Familia Immortals deadly

DeletedUser2147

cand o sa ai 100 de sate pe granita ma anunti, stiu ca ai luat cateva sate de la un coleg de al tau pe k55 nici nu m-am chinuit sa le spionez sau sa le atac le ai acolo de cateva luni bune si tot nu ai miscat nimic:))) tu vii pe granita ca invingatorul IV si va laudati ca aveti 20-30 de sate cu cate 30k si 40k restul satelor fiint departe :) asta inseamna sa fii mare jucator? un jucator bun de la voi din trib este pe granita si se descurca foarte bine cu multe sate(nu ii spun numele sa nu si-o ia in cap:))))


sergiule, nu fa comparatia asta. Dracodiarco e un pustan frustrat care se crede mare si tare, dar cand a intrat pe skype nu i-a prea mers, asa ca s-a retras.
Invingatorul IV in schimb, este un jucator bun, cam singurul jucator bun activ care a ramas in zona k66. Pentru el tot respectul, si pentru wolphu, pacat ca nu mai esti asa activ.
In REST, (un)niste agarici
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

daca nu stii eu chiar o sa beau o bere cu adi si cu baghera, numai ca nu pot acum, sunt prea departe de Bucuresti. Eu nu injur si stiu ca este doar un joc... darling ( se poate citi DAR-LING)

Aici granita mea cu circ

map.php



Aici granita ta cu circ
map.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Voi chiar trebuie sa va certati?

Intr-adevar, nu e nimeni ca Hetfield.. nu asa de bun si asa colegial.. asa ca shh!
Nu trebuie sa fie o disputa si legata de real life:)
 

DeletedUser8678

raul poate ca ai dreptate, tu esti mai aproape (un pic) de granita. Asta nu inseamna ca trebuie sa ne certam pentru asta. mai bine sa urlam impreuna: LA ATAAAAAAAAAAAAAAAAAC !!!!
 

DeletedUser8678

pai nu ca trupele le am facute ... ai curaj sa ataci cu mine?
Iti dau niste tinte?:p
 

DeletedUser8678

Baga mare daca vrei tu asa. Hai sa-ti dau sitter sa vezi ce sate sa ataci. Vrei?:rolleyes:
 

DeletedUser8678

pai asta e si ideea sa tin dusmanii ocupati pe aici ca sa nu ma atace pe joc. Insa nu prea inteleg cum sa te consider pe tine, avand in vedere ca esti plecat dintr-un trib aliat. Sau ai plecat tocmai ca sa ma ataci pe mine?:confused:
 

DeletedUser13059

nu esti in masura sa imi ceri explicatii :) si ti-am mai zis cu spartani ca tine mam plictisit :) hahah dc nu ma ataci hahaha da esti al 5 continente distanta :) cand esti langa mine esti usa de biserica ... fi tare atunci fata in fata nu asa cand strigi dinpartea cealalta de continent ca esti zorro ;) dar poate ma dau bine pe langa circ si fac rost de un cont mai mititel pe langa tine ca a nu zici ca nu ma tin de cuvant :)
 

DeletedUser

Partea cu te dai bine pe langa Circ credeam ca am lamurit-o acuma cateva topicuri.Nu mai e vorba de un "poate" aici ;).
 

DeletedUser3061

Astept mai degraba un raspuns de la cineva din RoD.La ei la profil nu vad vreun cuvant despre RY.



In afara de praf stii sa faci si altceva?



mai noobul mai vezit-ti mai de sarbatorile tale pentru ca s-ar putea sa iti zica mesia o vorba care sa te supere rau de tot asa ca ciocu mic si jo de glezne....
 

DeletedUser3061

lasa-l gabi ca se baga in seama cu toata lumea,alt pui de zmeu necunoscut

sefule sau maestre te rog eu mult de tot inchide gura ca faci prea mult vant, cred ca esti pe 4 cnae de distributie a aerului.... te rog eu revino-ti la normal si apucat iara de interne ca e nasol rau altfel.... mare dar mare jucator esti tu mah doyarule... esti cel mai cel jucator miezu din dodoasca....
 

DeletedUser8678

nu esti in masura sa imi ceri explicatii :) si ti-am mai zis cu spartani ca tine mam plictisit :) hahah dc nu ma ataci hahaha da esti al 5 continente distanta :) cand esti langa mine esti usa de biserica ... fi tare atunci fata in fata nu asa cand strigi dinpartea cealalta de continent ca esti zorro ;) dar poate ma dau bine pe langa circ si fac rost de un cont mai mititel pe langa tine ca a nu zici ca nu ma tin de cuvant :)

hai mah, nu te supara, te rog eu sa nu ma ataci de pe un cont mititel din CIRc, sau macar asteapta-ma sa-mi iau si eu niste pantaloni de razboi maro la spate ...

P.S. ia uite la LISTA de POZITIONARE, nu scap de tine nici acolo ...

175 raul82io DST 5.247.409 433 12119
176 beatlemaniacul RY 5.236.339 528 9917
 

DeletedUser26504

baghera batrane... dinou tin sa cred ca ai probleme cu memoria...ai afirmat ca nu am sate pe granitza... si ca nu am atacat niciodata circ... eu ti-am spus altcv...nu am zis nik de cat a luat dst si cat a pierdut...heat... nu am spus ca sunt un jucator bun niciodata... frustrat nicidecum... dar ai promis ca ajungi cu sate langa mn... pana atunci nu ai ce comenta...am sa te rog sa ma cauti pe alt cont:))
 

DeletedUser13059

hai mah, nu te supara, te rog eu sa nu ma ataci de pe un cont mititel din CIRc, sau macar asteapta-ma sa-mi iau si eu niste pantaloni de razboi maro la spate ...

P.S. ia uite la LISTA de POZITIONARE, nu scap de tine nici acolo ...

175 raul82io DST 5.247.409 433 12119
176 beatlemaniacul RY 5.236.339 528 9917

stai ca te las in spate imd :)
 

DeletedUser8678

baga mare, ca accelerez si eu

fir-ar sa fie stai sa caut niste inactivi sa iau repede sa te ajung din urma ... stai asa ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sefule sau maestre te rog eu mult de tot inchide gura ca faci prea mult vant, cred ca esti pe 4 cnae de distributie a aerului.... te rog eu revino-ti la normal si apucat iara de interne ca e nasol rau altfel.... mare dar mare jucator esti tu mah doyarule... esti cel mai cel jucator miezu din dodoasca....

te ia gura pe dinainte,nu vezi ca tremur de marele baghera :)))

hai pa ca ma plictisesti si pana una alta Sarbatori Fericite tuturor (inclusiv tie marele baghera) e mai frumos asa nu?
 
Sus