~Fr~ vs TSA,TSL

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

da eddypatrascu statistica e mincinoasa dar daca ai face statistica cu satele luate de la tine si imediat dupa cea cu satele luate de la TSA si TSL ai sa obs ca tot e diferenta.
 

DeletedUser

Mogul88 te rog sa te abtii in a mai pronunta numele tribului Death aici . Tema e facuta cu scopul inceperii razboiului dintre ~FR~ si TSA + TSL . Daca vrei sa iti exprimi parerea referitor la razboiul dintre cele 2 tabere e ok , dar te rog nu mai pune statistici Death vs Diablo pentru ca isi au locul aici .


Eddypatrascu consulta statisticile inainte sa postezi si ai sa vezi . Elimina satele tale pierdute si iti va rezulta un scor negativ pentru TSA + TSL . Si inca o chestie daca tot te deranjeaza atat de mult ca ne laudam cu sate luate de la tine trebuie sa le cedezi in interiorul tribului sau daca te deranjeaza statisticile trebuia sa parasesti tribul inainte sa dai stergere cont .
 

DeletedUser15358

Iceburn am pus statistica pentru ca liderul diablo a facut referi la Death si la mine in razboiul vostru cu TSL si TSA.
Am sters statistica.
 

DeletedUser

In primul rand eu nu am schimbat 2 vorbe pana acum cu tribul fr si cu profu dar ei au curajul sa ma acuze ...
In al 2 lea rand superfr daca noi am avut unele altercatii nu da cu pietre in mine ...e a 2 a oara pe luna asta cand zici ca mama cum eram eu pe l3 ...si daca tot esti atat de sigur ca eu am mai multe conturi (si acum pe l7 si pe l3 aveam ) dc nu demonstrezi asta cand am avut eu mai multe conturi pe l3 ?
 

DeletedUser

Si eu sunt curios ce trib au mai invins cei din DIABLO. Daca ei sustin ca au invins Die, presupun ca celalalt trib nementionat ar fi noobs, nu? Am sa mai revin periodic sa mai citesc tema. Daca apare vreun aparator al cauzei DIABLO, sa-i aminteasca cineva ca in momentul cand am dat stergere cont, eu cucerisem de la DIABLO mai multe sate decat cucerisera ei de la intreg tribul noobs. Asta asa, un aspect.

Succes tribului ~Fr~. Sunt sigur ca sisisi o sa faca o figura frumoasa. Mai ales ca TS-ii stiu sa atace doar sate de barbari. Atat pot, atat fac.
 

DeletedUser

mi-am dorit sa nu mai scriu pe forum, dar mizeriile aruncate de fostii mei adversari ma fac sa reintru. in ceea ce priveste "infrangerea" noastra de catre diablo: ne saturasem sa va batem. ati fost, recunosc cel mai bun trib de pe l7 impotriva caruia am jucat, v-ati mai si zvarcolit in fata atacurilor. totusi, la cata bataie ati mancat de la noi la cate sate ati pierdut in locul vostru mi-ar fi rusine sa deschid gura. sa pierzi 50 de sate in doua zile si sa spui ca ai invins inseamna sa ai un nefiresc simt al umorului.

in ceea ce priveste informatiile mele despre un posibil multiaccount: m-am reclamat singur la admini cand sitterul meu a trimis fake-uri de pe contul meu si contul lui pe acelasi jucator. fake-uri, nu atacuri reale! mi-am reclamat la admini toti colegii de trib de care stiam ca triseaza. cu corlatescu, desi suntem din ploiesti amandoi, nu ne-am despartit in conditii tocmai amiabile. in niciun caz nu l-as fi iertat pe el de a-l reclama pentru multiaccount daca as fi avut vreo informatie ca face asa ceva.

mariusica73 a fost incuiat si a pierdut 3 sate pentru incalcarea de reguli, el a recunoscut ca sunt una si aceeasi persoana cu cuka si littlebad. asta nu este multiacount?

in ceea ce priveste lumea a 7, sau razboaiele de acolo pot sa spun atat: a fost o lume teribil de plicticoasa pentru mine si oamenii mei. am batut pe banda rulanta tot ce ne-a stat in fata, pana cand am decis sa ne retragem. ne-am retras ca am vrut noi. daca am fi continuat, la ora asta diablo nu ar mai fi existat, iar echilibrul puterii pe l7 ar fi fost iremediabil inclinat intr-o parte. noobs s-a retras si prin retragerea noastra am lasat sortii sa se reechilibreze.

in ceea ce priveste razboaiele de pe l7, sa fiti sanatosi, duceti-vi-le, dar nu mai amestecati noobs in discutie. pentru ca sunteti pe dinafara problemei.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

martiane acele 50 de sate le-ati luat de la 38dec atat si adripet! dar cate atacuri full ati dat pe procucv si pe altryx si vau venit rapoarte rosii??

Recunosc ca ati fost un trib bun dar mai mult ca sigur nu distrugeati niciodata DIABLO.
 

DeletedUser7708

martiane acele 50 de sate le-ati luat de la 38dec atat si adripet! dar cate atacuri full ati dat pe procucv si pe altryx si vau venit rapoarte rosii??

Recunosc ca ati fost un trib bun dar mai mult ca sigur nu distrugeati niciodata DIABLO.

Poate-l faci pe martzian să revină ...))
 

DeletedUser

martiane acele 50 de sate le-ati luat de la 38dec atat si adripet! dar cate atacuri full ati dat pe procucv si pe altryx si vau venit rapoarte rosii??

