cateva ori sa vina :) si unii chiar au onorat invitatia :)
si lumea 1 nu o pune la cale un singur trib si nici doua :) ma rog, eu sper ca maine sa vina si cei din RY :p si poate aterizez si eu pe acolo:D

ahhh si pe noi cred ca o sa ne taxeze Lord-ul...:D eu sper doar la un avertisment:D ;;)
 

DeletedUser8678

ei ei, esti rau:D

se mobilizeaza pe front... :)

la o bere in Dristor ar fi o idee sa te mobilizezi si tu... si mai multi din RY if possible:p sa vedeti cum sunt circarii ca oameni inainte sa ii jigniti pe forum ( nu ma refer la tine in special, darling)

daca nu stii eu chiar o sa beau o bere cu adi si cu baghera, numai ca nu pot acum, sunt prea departe de Bucuresti. Eu nu injur si stiu ca este doar un joc... darling ( se poate citi DAR-LING)
 

DeletedUser26504

mai baghera inca odata iti pot spune ca imbatranesti... sa mor de nu...ori ai probleme cu memoria...ori uiti chesti intentionat:)... sti destul de bine ca am sate pe granitza circ...si pt asta...lasane:))... heatfield imi promitea ca vine langa mn... si a ajuns:))... sa nu spun unde...asta se intampla acum 3-4 luni...plus de asta...uitate la o statistica dracodiarco vs circ...si mai ceva...spuneati ca am luat sate mici...ca eu le cresc si voi le luati...partial ai avut dreptate...eu le-am crescut...dar acum au trupe care iti promit eu...vor ajuta la atacarea voastra... puyut...tricoul cu tn il port tot timpul inainte sa merg la culcare... defapt am vreo 3-4... sunt cu twety... iar tu esti identic...mic...si doar cu gura mare...:))=))
 

DeletedUser3061

mai baghera inca odata iti pot spune ca imbatranesti... sa mor de nu...ori ai probleme cu memoria...ori uiti chesti intentionat:)... sti destul de bine ca am sate pe granitza circ...si pt asta...lasane:))... heatfield imi promitea ca vine langa mn... si a ajuns:))... sa nu spun unde...asta se intampla acum 3-4 luni...plus de asta...uitate la o statistica dracodiarco vs circ...si mai ceva...spuneati ca am luat sate mici...ca eu le cresc si voi le luati...partial ai avut dreptate...eu le-am crescut...dar acum au trupe care iti promit eu...vor ajuta la atacarea voastra... puyut...tricoul cu tn il port tot timpul inainte sa merg la culcare... defapt am vreo 3-4... sunt cu twety... iar tu esti identic...mic...si doar cu gura mare...:))=))

altu care se crede zmeul triburilor... mai baiate mai tu ianitne de toate trebuie sa itnelegi un lucru ca jocul asta nu se numeste satele lui diarco sau satele lui baghera se numeste iburile si prin definitia lui acest joc este unul de echipa, el nu poate fi jucat de unul singur de ce simplu nu functioneaza... tu esti atat de maret si de puternic incat eu deja am inceput sa tremur numai cand te stiu pe ine pe granita.... pana una alta... uite cum facem eu te palud pe tine ca ai luat cate sate de la circ 200?300?1000? bravo esti cl mai cel jucator de pe granita.... da fi atent aici


Side 1:
Tribes: CIRC
Players:

Side 2:
Tribes: DST
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 51,234
Tabăra 2: 50,790
Diferență: 444

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,090
Tabăra 2: 2,719
Diferență: 629

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 423,645,747
Tabăra 2: 462,879,235
Diferență: 39,233,488

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20,913,202
Tabăra 2: 27,105,933
Diferență: 6,192,731

image.php



in urma cu vreo 2 luni de zile de cand esti tu pe granita DST avea in fata noastra 1400 de sate... luae inr-un an de zile.... iar acuma de cand esti tu pe granita au pierdut 800 de sate in 2 luni de zile....
 

DeletedUser

Baieti, eu ma bucur ca l-ati facut fericit pe Baghera, il mai baga si pe el cineva in seama, macar de sarbatori.



Legat de familie.Nu a specificat nimeni care e situatia cu RoD.In ce conditii a iesit din familia RY?Mai pastreaza alianta cu acestia?
In ce relatii sunt?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1136

mai baghera inca odata iti pot spune ca imbatranesti... sa mor de nu...ori ai probleme cu memoria...ori uiti chesti intentionat:)... sti destul de bine ca am sate pe granitza circ...si pt asta...lasane:))... heatfield imi promitea ca vine langa mn... si a ajuns:))... sa nu spun unde...asta se intampla acum 3-4 luni...plus de asta...uitate la o statistica dracodiarco vs circ...si mai ceva...spuneati ca am luat sate mici...ca eu le cresc si voi le luati...partial ai avut dreptate...eu le-am crescut...dar acum au trupe care iti promit eu...vor ajuta la atacarea voastra... puyut...tricoul cu tn il port tot timpul inainte sa merg la culcare... defapt am vreo 3-4... sunt cu twety... iar tu esti identic...mic...si doar cu gura mare...:))=))



cand o sa ai 100 de sate pe granita ma anunti, stiu ca ai luat cateva sate de la un coleg de al tau pe k55 nici nu m-am chinuit sa le spionez sau sa le atac le ai acolo de cateva luni bune si tot nu ai miscat nimic:))) tu vii pe granita ca invingatorul IV si va laudati ca aveti 20-30 de sate cu cate 30k si 40k restul satelor fiint departe :) asta inseamna sa fii mare jucator? un jucator bun de la voi din trib este pe granita si se descurca foarte bine cu multe sate(nu ii spun numele sa nu si-o ia in cap:))))
 

DeletedUser3061

Baieti, eu ma bucur ca l-ati facut fericit pe Baghera, il mai baga si pe el cineva in seama, macar de sarbatori.



Legat de familie.Nu a specificat nimeni care e situatia cu RoD.In ce conditii a iesit din familia RY?Mai pastreaza alianta cu acestia?
In ce relatii sunt?



se par eca tu ai o problea cu baghera asta.... miezule ce m-as face eu fara tine.... nici nu sti cat de mult de stimez petine un noob sau un meserias in ruptul triburilor.... joc de glezne ca altfel nu vine mosu la tine...
 

DeletedUser

Ti-am raspuns in alta parte:

Astept mai degraba un raspuns de la cineva din RoD.La ei la profil nu vad vreun cuvant despre RY.

se par eca tu ai o problea cu baghera asta.... miezule ce m-as face eu fara tine.... nici nu sti cat de mult de stimez petine un noob sau un meserias in ruptul triburilor.... joc de glezne ca altfel nu vine mosu la tine...

In afara de praf stii sa faci si altceva?
 

DeletedUser

lasa-l gabi ca se baga in seama cu toata lumea,alt pui de zmeu necunoscut
 
Sus