~Fr~ vs TSA,TSL

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10572

lupule, lasai pe oameni... crezi ca lorzi au nevoie de ajutorul nostru:)))? maine poimaine vezi ca devenim vecini:D!
 

DeletedUser10572

ma tu nu observi ca stiti sa faceti doar 1 lucru? sunteti nervosi deodata ce pierdeti razboiul... cum imi zici mie ca sunt noob si ca vorbesc numai prostii daca eu am 2, 3 saptamani de cand nu imi fac aparitia pe forum.. suferi? oricum TSL castiga... orice statistica posibila arata asta, si cand nu ai ce raspuns sa dai, faci atacuri la persoane. hai baiat..
 

DeletedUser10572

deci, cum spuneam mai sus, atacuri la persoana, ca pe harta lasati de dorit;)! acum na... tie ciuda de satele mele de 300 de pct? e bine ca eu le iau, nu le pierd! bafta om!
 

DeletedUser

Am si eu o propunere pentru colegii din FR...nu ne luati si pe noi in familie?...de fapt hai sa facem o familie uriasa, cu toate triburile de pe harta si sa declaram razboi satelor de barbari....prietenul meu marbah s-a oferit sa preia functia de intemeietor, ca tot e ultimul dintre Lorzi, macar asa sa fie si el pe primul loc (il facem VIP)
...cine ii pune o pila la conducerea FR?
Lasind gluma la o parte, cred ca asta ar fi singura voastra sansa sa ne invingeti in razboiul asta. Nu uitati ca o ferma defensiva se reface mult mai greu decit o ferma ofensiva, asa ca in curind o sa cada granita...
 

DeletedUser

hashysh ru nu ai dreptul sa vorbesti de atacuri , mai intai uitate la tine ca abia ai dat cateva atacuri pe L7 ...este departe de realitate.

doctorucuducati in Fr sunt jucatori mult mai mici decat cei din TSL .. si poate multi din ei nu stiu jocul ca voi dar noi cand ne atacati nu urlam disperati dupa sprijin asa cum a fost in cazul vostru la singurul nostru atac.
 

DeletedUser

Unde s-a urlat dupa sprijin?...imi poti spune si mie?...si cum nu urlati voi dupa sprijin cind aveti satele blindate cu cite 70-80 k de trupe?...nu uita ca noi avem mai multe razboaie decit voi...si ne descurcam foarte bine dupa parerea mea...voi aveti jumatate din harta trecuti ca aliati. un sat 2 pe zi daca va luam, 10 ferme defensive daca va spargem totul conteaza in razboi, dupa cum spunea cineva mai sus, atacul se reface, satele raman.
 

DeletedUser

mai aveti pana ne egalati la statistica .. (ma refer la familia sith) .Ps in FR suntem mai putini oameni care sa trimitem sprijin .. voi aveti si academia .. deci aveti de unde aduce sprijin .. si sa stii ca si noi avem razboie care solicita trupe multe .. ca avem si cu TDL si cu voi .. dar na daca tu constideri ca cele 3 triburi cu care ne razboim e putin ..
 

DeletedUser13259

mai aveti pana ne egalati la statistica .. (ma refer la familia sith) .Ps in FR suntem mai putini oameni care sa trimitem sprijin .. voi aveti si academia .. deci aveti de unde aduce sprijin .. si sa stii ca si noi avem razboie care solicita trupe multe .. ca avem si cu TDL si cu voi .. dar na daca tu constideri ca cele 3 triburi cu care ne razboim e putin ..
la cate razboaie participi tu din alea 3?
 

DeletedUser

lupule, lasai pe oameni... crezi ca lorzi au nevoie de ajutorul nostru:)))? maine poimaine vezi ca devenim vecini:D!



Seeegur, in ritmul asta mai mult ca sigur deveniti vecini :)


Side 1:
Tribes: ~Fr~
Players:

Side 2:
Tribes: TSA TSL
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,646
Tabăra 2: 15,635
Diferență: 12,989

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 102
Tabăra 2: 64
Diferență: 38

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 26,339,581
Tabăra 2: 137,294,892
Diferență: 110,955,311

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 982,964
Tabăra 2: 636,997
Diferență: 345,967

image.php
 

DeletedUser18044

Side 1:
Tribes:
Players: eddypatrascu

Side 2:
Tribes: ~Fr~
Players:


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 86
Diferență: 86

image.php


Deci nu va mai laudati ca ati luat sate gratis de la un copil ratat .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

de unde ai scos ma asta cu eddypatrascu ? si daca el era ratat atunci ....
deci omule dute si minte prin alta parte nu aici.
 

