Fotbal

Scor reacție
209
Se spala bani grei in fotbal. Cui i-ar conveni ca alde Mitica si Sandu sa dispara? Asta le-ar da "afacerile" multora peste cap. Sandu cel putin e simpatic rau cand afirma ca nu se fac blaturi in Liga I :)).
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Nu mi se par adversari grei, nici pentru CL nici pentru EL.
Steaua daca se considera o echipa de valoare trece fara probleme de Legia, la fel ca si celelalte 3 echipe, Braga, Swansea si Maccabi nu sunt cine stie ce...cel putin pentru EL se putea si mai rau.
 

DeletedUser

Cuscre, nu bagi la pariuri si cursele cu gandaci? Hai ca mai trebuie un parior ca sa inceapa cursa.Gasesc si eu un parior de nadejde?
jub861.jpg
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Interesante rezultate etapa asta de la concurs ( mai putin al Stelei care era cat de cat previzibil.... ), sunt cativa cu 3-4 pronosticuri corecte, sa vedem si ultimul meci :D
 

DeletedUser41602

Vedem ce facem si la etapa asta de pariuri.Pacat ca e mai greu de castigat cu varianta B. :(
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
GRUPA A
GRUPA B
Manchester United
Real Madrid
Şahtior
Juventus
Bayer Leverkusen
Galatasaray
Real Sociedad
FC Copenhaga
GRUPA C
GRUPA D
Benfica
Bayern Munchen
PSG
ŢSKA Moscova
Olympiakos
Manchester City
Anderlecht
Plzen
GRUPA EGRUPA F
Chelsea Londra
Arsenal
Schalke 04
Marseille
Basel
Borussia Dortmund
Steaua
Napoli
GRUPA GGRUPA H
FC Porto
FC Barcelona
Atletico Madrid
AC Milan
Zenit St. Petersburg
Ajax
Austria Viena
Celtic


Ce ziceti ? :)
 

DeletedUser39777

Pacat, speram ca steaua sa cada in grupa cu Barca si cu Real, azi se laudau stelistii ca ei vor trece si de Real si de Barca, mai departe de aici nu cred ca vor trece :)
 

DeletedUser40036

la cum a jucat steaua cu legia,mai degraba cadea in grupa h sau b....e altceva sa pierzi cu juve ,milan sau ajax decat cu schalke si basel:))
 
Sus