Recunosc ca ati fost un trib bun dar mai mult ca sigur nu distrugeati niciodata DIABLO.

Mai intereseaza-te. Intreaba-i pe luptatorul veteran, omron, dorg, citu. SI ALTII DIN ZONA. Doar iti sunt colegi.

Dupa ce te documentezi, poti sa vii sa adaugi o erata la mesajul de mai sus.
 

DeletedUser

gata voi ati fost cei mai tari:)) dar ati fost =)) asa cum ziceati de MoD acuma sa nu mai comentati.Ca cei din MoD ne-am lasat ca am vrut noi majoritatea dar martian de frica si stie el da nu vrea sa recunoasca
 

DeletedUser

cuka... little bad, sau cum iti zice... du-te ma si fuzioneaza cu niste nobili. indiferent cate nume vei schimba, sunt cativa jucatori hilar emblematici ai jocului: regelesatan lovit la cap pentru cersit bani, danimaxxx pentru pasiunea lui pentru triburi mamut si tu pentru fuziunile cu nobili... hai cauta niste nobili sa fuzionezi cu ei...

si gata ca oricum erati plictisitori si-n joc ca si pe forum. vorbeste de-acum si palmei mele!
 

DeletedUser

bine marele jucator:)) tu esti cel mai tare vrei un os?? Eu ma aliez cu toata harta si il atac pe the werewolf si credema ca il rup:)) asa ati facut si voi!
 

DeletedUser

bine marele jucator:)) tu esti cel mai tare vrei un os?? Eu ma aliez cu toata harta si il atac pe the werewolf si credema ca il rup:)) asa ati facut si voi!

cuka.. te rog eu frumos.. taci dracului o data.
Doamne.. ce sa rupi tu copile? :|
Cand va vad asa razboinici pe extern.. si cand colo doar gura e de voi.
Omu rupe jucatori.. dar el cand e atacat plange pe conferinte dupa sprijin..[ asta la vro 14 atacuri..]
Cand te ataca cate cineva te dadeai lovit.


Pe langa asta, vorbesti si prostii.
Nici nick-urile colegilor tai nu le stii... dar tu tot gasesti scuze pe acolo.
Cu siguranta noi, cei din noobs ne-am retras de frica ta.. care oricum intre timp te-ai aciolat sub aripa ~Fr~.. dupa ce ai primit cont in DIABLO.. frumos.. foarte frumos.
 

DeletedUser

Antagon! atentia ta este mult mai utila in alte parti ca sa o irosesti asupra prostiilor.

In ceea ce priveste lupta dintre fr si sith, fie ca cel mai bun sa invinga.

in rest, noi cei care am alcatuit noobs, uram succes tuturor participantilor de pe L7!
 

DeletedUser9103

vasy988 în data de 13.01. la ora 22:19
Author a spus:
In lumea 7 e unu vasy langa mne are vreo 5 sau 6 sate toate au peste 30k defense si 7k cav grea as avea nev de unu care sa ma ajute cu 1 atac sau 2 ce ziceti va rog mult

ciudat :))

str m.viteazu în data de 13.01. la ora 22:23
Hmmm spion drag spion :p
aa super deci l-am descoperit

str m.viteazu în data de 13.01. la ora 22:26
Unu din lista de mess m-a tradat hmm mijto bv dar cred ca stiu carei

De frica lor am parasit noi lumea 7. Au ajuns sa ceara sprijin pe mes, la toti pe care-i avea in lista.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cuka.. te rog eu frumos.. taci dracului o data.
Doamne.. ce sa rupi tu copile? :|
Cand va vad asa razboinici pe extern.. si cand colo doar gura e de voi.
Omu rupe jucatori.. dar el cand e atacat plange pe conferinte dupa sprijin..[ asta la vro 14 atacuri..]
Cand te ataca cate cineva te dadeai lovit.


Pe langa asta, vorbesti si prostii.
Nici nick-urile colegilor tai nu le stii... dar tu tot gasesti scuze pe acolo.
Cu siguranta noi, cei din noobs ne-am retras de frica ta.. care oricum intre timp te-ai aciolat sub aripa ~Fr~.. dupa ce ai primit cont in DIABLO.. frumos.. foarte frumos.


De cand am intrat eu pe cont nu am cerut sprijin decat pentru satele din granita atat! si in primu rand am avut cateva fake-uri si nu am cerut sprijin nu fa tu pe desteptu:))
 

DeletedUser19090

De cand am intrat eu pe cont nu am cerut sprijin decat pentru satele din granita atat! si in primu rand am avut cateva fake-uri si nu am cerut sprijin nu fa tu pe desteptu:))

Bine ca nu ai cerut sprijin si pt cele din mijlocul vostru...
 

DeletedUser

ce ar fi sa faceti voi o tema separata unde sa discutati ce vreti(pana o inchide moderatorul) si sa nu mai faceti spam aici.
 

DeletedUser18044

Side 1:
Tribes: TSL TSA
Players:

Side 2:
Tribes: ~Fr~
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 0
Diferență: 11

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 110,316
Tabăra 2: 0
Diferență: 110,316

image.php
 

DeletedUser

;)) va chinuiti de nus cat timp sa luati niste amarate de sate de la ionita .. si norocul vostru e ca sitterul nu a fost descurcaret .. insa lasa nu conteaza asta a-ti reusit pana la urma dar atacati jalnic multi din voi.. mi-ar fi rusine sa fiu in locul vostru si la sute de sate sparte sa reusesc a lua 11 sate :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus