Familia SMART

DeletedUser4933

Statistic statistic dar noi jucam mult si la spectacol...sper sa va pot delecta pe parcursul acestui frumos si deosebit razboi....:D
 

DeletedUser

Termenul se da pt lansarea primului atac, nu pt cand ajunge primul atac. Prin urmare, daca un razboi incepe pe data de 10, la ora 00:00, si eu fac 48 de ore pana la tinta, nu lansez atacurile pe 8 :)), lansez pe 10, dupa ora 00:00 si ajunge pe 12, dar unii joaca de 1 un jumate si inca nu stiu asta.

xena , spuneai ca dc ne luam de familia smart? pai sunteti impreuna nu? si mai spuneai ca pana acum in nici un razboi nu s-au respectat clauzele? pai dc se mai fac? vrei sa iti aduc aminte ca te-am intrebat de 2-3 ori cand am incheiat clauza cu 2 saptamani, te-am intrebat daca sigur nu veti face ca cu ceilalti, si ai spus ca sigur nu? :)) Imi pare rau sa te anunt , dar de cand am infiintat SH am respectat mereu clauzele, si daca am anuntat un razboi, am atacat dupa inceperea termenului, pt ca imi era tot aia, tot luam satele, ori azi ori maine, nu pot spune acelasi lucru si despre SMART :))

Si ca ne acuzati ca am inceput noi mai devreme e chiar buna, deja cand avea un user 30-40 de atacuri ce vroiai sa facem? sa asteptam termenul? data viitoare anuntam cu o luna inainte, voi atacati in prima zi, si noi peste o luna, e ok asa?
 

DeletedUser12762

Ok, atunci scz caci am inteles eu gresit
am luat ca la adresa mia;)
dupa kite vad se confruta mai tare pe forum decit pe harta oamenii:D
 

DeletedUser5151

ti se pare..

ia vezi cate sate s-au luat si de o parte si de alta..

numa tu esti cu gura mare...
 

DeletedUser12762

stai la lokul tau si nu ma caracteriza fara sa ma kunosti, ok?

dar in rest am zis ce am vazut si astai parerea mia
comentiaza la altceva daca nu tii lene, la mine poti sa te aptii daca te rog frumos.....
 

DeletedUser

Sa nu zica oamenii ca nu am bagat si HL in statistici :)


Side 1: SH

Side 2: RIP SOF ~HL~

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 27
Tabăra 2: 51
Diferență: 24

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 287,965
Tabăra 2: 562,359
Diferență: 274,394

image.php





Side 1: SH SH-GoD

Side 2: RIP SOF ~HL~ R1P SOF~A RoD -=LR=- -=AF=-

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 56
Tabăra 2: 128
Diferență: 72

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 526,114
Tabăra 2: 1,204,555
Diferență: 678,441

image.php
 

DeletedUser

la statistica va domina mereu familia smart avand avantaj numeri....si plus:))
jucatori sh-god pleaca...
 

DeletedUser

zicea spammer, fara ocupatie :) el stie cel mai bine din innobilari interne
 

DeletedUser

stiu ca pe 16 dar nu eram 100% sigur si ca s anu gresesc sa comenteze iar comentatori de pe extern am zis din top20 :D
 

DeletedUser8573

Tabăra 1: 27
Tabăra 2: 51

Tinand cont ca diferenta e covarsitoare si ca majoritatea satelor pierdute erau izolate, consider ca scorul e onorabil :)
 

DeletedUser

Daca iau in considerare doar triburile mama, raportul de forte este: 50.000 - 7.000. Avand in vedere ca ~HL~ nu a schimbat sate cu SH (dar asta nu inseamna ca nu participa la razboi), raportul ar fi teoretic de 30.000 - 7.000.

OBS: Numerele prezentate mai sus reprezinta satele (numarul de sate implicate in cele doua tabere).
 
Sus