Fuziune

  • Autor subiect DeletedUser2147
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2147

ne anunta si pe noi cineva din DST sau RY mai multe detalii legate de fuziune? :D

Vrem sa stim mai multe, in afara de faptul ca RY va avea 2 intemeietori si 6 conducatori, pe cand DST doar 1 intemeietor si 3 conducatori.
We need details :D

Nu va lasati DSTistilor, astia din RY sunt asi la fuziuni, va fac din vorbe


PS: ne simtim onorati ca la aceasta fuziune am contribuit si noi, tribul CIRC, unul din argumentele fuziunii fiind ca amandoua au razboi cu noi ;))
 

DeletedUser

I-au refuzat cei din RoD de fuzioneaza cu academia lor?
13.gif
 

DeletedUser3061

io am zis de multa vreme ca RY ajunge academie a tribului ROD... inca o data in istoria L1 se dovedeste ca cei din RY(respectiv RIP) nu sunt in stare sa joace singuri si mereu la o anumita perioada de timp HOP o fuziune... numai asa stiu acestia in a se mentine acolo sus in top..

insa ce mi-a placut mie cel mai mult a fost modul in care a cerut darco diarca sa fuzioneze cu SOF... auzi caterinca la el ... domne fuzionam cu voi dar datil afara pe puyut... :)))) cea mai smechera conversatie de care am auzit eu pana acuma ma jur... ce sa mai darco tati de acuma am sa te defniesc al doilea MARINEL... numai ca tu nu esti captan MARINEL tu vei fi PAGANUS MARINEL...
 

DeletedUser13059

oricine mai are nevoie de putina caterinca :) sau cel care a prmit mesajul a luato in serios ?:|
 

DeletedUser26504

era o caterinca sa il enervez pe prietenul meu cu aripioare...always sau cum il cheama...pardon...puyut...
 

DeletedUser3061

este si tamam la nanmarius ai incercat tu sa fac o caterinca dar daca iti iesea... ? mai PAGANUS CAPTAN incearca sa iti vezi de joc si lasa subtilitatile astea ca nu sunt de tine... esti mult prea PAGAN ca sa intelegi ceva din ele
 

DeletedUser

pe la voi prin trib mai e cineva online daca voi stati toata ziua pe conturile din DST? :D
 

DeletedUser26504

mai baghera...inca odata te intreb...tu cine esti? parca vorbeam odata intr-o conf...ca tu faci ca tu...ajungi langa mn...tu si heat...dar cam nimic miscare de la voi... asa ca ciocul mic si joc de glezne...
 

DeletedUser

Cum se va numi noul trib (daca e adevarata informatia) ?

variante:

1. DSTRY
2. REST RY
sau cireasa de pe tort :))
3. RIP DST
 

DeletedUser3061

mai baghera...inca odata te intreb...tu cine esti? parca vorbeam odata intr-o conf...ca tu faci ca tu...ajungi langa mn...tu si heat...dar cam nimic miscare de la voi... asa ca ciocul mic si joc de glezne...

prietene te rog eu nu veni sa ne dai lectii despre acest joc ca tu din pacate pt tine esti un mic noobus... intelegi tu .. tu la jocu asta mucles si joc de glezne si ca sa vezi ce face baghera o sa iti arate patrairhu ce poate sa faca cu calgurari si confrati langa el ... si pe urma sa te aud... in scurta vreme ams a va cant prohodul .... vezi cazul celor din RY.... asa ca te rog eu mult de tot pe tine dute fa un pic nanita ca poate cand te trezesti nu mai incepi si tu sa gandesti. micule PAGANUS CAPTAN... vai de corabia ta ...
 

DeletedUser

May baghera pe ce criterii ai stabilit tu ca dracodiarco este noob? Ai vazut cum joaca? Cum ataca sau cum conduce?
Si app esti om in slujba bisericii sau doar un mic nostradamus? Tare curios sunt ce o sa se intample cu tribul DST in viziunile tale?
 

DeletedUser3061

May baghera pe ce criterii ai stabilit tu ca dracodiarco este noob? Ai vazut cum joaca? Cum ataca sau cum conduce?
Si app esti om in slujba bisericii sau doar un mic nostradamus? Tare curios sunt ce o sa se intample cu tribul DST in viziunile tale?

asta este ataca deosebit... cel mai cel magician dintre toti... cel mai puternic jucator de pe L1... prietene daca vrei sa imi zici ceva poti sa imi zici de rest... asa cum e el injurat alergat de toti dar pana acuma de cand e in joc a dovedit ca omu stie ... (nu conteaza ce se intampla acuma)...

un alt omu despre care poti sa zici ca joaca bine este dezz dar in nici un caz unu ca darco care are 8 mil ca agresori neavand nici macar un satuc in granita ca sa zici ca isi face omu problme domne ca are sate multe in granita... uita-te doar cand a cucerit ultimul sat din afara tribului DST... si o sa vezi ce mare jucaotr este cel mai cel....
 

DeletedUser

Eu te am intrebat pe tine deoarece chiar nu stiu nimic de DracoDiaro ce a cucerit pe cine a cucerit. Eu catalochez drept noob atunci cand intru in contac cu el sau cand vad ce fel de atacuri poate sa dea.
 

DeletedUser3061

Eu te am intrebat pe tine deoarece chiar nu stiu nimic de DracoDiaro ce a cucerit pe cine a cucerit. Eu catalochez drept noob atunci cand intru in contac cu el sau cand vad ce fel de atacuri poate sa dea.

ti-as putea oferi aceste argumente insa nu pe forum .... cel mai indicat ar fi messenger din diverse motive... si o sa vezi ca ceea spun se si confrima...
 

DeletedUser

Din pacate nu intru in contact pe messenger sau pe skipe cu mai marii lideri ai lumii 1. Eu stau in coltul meu de harta si nu ma intereseaza ce se intampla cu cei cu care nu am contact.
 

DeletedUser3061

Din pacate nu intru in contact pe messenger sau pe skipe cu mai marii lideri ai lumii 1. Eu stau in coltul meu de harta si nu ma intereseaza ce se intampla cu cei cu care nu am contact.

dar cine ti-a transmis tie ca baghera2005 este un lider al L1... amice revino la normal ... ati luat-o razna ati inceput sa ** de lideri de presedinti... maine poimaine aud ca va si kilariti pentru acest joc...

baghera2005, nu este altceva decat un memrbu al acestui joc la fel ca oricare dintre voi...(adica ceilalti).

asa ca aici cu L1 cu lidero MAXIMUS nu prea mai nimerit.... L1 a avut un lider maximus si vezi ca saracu acuma zace pe vas...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus