Familia SMART

DeletedUser

Ce nu ai inteles tu El Lider este ca ti se raspunde in cele din urma asa cum meriti :D

Adica cu propria moneda...:D

"Cei ce vor ridica sabia, de sabie vor pieri!" ;)

Se pare ca voi nu ati apucat sa mancati coliva RoD-ului insa noi s-ar putea sa ne infruptam dintr-a voastra

...si pastorii danseaza ;)

tu chiar nu ai alta treaba in jocul asta decat SH? poate ca SH isi va lua bataie, dar Rod-ul nu are niciun rol... e doar un ,,trib" care se bucura ca altii fac ceva ce ei nu au putut, sa ameninte SH....

Familia SMART ..masina sau cuvantul in engleza? E o alianta intre primele 3 clasate..cat de bine va functiona ea vom vedea... de abia s-a nascut...
 

DeletedUser5151

Bancul zilei:D

Famlii au mai fost, vor mai fi...greu de tinut o familie.
Cred ca va pica mult mai rpd decat CA-ul

unii cred altii sunt siguri, cert e ca "familia" asta ii mai mult facuta impotriva SH...


si totusi daca dam in SH, rod is si ei in mijlocu lor... 2-3 sate in plus nu strica nimanui... eeeehhhh :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser4270

ce fac astia e o tziganie dupa ce ca au fost niste bulanjii SOF si neo intzepat mai faci si dintralea sa deie useri afara din alte triburi cei care au fost in sh ...

daca vedetzi vreun lider rip sof scuipatzi in ochi ca sunt niste omeni de kkt
 

DeletedUser

daca vedetzi vreun lider rip sof scuipatzi in ochi ca sunt niste omeni de kkt

Tu n-ai ceva de frecat la ora asta ? (la lampa ma refer :D)

E razboi si gata ,atata vorbarie ... mai mult ca sigur vor intra triburi si de partea celor din SH ,poate ca nu acum ,dar pe parcurs ...
 

DeletedUser

Ia uite iarasi un no name care isi da cu parerea, care nu are curaj sa vorbeasca decat de pe un cont fantoma. Ce legatura are jocul cu viata reala eu asta nu inteleg??
 

DeletedUser523

Deci lucrurile devin din ce in ce mai interesante si razboiul nici macar nu a inceput;)FRIEND trece in RIP iar primele 3 triburi se unesc intr-o familie...mda. vom avea o noua era...era SMART...prima victima:SH...asa pare dar sa vedem ce zice si harta;)se vede ca a trecut vacanta, si vremea urata de afara tine jucatorii in casa...vom avea o toamna incinsa si o iarna fierbinte, teoretic...
 

DeletedUser

Mereu poet tzepes, sa vedem cat va dura si aceasta familie, desi se poate sa le creeze mai multe neplaceri decat avantaje, poate si restul triburilor mari se vor gandi daca nu vor fi tradati precum SH :)
 

DeletedUser523

In mod normal ar trebui sa dureze aceasta familie cel putin pana se va incheia razboiul impotriva SH!Oricum eu sunt curios cum vor avea de gand sa-i atace deoarece, dupa pozitionarea pe harta se pare ca RIP va duce greul razboiului dar va si catiga multe sate deci, teoretic, dupa acest razboi, RIP ar trebui sa devina cel mai puternic trib din Lume...oricum mai ** peste cateva luni...
 

DeletedUser8573

In mod normal ar trebui sa dureze aceasta familie cel putin pana se va incheia razboiul impotriva SH!Oricum eu sunt curios cum vor avea de gand sa-i atace deoarece, dupa pozitionarea pe harta se pare ca RIP va duce greul razboiului dar va si catiga multe sate deci, teoretic, dupa acest razboi, RIP ar trebui sa devina cel mai puternic trib din Lume...oricum mai ** peste cateva luni...

Sa-nteleg ca nu ne acorzi prea multe sanse, nu? :p
 

DeletedUser

Vor castiga sau vor incasa lovituri de la SH?Asta ramane de vazut, se stie ca SH e un trib preponderent ofensiv...SOF si HL doar vor acorda suport defensiv si vor incerca sa-si faca treaba in micile zone in care se intalnesc :)
 

DeletedUser

Mereu poet tzepes, sa vedem cat va dura si aceasta familie, desi se poate sa le creeze mai multe neplaceri decat avantaje, poate si restul triburilor mari se vor gandi daca nu vor fi tradati precum SH :)

Pe cei din SH nu i-a tradat nimeni, poate ai uitat ca ei au tradat ~TLD~ in mijlocul razboiului impotriva RIP, cand au incheiat alianta si ne-au lasat singuri in razboi. Ce incredere mai ai intr-un asemenea conducator?
Cei din SH au inceput deja razboiul aici pe forum...normal ca arunca in noi cu noroi,( lasi ,tradatori etc.), incearca sa pozeze in victime ale jocurilor de culise asa poate vor castiga simpatia altor triburi.
D-l wldsnk cred ca a facut o greseala mare cand a incercat sa hotarasca singur cine cu cine se va lupta.
 

DeletedUser

Mane ca sa-ti zic sincer, TLD nu a avut niciodata nevoie de nimeni contra unui adversar, TLD nu a avut niciodata nevoie de SH contra RIP, am facut o treaba excelenta si fara SH, am spus tradare pentru ca se pare ca SOF le-a promis ceva si a intors armele impotriva lor...in rest...tot respectul meu pentru fostii colegi din TLD :)
 

DeletedUser

Atata vorbarie .. chiar nu isi are rostul .. asa ca ii rog pe cei din SH sa nu mai posteze si sa se abtina de la comentarii .. dupa cum am mai spus noi discutam pe harta .. si nici de data asta nu o sa ne lasam mai prejos .. v-am invatat intr-un fel sa fiti siguri ca nu o sa va dezamagim .. Suntem pe departe cel mai agresiv trib de pe lumea 1 si o sa va demonstram asta !
Multa bafta tuturor triburilor implicate in acest razboi ! O sa aveti nevoie :)
 

DeletedUser

Sunt curios Circ si CD pe cine vor sprijini, de partea cui se vor afla.
 

DeletedUser

Sunt curios Circ si CD pe cine vor sprijini, de partea cui se vor afla.

Nu exista decat 3 variante pentru fiecare din triburile enumerate de tine mai sus, la timpul potrivit vor fi confirmate sau infirmate anumite banuieli.
 

DeletedUser523

Sa-nteleg ca nu ne acorzi prea multe sanse, nu? :p

Am mai spus-o, teoretic nu vad cum ar putea invinge SH deoarece ei se vor confrunta pe harta cu satele pline de defensiva ale celor din RIP care vor fi sprijiniti masiv de catre SMART pe cand SH va trebui sa suporte atacurile RIP singuri.DACA razboiul va decurge in aceasta formula si practic va fi ca in teorie, SH nu are decat sanse infime.

Sunt curios Circ si CD pe cine vor sprijini, de partea cui se vor afla.
Asta vroiam si eu sa zic...dar nici nu stiu cum au granita CIRC si CD vis-a-vis de celelalte triburi din acest conflict...
 

DeletedUser

REST a spus:
Mane ca sa-ti zic sincer, TLD nu a avut niciodata nevoie de nimeni contra unui adversar, TLD nu a avut niciodata nevoie de SH contra RIP, am facut o treaba excelenta si fara SH, am spus tradare pentru ca se pare ca SOF le-a promis ceva si a intors armele impotriva lor...in rest...tot respectul meu pentru fostii colegi din TLD

Se pare ca pe unii "amintirile ii chinuiesc" si nu pot sa se mai raporteze la realitatea actuala.
Afirmatia ta reprezinta o jignire strigatoare la cer pentru cei care au luptat efectiv contra RIP, in speta SH-ul de pe K45 si Circ-ul pe K55. Hai sa iti explic, ca nu vrei sa intelegi de nici o culoare. Acei jucatori chiar au jucat pe harta.

Mazare et co. ne-au tinut un jucator cu cateva sute bune de atacuri pe zi timp de 10 zile. Contul acela ajunsese sa fie supravegheat 24 de ore din 24.

treidei3 et co. isi sincronizau pana si fake-urile la secunda. Jucatorii nostri de acolo aveau 3 sate defensive trimise pe fiecare sat, insa nu s-au oprit niciodata.

Am fost loctiitor la multe conturi pe timpul razboiului anti-RIP. Dar nu a existat nici macar o actiune coordonata din partea TLD.

E chiar asa de greu de inteles de ce in timpul razboiului anti CA, pe cand RIP cucerea un continent de la Circ (Black Mamba, ilcri si altii), Nanel care a inceput cu o mana de oameni a reusit sa cucereasca cat a vrut din TLD? Si trimiteam fake-uri din cealalta parte a hartii noi cei din RIP contra C.D. . Si pe urma Nanel a devenit din cel mare dusman un fel de best friend.

Pe rand, C.D., Circ, RIP au reusit sa treaca prin proba de foc, adica au supravietuit in conditii net devaforabile lor. E timpul ca SH sa treaca prin asa ceva. Daca sunt buni, vor supravietui. Sa fim seriosi, jucatorii/triburile bune se vad cu ochiul liber.

In fine, vorba lunga, saracia omului. Bafta tuturor jucatorilor implicati in razboi, ca la facut misto pe forumul extern si la trimis invitatii jucatorilor adversi toti putem fi buni.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mda....rpin aceasta familie......totusi fac parte triburile de pe locurile 1,2,3 si sincer...vor domina lumea
 
Sus