DeletedUser

satele de la eddypatrascu le-ati luat mai usor decit ati fi luat sate de barbari =))...omu era praf si inactiv, asa ca degeaba va laudati...chiar si asa o sa egalam situatia....Si apropos ce trib mic sinteti voi...pai aveti familie cu jumate de harta deci are cine sa va trimita sprijin. Si daca te uiti in clasament noi sintem de fapt academia academiei, dar sintem sub acoperire ;) (asa ca sa va inducem in eroare)...noi trimitem sprijin la ei, nu ei la noi. ....Apropos, am vorbit azi cu diplomatul barbarilor, a zis ca vor si ei la voi in familie :)
 

DeletedUser

Voi vorbiti de fair play?.... voi care va innobilati colegii care pierd sate si au nevoie de sprijin?...halal spirit de echipa...Ma faci sa rid, TATI (nu sufar cuvintul asta, apropos, denota taranism) :rolleyes:

Si ca sa nu zici iar ca vorbesc aiurea, ia de aici statistica :D
http://ro7.twplus.org/file/player/458569/conquers
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8715

Deci nu va mai laudati ca ati luat sate gratis de la un copil ratat .

Fostii mei coleguti ma jignesc. Urat din partea voastra.
Stii foarte bine ca am dat stergere cont. Unii mai au si viata reala.
Nu stiu in baza caror informatii ma cataloghezi tu pe mine, dar vorbesti total aiurea.
Sa va readuc aminte care era statistica eddypatrasu vs. diablo?
Sa va readuc aminte cum ma rugam de voi sa atacati, insa nu ati dat nici macar un fake pe un jucator din diablo?

satele de la eddypatrascu le-ati luat mai usor decit ati fi luat sate de barbari =))...omu era praf si inactiv
Ce tare...Desi stateati cu armata in sate intr-o mare albastra, am primit maxim 20 de full-uri de aparare, chiar daca aveam o granita imensa cu diablo si ~Fr~. Si am pierdut doar un singur sat.
Sunt praf ca am dat stergere cont, in loc sa va cedez satele?
Sunt praf pentru ca am fost singurul jucator din TSL& TSA care lua sate de la dusmani?
Dupa retragerea acestui jucator praf si inactiv de pe l7 s-a rupt zona voastra cu diablo si ~Fr~. Deci cine e praf?:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11501

Un gest frumos ar fi fost sa cedezi satele in tribul pentru care spui ca ai luptat.
Gestul tau de a sterge contul, fara sa anunti tribul, nu poate fi interpretat decat intr-un singur sens...postarea ta prompta de acum nu face decat sa confirme relatiile tale cu FR:)
Daca ai viata reala de ce ai postat la secunda:confused:
 

DeletedUser8715

Un gest frumos ar fi fost sa cedezi satele in tribul pentru care spui ca ai luptat.
Gestul tau de a sterge contul, fara sa anunti tribul, nu poate fi interpretat decat intr-un singur sens...postarea ta prompta de acum nu face decat sa confirme relatiile tale cu FR:)
Daca ai viata reala de ce ai postat la secunda:confused:

Am fost anuntat de deosebita etica de care ati dat dovada.

Eu nu am luptat alaturi de voi, m-am batut singur cu diablo. Nu am atacat impreuna cu voi, nu m-am aparat impreuna cu voi.
Care au fost relatiile mele cu ~Fr~? Sunteti mirati ca stiu sa respecte?:eek:
 

DeletedUser

A postat ca l-am anuntat eu! Si poate nu a vrut omu sa cedeze satele a vrut sa dea stergere cont.
 

DeletedUser11501

Si tinand cont de relatiile cu FR (cei care stiu sa respecte:confused:) ma intreb daca nu cumva satele au fost cedate celor care stiu sa respecte:confused:
Nimic de zis...o etica desavarsita sa cedezi satele tribului cu care colegii tai se lupta.:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus