Fotbal

baD rullz

member
Scor reacție
98
Reghe a zis ca numai vine si numai pleaca nimeni,pana in iarna. :D
Pana atunci se detaseaza lejer la 10-15 puncte fata de locul 2 si intra si in grupele CL :D
 

DeletedUser

Raman la parerea ca ne trebuie un atacat foarte bun
Piovaccari mi se pare bunicel...adica stie sa se plaseze una alta..doar ca, da pe langa sau in portar deocamdata:))

Oricum e mai bun ca Nikolic dar as vrea sa vad un atacant de top la Steaua

Va zic sincer mie imi pare bine ca a plecat Rusescu pentru ca nu era de Steaua...dar imi pare rau de el daca nu e cineva care sa faca mai bine decat el :))

Si eu cred ca Steaua ar putea sa se califice mai departe in CL cu echipa actuala

Ce s-a intamplat cu Ajax si Chelsea, nu e intamplator
 

DeletedUser

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Adica la un meci cu Vardar vin 40.000 de spectatori si noua ne trebuie galerie? =))))))

Hmmm daca stau bine sa ma gandesc...cred ca Petrolul e cam a 2-a dupa Steaua ca nr de spectatori la meciuri
Dinamo, Rapid, Cluj si oricine mai vrei tu...nu cred ca depasesc cateva mii la un meci


Mda...si Stelei ii trebuie galerie =)))
 

DeletedUser42927

Steaua daca ar pica in B nu ar mai avea fani,te asigur.Sunt doar pentru rezultate si istorie.E ca si cum ai intreba un copil mic cu ce echipa tine,cu cea care castiga:Fie Steaua,Fie Barcelona.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Te contrazic Pako, si aici vezi cazul echipelor, Universitatea Cluj (a fost mult timp in B), Poli Timisoara (acelasi lucru) sau chiar Universitatea Craiova (desi a fost desfiintata), toate au in continuare sustinatori, si poate ma hazardez putin dar au niste galerii frumoase si patimase.

PS: A nu se intelege ca tin partea Stelei, eu sunt Rapidist de mic. Insa...nu-mi exprim atat de efervescent opiniile ca altii, pentru mine Rapidul este intr-adevar o echipa cum rar intalnesti, iti ofera bucurie si tristete in acelasi meci (Anderlecht-Rapid 3-2, dupa ce Rapid a condus 2-0 la pauza)
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Adica la un meci cu Vardar vin 40.000 de spectatori si noua ne trebuie galerie? =))))))

Hmmm daca stau bine sa ma gandesc...cred ca Petrolul e cam a 2-a dupa Steaua ca nr de spectatori la meciuri
Dinamo, Rapid, Cluj si oricine mai vrei tu...nu cred ca depasesc cateva mii la un meci


Mda...si Stelei ii trebuie galerie =)))

Toate ca toate,dar cea mai mare galerie este a Universitatii Craiova ! Stati sa revina Craiova si o sa vedeti :))
 

DeletedUser38518

ca legatura are topicul asta cu politica si propaganda lumii 34?

doamnelor si domnisoarelor moderatori, dormiti? mutati topicul unde trebuie, ca m-am saturat sa vad toate oile cum behaie pe aici...
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Si caini care latra la luna ( a paguba cu siguranta ).... :D
Daca erau numa osanale pentru dinamo, cu siguranta nu ai fi spus nimic, dar deh...asta e omul :))
 

DeletedUser42927

Te contrazic Pako, si aici vezi cazul echipelor, Universitatea Cluj (a fost mult timp in B), Poli Timisoara (acelasi lucru) sau chiar Universitatea Craiova (desi a fost desfiintata), toate au in continuare sustinatori, si poate ma hazardez putin dar au niste galerii frumoase si patimase.

PS: A nu se intelege ca tin partea Stelei, eu sunt Rapidist de mic. Insa...nu-mi exprim atat de efervescent opiniile ca altii, pentru mine Rapidul este intr-adevar o echipa cum rar intalnesti, iti ofera bucurie si tristete in acelasi meci (Anderlecht-Rapid 3-2, dupa ce Rapid a condus 2-0 la pauza)

Da,doar ultrasii mai tin cu respectivele echipe :),daca intrebi un baiat iti va spune ca tine ori cu Steaua ori cu Barcelona
 

DeletedUser

comentati a paguba acum. mai sus vorbiti de ultrasi acum generalizati, nici voi nu intelegeti cum sa aruncati cu noroi in steaua...
eu zic sa va uitati in farfuria proprie inainte sa vorbiti de altii.

ca legatura are topicul asta cu politica si propaganda lumii 34?

doamnelor si domnisoarelor moderatori, dormiti? mutati topicul unde trebuie, ca m-am saturat sa vad toate oile cum behaie pe aici...

da chiar, ai dreptate. numai pacalici care latra la luna posteaza aiurea pe aici, fiecare cu frustrarea lui legata de steaua :)
 
Sus