FotR+M.I.R. vs HAITA , ~HTA~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17410

cel care va avea cea mai buna coordonare cu tribul va fi cel mai castigat
asta nu inseamna sa fii dictator

cred ca fac off-topic si ca atare va recomand discutia la off-topic ,sau pe privat
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Side 1:
Tribes: FotR
Players:

Side 2:
Tribes: HAITA
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 30
Diferență: 17

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 125,769
Tabăra 2: 294,929
Diferență: 169,160

image.php


cea mai recenta ...sa nu zica gurile rele de pe aici ca doar ma laud ...ete ca mai si pierdem :) :D
 

DeletedUser17395

Da MIR-ul unde-i ? V-au lasat singuri ?
Gabriel Dorobantu, te-as ruga, data viitoare cand incerci sa mai faci misto de mine, asigura-te ca nu am ban, asa e frumos..
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Mi-a trecut, da e bine cu ban sa sti :)

mi-a fost dor de tine opteroane...se pare ca MIR-ul s-a saturat de lumea asta...de fapt liderul lor s-a cam saturat de ea si a zis sa dizlove tribul ca nu are ce face ...plictiseala asta :)) dar vad ca se reface usor usor :D
 

DeletedUser17395

Daca ti-a fost dor, am sa urmez sfatul Ioanei si am sa te las sa postezi singur pe aici :)
 

DeletedUser17395

Sfat nu are acelasi sens cu porunca . Nu prea te duce capul, nu ?
 

DeletedUser22959

nu e ma cu el ca e toata cu mine... :)) si sa lasam asta pe altadata.... cine e fotr asta? :))))))))
 

DeletedUser22959

macar tine la gluma...pf presimt ca iar imi iau adv pt spam ..dar care ar mai fi ma rostu jocului asta daca nu ne-am distra si noi si am face misto de stresatii astia mici ... :)) ..ca doar nu ma pune jos vreo impresionanta grafica sau cine stie ce deosebite strategii folosite:))..eu zic ca asta e farmecu spamu si comunicare ;)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
macar tine la gluma...pf presimt ca iar imi iau adv pt spam ..dar care ar mai fi ma rostu jocului asta daca nu ne-am distra si noi si am face misto de stresatii astia mici ... :)) ..ca doar nu ma pune jos vreo impresionanta grafica sau cine stie ce deosebite strategii folosite:))..eu zic ca asta e farmecu spamu si comunicare ;)

mdea...fara spam pe triburi e egal cu fara bautura la petreceri...:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus