Familia Immortals deadly

DeletedUser13059

hmm ceva zvonuri ? :) dc nu propuneri ?


dc nu face fiecare trib ceva gen toate triburile fara alianta , fara pna doar rosu sa fie peste tot .. sau sa se faca 2 triburi mari .. sa ramana locu 1 cu locu 2 si cei de sub fiecare merge in care doreste si sa se faca un razboi final ... fie ca cei mai buni sa castige ... si gata sa termin in 2010 sau 2011 ca asa daca tot o lungim mai jucam 5 ani pe putin
 

DeletedUser

nu se poate.
puyut nu vrea cu rest, altii nu vor cu tine raul...
unii nu vor cu xena sau cu baghera si tot asa :)
 

DeletedUser13059

nu se poate.
puyut nu vrea cu rest, altii nu vor cu tine raul...
unii nu vor cu xena sau cu baghera si tot asa :)

se poate ;) pai se fac atunci 2 tabere noi ...

1 - Team 1
2 - Team 2

in team 1 merg cei care se suporta in team 2 la fel se impart asa fel incat sa fie bine pentru toti ... eu nu cred ca rest cu puyut nu se pot suporta daca nu ai nimic de impartit ii ok tot daca nu sunt motive de ciondraneala intre ei ... daca puyut si el ar fi mai destept putin ar lasa de la el si ar zice acolo mda rest scz ca am fost asa si eu dc sa nu fim prieteni ce naiba ii un joc si eu am fost la fel imi bateam joc de toti si luam la mistho pe toata lumea dar am acceptat sa imi cer scz publice lui baghera si lui hetfield .. ii un joc trebuie tratat ca atare ...
 

DeletedUser

nu se poate.
puyut nu vrea cu rest, altii nu vor cu tine raul...
unii nu vor cu xena sau cu baghera si tot asa :)

Ati ajuns sa tineti cont de Puyut?Doamne doamne doamne, ma asteptam la mai mult din partea voastra, nu sa ascultati cuvantul unei gaini fricoase
 

DeletedUser13059

raul, nu e o idee rea, putem face cum zici tu

normal ca nu ii o ideea rea =))) nu stiai ca mai mi se zicea si Ioan Gura de Aur ? :-w


macar de sarbatori vorbiti si voi civilizat si frumos unii cu altii nu fiti disperati ii un joc doamne batel de joc nu castigi nimic din el decat prieteni daca sti sa ii faci normal
 

DeletedUser2154

Ati ajuns sa tineti cont de Puyut?Doamne doamne doamne, ma asteptam la mai mult din partea voastra, nu sa ascultati cuvantul unei gaini fricoase

Mai Rest-ulica ca asta ai ajuns...vezi tu eu sunt pe granita si ma bat cu lumea...cifrele mele cam spun totul...dar tu ca stai pe granita cu CIRC cu 3 sate si nu ai trimis un atac...asa ca nu stiu care dintre noi doi este fricos...normal ca se tine cont de ce spun eu...doar nu vrei sa tine cont de parerea unui rest....
 

DeletedUser13059

cred ca voi 2 meritati sa nu fiti primiti in niciun trib de pe lumea 1 sa stati fara sa va atace toata harta ca sunteti mai rau ca niste animale salbatice
 

DeletedUser

Mai Rest-ulica ca asta ai ajuns...vezi tu eu sunt pe granita si ma bat cu lumea...cifrele mele cam spun totul...dar tu ca stai pe granita cu CIRC cu 3 sate si nu ai trimis un atac...asa ca nu stiu care dintre noi doi este fricos...normal ca se tine cont de ce spun eu...doar nu vrei sa tine cont de parerea unui rest....

Te bati pe naiba, cati circari am chinuit eu, neam de neamul tau nu s-a batut, oricum tu esti inconjurat de noi, stai perfect :)))))
 

DeletedUser2154

Te bati pe naiba, cati circari am chinuit eu, neam de neamul tau nu s-a batut, oricum tu esti inconjurat de noi, stai perfect :)))))

din pacate nu te vad in primii 20 la inamici invinsi...ma faci sa rad inconjurat de voi...oare cati ma vor ataca...o vor face ca data trecuta ca nu au reusit nimic :))))))
 

DeletedUser13059

bhaa voi nu sunteti normali sa mor io faceti o tema speciala :| certativa acolo spartanilor ..
 

DeletedUser

din pacate nu te vad in primii 20 la inamici invinsi...ma faci sa rad inconjurat de voi...oare cati ma vor ataca...o vor face ca data trecuta ca nu au reusit nimic :))))))

Vedem vedem, te dai tare ca ai primit sprijin masiv?Esti chiar penibil, or sa te atace multi iti garantez eu, sau poate iar te milogesti la Dracodiarco ca sa faci vreun PNA, ca la astea esti bun :))))
 

DeletedUser

mai REST pe cine ai chinuit tu sati spun eu esti un nimeni ............acuma te lauzi si tu cu ce cu nimica dst se duce in jos inpreuna cu tine si cand pronuti numele circ sa sti ca ie un trib bun voi nati fost instare sa tineti granita cu noi macar ..........de asta au fugit jucatori de la voi pe unde au apucat ca ati fost buni
 

DeletedUser2154

Vedem vedem, te dai tare ca ai primit sprijin masiv?Esti chiar penibil, or sa te atace multi iti garantez eu, sau poate iar te milogesti la Dracodiarco ca sa faci vreun PNA, ca la astea esti bun :))))

eu nu m-am milogit de nimeni...ma intrebat daca il atac eu i-am zis ca nu el a zis ca nici el nu ma ataca...asa ca nu te mai da tu asa mare si tare...ca pana una alta m-ati atacat jumate de trib si nu mi-ati facut nimic asa ca nu mai comenta atata mai rest-ulica si ramai la internele tale...
 

DeletedUser1136

Vedem vedem, te dai tare ca ai primit sprijin masiv?Esti chiar penibil, or sa te atace multi iti garantez eu, sau poate iar te milogesti la Dracodiarco ca sa faci vreun PNA, ca la astea esti bun :))))

Sa inteleg ca se anunta un razboi dst vs sof?
 

DeletedUser

Eu stiam de neutralitate SOF-CIRC, de alte razboaie nu am vreo cunostinta :)
 

DeletedUser

o intrebare tu joci pe lumea 1?

te intreb si eu pe tine ceva : Iti place sa te bagi in seama atunci cand nu-si da nimeni interesul pentru tine???
Poate ca nu m-am batut eu cat te-ai batut tu ca vai de capul tau,dar am spart destule sate CD la vremea razboiului,la fel cu sparg acuma in GNR-V...beleste-ti bine ochii ca nu stau rau nici la inamici invinsi...

P.S : nu e vina mea ca nu am granita cu CIRC,dar relax lucrez si la capitolul asta :)))
 
Sus