=FB= vs ~LAS~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

~LAS~ = AQUA + L.T.R. + ~AS~ + C.K. = razboi

spor la sate. statistici cand am timp ( sau daca cineva n-are ce face e liber sa puna )
 

DeletedUser

multumim florinel. iata si cateva statistici.

Side 1:
Tribes: =FB=
Players:

Side 2:
Tribes: ~LAS~
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 0
Diferență: 6

image.php


---------------------------------------------------------


Timeframe: Ultimele 48 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 1
Diferență: 14

image.php


-----------------------------------------------------------

Timeframe: Săptămâna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 47
Tabăra 2: 7
Diferență: 40

image.php


------------------------------------------------------------


Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 59
Tabăra 2: 12
Diferență: 47

image.php
 

DeletedUser

dupa statisticile acestea e cam clara situatia tribului LAS,un trib format doar din ferme...
 

DeletedUser

Descriere
Astazi 01.06.2009, triburile L.T.R. , ~AS~ si AQUA au decis sa se uneasca sub o singura flamura ~LAS~

nu vad unde-s ck aici
si nu uitati ca razboiul greu il duc cu ATC...
 

DeletedUser

pai LAS e o adunatura de ferme,triburile slabe care pierdeau pe orce front sau unit ca sa fie un donator de sate excelent!
 

DeletedUser11867

Descriere
Astazi 01.06.2009, triburile L.T.R. , ~AS~ si AQUA au decis sa se uneasca sub o singura flamura ~LAS~

nu vad unde-s ck aici
si nu uitati ca razboiul greu il duc cu ATC...

uitete si vezi unde a ajuns contul lui karma....o parte din ck sau dus in las...
 

DeletedUser

Descriere
Astazi 01.06.2009, triburile L.T.R. , ~AS~ si AQUA au decis sa se uneasca sub o singura flamura ~LAS~

nu vad unde-s ck aici
si nu uitati ca razboiul greu il duc cu ATC...

exceptand k76 tot ck-ul a intrat in mamut.

iar razboiul greu il au cu toate cele 4 triburi care ii au marcati corespunzator.
2 se stiu : ATC si FB, iar celelalte 2 prefer sa le tin pt mine.
 

DeletedUser

exceptand k76 tot ck-ul a intrat in mamut.

iar razboiul greu il au cu toate cele 4 triburi care ii au marcati corespunzator.
2 se stiu : ATC si FB, iar celelalte 2 prefer sa le tin pt mine.

ai perfecta dreptate ! un pariu ceva? ce se va intampla cu LASii?
 

DeletedUser

ai perfecta dreptate ! un pariu ceva? ce se va intampla cu LASii?

o sa decada foarte mult;)!


Side 1:
Tribes: =FB=
Players:

Side 2:
Tribes: ~LAS~
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 36
Tabăra 2: 81
Diferență: 45

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 0
Diferență: 3

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 258,126
Tabăra 2: 715,639
Diferență: 457,513

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20,001
Tabăra 2: 0
Diferență: 20,001

image.php


Deocamdata un donator excelent de sate!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20436

mda..ma tot intrebam cand scrieti aici si de noi:)

warryo ai mare dreptate ,razboiul greu il ducem cu ATC,MONDENULE ,STIU SITUATIA eu nu am stiut ca cei din CK vor venii la noi ,altcineva ia adus ,am ** ieri cu cineva de la voi pe tema asta,iar tu florinele nu inteleg dc iti tot bagi nasul peste tot asta e o discutie intre noi si cei din =FB=
 

DeletedUser7916

zici tu ? o sa vedem ... :) deocamdata sunt cam ferme dupa cum zicea si florinel the lord of war :)
 

DeletedUser

warryo ai mare dreptate ,razboiul greu il ducem cu ATC,MONDENULE ,STIU SITUATIA eu nu am stiut ca cei din CK vor venii la noi ,altcineva ia adus ,am ** ieri cu cineva de la voi pe tema asta,iar tu florinele nu inteleg dc iti tot bagi nasul peste tot asta e o discutie intre noi si cei din =FB=

Joc pe lumea9 baiatule si stiu bine ce triburi sunt puternice si de luat in seama din categoria asta face parte Fb,iar din categoria fermieri face parte ~LAS~
 

DeletedUser20436

mai stiu ca joci pe lumea 9 dar asta e topicul nostru si a celor din =FB= tu vad ca esti in alt trib deci lasa-ne ...e o rugaminte ,eu i respect pe ei si citeam cu placere topicurile din forumul extern cand se luptau cu CK..karma a venit aici si i sa dat initial intemeietor fara sa stiu nimik...la adus king scorpion fostul intemeietor ~AS~ EU IA-M LUAT DREPTURILE IMEDIAT..si ia-m zis ca daca are de gand sa ramana aici va ramane fara nici un drept ,se pare ca sa suparat si a sters contul...oricum multi nu il agreau aici,si sincer iti zic si eu ma aflam printre aceia..pt =FB= numai respect ,iar tu extremens stii bine cum te-am tratat eu pe tine te-am sprijinit impotriva celor din AS dar stiti ce a facut dupa o perioada a mers la ei si a inceput sa ne atace,desi i dadusem si 3 sate gratis de la un jucator de la noi ce se lasase,asa ca te rog .....
 

DeletedUser

mai bine ramaneati L.T.R :) sau luati doar jucatorii care stiati ca joaca si nu sunt ferme..adica maxim 150 sa fiti...nu va mai dau idei ca se supara mondenu pe mine :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mai bine ramaneati L.T.R :) sau luati doar jucatorii care stiati ca joaca si nu sunt ferme..adica maxim 150 sa fiti...nu va mai dau idei ca se supara mondenu pe mine :))

de ce? asa se fac mai usor innobilari interne... eu is convins ca asa se formeaza unii jucatori care acum stau la caldurica , bat taleri si fac innobilari interne si mai tarziu isi muta satele (multe si pline de armata) intr-un trib mai bun si incep sa se bata "de la egal la egal" cu altii. asa s-a intamplat pe multe lumi nu numai aici ...
 

DeletedUser3627

Aia nu o sa fie niciodata jucatori competitivi , mari da , dar asta nu inseamna nimic , tot ferme o sa fie .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus