Familia Immortals deadly

DeletedUser8678

Nu era vorba de voi, cei din SOF. Trebuia sa scriu asa: "Aici ai perfecta dreptate. Suntem niste pierzatori. Ne-am propus sa pierdem cat mai multi nobili aducand adeziunea satelor dusmane spre numere negative. Adica sub zero."
Era vorba de satele circarilor ... scuza-ma daca nu m-am facut inteles
 

DeletedUser

Ai dat quote la un mesaj de al lui Puyut si ai spus "satele voastre", Puyut fiind membru SOF .. intelegi tu de unde confuzia.
 

DeletedUser

desi puyut, chiar membru sof fiind, ar trebui declarat dusman chiar de voi :p doar va ataca membrii de pe conturi din circ :"

... stiu stiu stiu ... vrea dovezi :p am un print screen de toata frumusetea, luat de pe forumul lor in ziua in care va ataca membrii ... si se vede asa de frumos scris la sitter pt leob ... ghici cine :D puyut. :p
 

DeletedUser2154

da da da si marmota a iesit la pensie...
@gabi si chiar daca ar vrea sa ne declare razboi nu au cu cine...cativa jucatori chiar si din conducerea DST au dat delete la cont si fac pariu ca pe langa ei vor mai urma!
 

DeletedUser

ce le stii tu pe toate mai Maggy. E interesant cum ai prins tupeu sa cotcodacejti tocmai acum.trebuia sa fii tare in gura inca de la intrarea in SOF dar nu ai vrut sa-ti periclitezi locul acolo nu ? nu-i nimic..o sa-l pierzi oricum.
 

DeletedUser

NewAge -a fost este si va fi- alaturi de familia noastra,Familia SoF-NewAge-Sofia.Imediat cum ii rezolvam pe cei din RoD,vom asigura spatele si o parte din granita.
Asa ca..... productie de nobili baieti...Va fi nevoie !
 

DeletedUser2154

ce le stii tu pe toate mai Maggy. E interesant cum ai prins tupeu sa cotcodacejti tocmai acum.trebuia sa fii tare in gura inca de la intrarea in SOF dar nu ai vrut sa-ti periclitezi locul acolo nu ? nu-i nimic..o sa-l pierzi oricum.

si tie iti plac sa vorbesti...eu am avut un ban de doua luni pe acest forum...dar cand vorbesti mult prost si fara rost...
vezi ca ai uitat sa iti dai delete la cont...si daca nu iti dai o sa te atac cu contul vecin de la tine din trib daca mai comentezi!
 

DeletedUser

si tie iti plac sa vorbesti...eu am avut un ban de doua luni pe acest forum...dar cand vorbesti mult prost si fara rost...
vezi ca ai uitat sa iti dai delete la cont...si daca nu iti dai o sa te atac cu contul vecin de la tine din trib daca mai comentezi!

de ce sa-mi dau eu delete la cont??amice esti beat?? si de pe ce cont ma ataci de pe ttazzi ?crezi k nu stiu ca esti tu pe el ?? ahahahahahaahahahai ataca-ma..da-mi motiv sa te las fara contu ala !! :D
 

DeletedUser2154

fii tu fericit ca ale e contul meu...defapt toate conturile de pe L1 sunt conturile mele....abia acuma ti-ai dat seama!
 

DeletedUser

si tie iti plac sa vorbesti...eu am avut un ban de doua luni pe acest forum...dar cand vorbesti mult prost si fara rost...
vezi ca ai uitat sa iti dai delete la cont...si daca nu iti dai o sa te atac cu contul vecin de la tine din trib daca mai comentezi!

pai uite tu ai zis c-o sa ma ataci c-un cont din DST!:))) gura pacatosului adevar graieste!:)
 

DeletedUser

bafta la familie

:smile::d sa mai faceti vreo 2 famili ca sa ne luati si voi sate astfel nu va vad bine
 

DeletedUser14558

succes tuturor !
daca au facut proiectul asta ... probabil ei spera sa si aiba succes ! altfel nu-l faceau. bafta tuturor.
 

DeletedUser26504

nu stiu dc va obositi gura pt o gaine amarata...lasatil in pace...cel mai tare o sa il doara cand il ignorati... stiti cum se spune...nu te pune cu prostul ca are mintea odihnita:))=))
 

DeletedUser26504

apropo...ultimi membrii plecati din dst in sof fara acordul nostru vor fi bagati la noi la interne:)
 

DeletedUser2154

sa o vedem si pe asta oare cine vor lua satele tot membrii aia care vor sa plece!?
 
Sus