~Fr~ vs TSA,TSL

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10561

;)) va chinuiti de nus cat timp sa luati niste amarate de sate de la ionita .. si norocul vostru e ca sitterul nu a fost descurcaret .. insa lasa nu conteaza asta a-ti reusit pana la urma dar atacati jalnic multi din voi.. mi-ar fi rusine sa fiu in locul vostru si la sute de sate sparte sa reusesc a lua 11 sate :))

:))mister..nu stiu de cand joci tu acest joc, dar ar trebui sa te mai interesezi cu privire la el....intereseaza-te pe lumea 3 cam cate atacuri se dau intr-un razboi ca sa se ia un sat sau nici unul....un exemplu ar fi un atac organizat din 3000 de sate full de atac si nici un sat castigat...astfel de campanii "nereusite" se intampla ff des pe lumea 3...de ce nu ar fi si aici la fel;)


PS: Imi cer scuze pentru offtopic
PS2: bafta TSL ;)..."dusmanul dusmanului meu mie prieten";)
 

DeletedUser

;)) va chinuiti de nus cat timp sa luati niste amarate de sate de la ionita .. si norocul vostru e ca sitterul nu a fost descurcaret .. insa lasa nu conteaza asta a-ti reusit pana la urma dar atacati jalnic multi din voi.. mi-ar fi rusine sa fiu in locul vostru si la sute de sate sparte sa reusesc a lua 11 sate :))

16 fulluri pe un sat 18 pe altul...cam atita a trebuit sa sparg apararea. Deci destul de blindate. Plus ca sitterul intr=adevar nu s-a descurcat, ma asteptam si eu la un atac de recuperare ceva...ioc...asa ca noi atacam prost, voi va aparati si mai prost;)
 

DeletedUser

botleboss cam aberezi dar na .. depinde si de atacurile alea pe care le dai ca daca vin la de la 5 zile e normal sa nu iei nimic.
 

DeletedUser13834

~Fr~ aveti in plan sa faceti familie cu toata harta? :S

noi nu cred ca o sa intram
 

DeletedUser18044

Side 1:
Tribes: TSL TSA
Players:

Side 2:
Tribes: ~Fr~
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 0
Diferență: 5

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 49,972
Tabăra 2: 0
Diferență: 49,972

image.php
 

DeletedUser

bafta TSA :) & TSL sai dati gata ,razboi placut,sper sa castigati cu toate ca sunteti cam in pierdere dar contez pe voi ;))
 

DeletedUser

Marele trib TSA cauta spioni .. oare dc ? nu sunteti asa siguri de voi ?incat sa dati mesaje la jumatate de trib poate agatati vreo unul.

Ps:Halal adversari .. se duc la cei mici din trib sa ii minta...
 

DeletedUser

nu mai cautam , deja am gasit unul :))

Bafta tie, v-ati luat spioni pe post de negustori, asa ca non-sens, defapt ce sa mai ... la noi cam toti sunt spioni, nu vreti si drepturi in trib ?
Lasati-mi un mesaj personal, poate va fac recrutor, mai aduceti si alti spioni :rolleyes:
 

DeletedUser

are atat de multe conturi incat ii admini satele:)),prowar iti dau un indiciu sunt prieten cu tine:))
 

DeletedUser4829

Cum Vivip nu avem spioni in FR?Rugam un vecin din TSL sa ne trimita 1-2 spioni ca sprijin pe un sat si in functie de cat trimite le spunem oamenilor cati spioni au adversarii la noi in trib.

Si asa rezolvam si problema mult disputata.
 

DeletedUser

Toata lumea tace ? s-a intamplat ceva dubios ? sau ... atacurile asupra robaby au fost atat de ingaduitoare incat... acum stati si suspinati, iar frica de a mai ataca fara rezultate e zdrobitoare...oricum felicitari pentru organizare TSL, ce-i drept v-ati organizat bine, sa dai 600 de full-uri nu sta chiar in puterea oricui :)

Succese in continuare !
 

DeletedUser18044

Side 1:
Tribes: TSL TSA
Players:

Side 2:
Tribes: ~Fr~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 1
Diferență: 4

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 47,977
Tabăra 2: 9,559
Diferență: 38,418

image.php


Mai aveti aparare ? Sa vedem pentru cat timp :)
 

DeletedUser

Aparare ? noi ne aparam cu trupe de atac ...;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

avem fermele pline ... abia cateva ferme sunt descompletate nici macar nu se cunoaste :))

Putine sate a-ti luat tinand cont de sutele de atacuri arancate pe jucatorii de granita..
 

DeletedUser18011

avem fermele pline ... abia cateva ferme sunt descompletate nici macar nu se cunoaste :))

Putine sate a-ti luat tinand cont de sutele de atacuri arancate pe jucatorii de granita..

:rolleyes:Si acele putine sate conteaza....e important ca au ajuns in ograda lor!!!!Atacul se reface...satele raman;);)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus