Fotbal

DeletedUser

Eu zic vreo 0-2 scorul sau 0-4 (am o presimtire ca nu mai rateaza atat de mult ) :D :D :D

Piovaccari da vreo 2 :D
 

DeletedUser

a dat eroare pe teren :)))

la asa ceva chiar nu ma asteptam...sa greseasca atat usor...
 

DeletedUser43325

Khazar Lenkoran (Aze) 0 - 8 M. Haifa (Isr) aoleu :)) khazar astia nu era echipa aia cu romani si cu multi jucatori care au evoluat in liga 1? :)) parca a avut si antrenori romani rednic si andone daca nu ma insel
 
Scor reacție
209
Ba da, ei sunt :eek:. Am pus Maccabi pe bilet dar au facut croatii de la Hajduk Split egal si n-am castigat. Asta e unul.

Al doilea. Sturm 0 : 1 Breidablik. Ultimii aveau cota 9. Cum sa castige in deplasare? A mai facut si Hapoel Tel Aviv egal acasa...

Si la ultimul bilet, am pierdut iar pe Tromso :)). Au luat bataie de la alti azeri, Inter Baku. Pusesem si Astra Ploiesti pe bilet, cota 3.75.

N-am deloc inspiratie. Mai bine jucam la gol marcat sau puneam un bilet cu toate formatiile romanesti. Eram sigur ca o sa bata toate :D. Sa vedem mai departe ce va fi.
 

DeletedUser43325

Utrecht (Ned) 3 - 3 Differdange (Lux) mor de inima din nou:)),cum frate sa faci 3-3 cu o echipa de bucatari si ospatari vai de viata
mea de parior

sa nu mai zic de Hacken (Swe) 1 - 0 Sparta Praga (Cze) :eek: astia au facut "misto" de toti pariori

bine ca nu e si dinamo in europa ca mai era inca o surpriza in plus,zic asta fiind dinamovist
 
Scor reacție
209
Eu am avut multa treaba prin oras si zic hai sa intru si pe la pariuri. Am pus cate 3 lei pe bilet doar :D. Mai bine puneam live la cursele de caini. Sunt sigur ca au fost multe blaturi, mai ales in meciurile fara miza, unde se stia deja din tur cine merge mai departe.

Astia confunda azerii cu rusii de la Rubin Kazan :)).
http://www.sport.ro/europa-league/doi-romani-au-trait-rusinea-serii-in-europa-league-0-8-in-fata-cosmarului-stelei-maccabi-haifa.html

Avem o presa sportiva de tot rasul. Cred ca si eu as scrie articole mai bune ca jurnalistii lui peste.

Ce sa zic, cel mai castigat parior e ala care nu pariaza, fie si la misto. Pur si simplu nu se merita. Parca anul trecut fusese deschisa o ancheta cu privire la trucarea unor meciuri din campionatul Norvegiei. Parca aia erau fair-play...

Si un gol spectaculos http://www.youtube.com/watch?v=QlflmSa4kC8.
 

DeletedUser43325

fair-playul in fotbal lipseste de cati ani buni,anul trecut tocmai incepuse sa ma incante handball-ul...dar ca de obicei in romania tot ce e bun trebuie sa "cada"
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Cand sunt bani ( multi ) la mijloc, notiunea de fair play dispare subit, si nu cred ca doar la noi :)
Rezultatele de care se spune mai sus, mi se par cel putin "bizare"....

@Dare...presa noastra sufera, Oieru e la puscarie, cine le mai umple lor paginile si spatiul de emisie ? Trebuie sa se reinventeze acum :D

@speeder7...da, de cand ma stiu sunt stelist.
 
Scor reacție
209
Dacia Chisinau 2 : 1 Chornomorets Odessa si iar norvegieni St. Johnstone 1 : 1 Rosenborg :)). Si astea mi se par surprize de proportii.
Si Debrecen a luat bataie, si Honved. Daca faceam bilete de 2-3 milioane si tot nu castigam un leu macar. Pana la urma e bine ca joc sume modice, de distractie.

Goana dupa bani e ca goana dupa sate pe triburile. Nu mai conteaza cum, ci sa obtinem cat mai multi/multe.

Pentru o clipă, poliţia macedoneană a părut că va trece cu vederea incidentul, însă a cerut să mai vizioneze încă o dată filmuleţul adus ca dovadă. Lămuriţi astfel că există agresiune, agenţii s-au îndreaptat către Meme pentru a-l invita la secţie. Oficialul a părut speriat. "Sunt cetăţean european! Am drepturi! Vreau să fiu tratat ca un cetăţean european, vreau să îmi arătaţi mandatul", a urlat el. Calm, unul dintre poliţişti i-a răspuns sec: "Macedonia nu este în Uniunea Europeană! Poftim, uite duba!". Decizia l-a lăsat perplex pe manager, care a continuat: "Vin, vă rog, dar vin cu maşina de la hotel, nu cu duba", a spus Meme cu un ton îndulcit.

:)).
 

DeletedUser

Mihai "Huligan" Stoica :))) prea tare , desi sunt Stelist , eu unu nu consider ca "MeeeeMeeee" ( asta e o oaie dea lu nenea JiJi) , reprezinta in vre-un fel Steaua ..
La puscarie cu el dal in mama lui , doar pt faptul ca a lovit o femeie , daca e adevarat asta ..
 

DeletedUser

Ca sa intelege-ti bine, MM nu e oaia ciobanului. Cel mult poate sa fie mana dreapta a ciobanului parnaias.Aia cu care se sterge la .....
Fiv-ar sclavul al dreacu. De fapt ,mai toti care ajung la Steaua devin sclavii lu Gigi.Pana si Hagi a fost sclavul lui.Singurul pt care am toata stima este Olaroiu.Cat a vrut Gigi sa-l robeasca dar nu e Olaroiu chiar atat de prost ca ceilalti :D
 

DeletedUser

Nici cu Piturca nu i-a mers lui Gigi ,iar in legatura cu Olaroiu, sa fii tampit sa ramai la Steaua pe cateva sute de mii de euro pe an cand la arabi ia milioane pe an :)

Olaroiu a rabufnit in Emirate: Terminati!

Joi, 18 Iulie 2013, ora 13:43
Sursa: Ziare.com

Cosmin Olaroiu a reactionat nervos la adresa jurnalistilor arabi, dupa ultimul antrenament al echipei Al-Ahli.

Antrenorul roman s-a oprit in fata reprezentantilor presei pentru a le reprosa faptul ca l-au acuzat ca a plecat de la Al-Ain la Al-Ahli din cauza banilor.

"Terminati! N-am ales Al-Ahli pentru bani, asa cum ati tot sustinut, ci pentru ca mi-au oferit stabilitate si conditii mai bune", a spus Olaroiu.

Fostul tehnician al Stelei va avea un salariu de 4 milioane de euro la Al-Ahli, cu 2,5 mai mult decat la Al-Ain.

Intelegerea sa este valabila pe urmatorii trei ani

Ciobanu e prost ,i-a cerut Reghecampf o marire de salariu de 10.000 de euro in plus pe luna de la 20.000 la 30.000 de euro si nu a vrut sa-i mareasca salariul ,l-ar fi costat 120.000 de euro pe an daca-i marea salariul , sunt curios ce prima o sa ia Reghe daca intra in grupele ligii cu Steaua ,Paszkany i-a promis lui Rednic 500.000 de euro pt intrarea in grupele ligii .
 

DeletedUser

Asta e football'u din Romania , se vrea Performanta pe bani putini .. insa asta nu se poate .. nu cred ca este un patron de club din Romania care sa se gandeasca "Ba bag bani in clubul asta pt ca il "iubesc" e echipa mea de suflet" , la noi toti se gandesc cumpar clubul asta fac acolo 2,3 transferuri si alea cu jucatori din Liga II sa aibe salar de maxim 1000 e/jucator si avem pretentii sa facem mari performante ..
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Ceva pronosticuri pentru diseara ? :D
Eu zic... Tbilisi - Steaua 1-3
Si poate il leaga georgienii pe mm, scapam de el :))
 
Sus