Fuziune

  • Autor subiect DeletedUser2147
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Stai fara frica te veghez din umbra(like Th3 D@rK Kn|ghT) :) vei afla la pana la urma daca joc sau nu dar cam tarziu totusi :) sa te mai poti apara :)
 

DeletedUser

parmafm e nick-ul meu dati-ma afara de la masa ca am baut destul :) la momentul potrivit o sa aflati tot pana atunci o sa distrug cloaca de socializatori care se cred masoni si modifica cum vor diplomatia de pe lumea1 :) cel mai de temut dusman e cel nevazut si eu am elementul surpriza cu mine :)
 

DeletedUser

Doaaaamneee ce penal esti domnule, b....elite..........cum, Doamneee, cummmmmm mai poti aparea pe forum dupa ce te-au executat baietii in public. Cum mai poti gandi ca reprezinti ceva cand la primul atac mai serios ai renuntat la joc, la tot ceea ce cladisei 2 ani de zile.

Cum spuneau niste baieti din galerie: "la revedere, iti spunem la revedere!" esti doar un frustrat care nu mai are cont, invidia te apasa!!!
 

DeletedUser1136

parmafm e nick-ul meu dati-ma afara de la masa ca am baut destul :) la momentul potrivit o sa aflati tot pana atunci o sa distrug cloaca de socializatori care se cred masoni si modifica cum vor diplomatia de pe lumea1 :) cel mai de temut dusman e cel nevazut si eu am elementul surpriza cu mine :)

ti-am aflat contul:p mai vrei un val la fel, acum ce o sa mai spui? ca ti-a cazut curentul?:)))) Pregateste urmeaza valul 1 pe noul cont:)))
 

DeletedUser

pisi se strange cureaua..25 de cavaleri se vor apuca de triburile care vor avea grija sa te distrezi copios tu si mica ta gasca de "socializatori" de la dristor.
Lumea 1 devine interesanta ;))


ce crezi si eu socielizez la dristor :) ce poti sa im ifaci ?
 

DeletedUser

o mica vorba aruncata si deja se agita gasca frumos asa ce plan ti-am pregatit pisoi triburile viata ta :)
 

DeletedUser2147

o mica vorba aruncata si deja se agita gasca frumos asa ce plan ti-am pregatit pisoi triburile viata ta :)

se pare ca triburile a devenit viata ta, nu te poti desprinde, cum ne-ai aburit data trecuta, cum ca de fapt vroiai sa termini, nu datorita faptului ca ai fost totall distrus timp de cateva zile, dupa care ai cedat nervos.

Oricum, cred ca uitati pentru ce este deschis topicul ;)
 

DeletedUser

parmafm e nick-ul meu dati-ma afara de la masa ca am baut destul :) la momentul potrivit o sa aflati tot pana atunci o sa distrug cloaca de socializatori care se cred masoni si modifica cum vor diplomatia de pe lumea1 :) cel mai de temut dusman e cel nevazut si eu am elementul surpriza cu mine :)

mda..nu cred ca e vorba de ce ai, mai degraba este despre ceea ce iti lipseste..in fine.

cum se gandesc dst cu ry ca or sa faca treaba impreuna asta nu o mai inteleg, vorba fie ¨se pot ghida doi orbi?¨ ei asa zic, eu zic ca nu.
o sa iasa un dezastru pentru ca nu or sa faca altceva decat sa isi induca si mai mult oamenii in ceata, mai ales dst. in ry se stie: numai multumire, pace si armonie nu e... si nu imi veniti ca nu ar fi asa, faptul ca la 5 din 200, adik exact astia de postati pe aici vi se pare ca e paradisul la voi, nu reprezinta nimic. cred ca ati cam uitat sa plecati urechea si inspre ¨plebe¨. dar nu-i problema, ca avem noi urechi ;).
si, sper ca macar de un lucru sa fiti constienti, tot CIRC va avea de castigat.
 

DeletedUser6798

Desigur, si CIRC-ul va sarbatori mancand micii rulati pe piept de un barbat paros pe nume... Hai sa lasam glumele proaste si cred ca mai bine s'ar concentra fiecare pe jocul lui in loc sa deschida posturi pe extern despre fuziunile altor triburi. Probabil ca atitudinea asta a voastra de falsa superioritate o sa va coste mai mult decat va imaginati. Ma rog, intr'un fel e de caterinca asa sa iti ironizezi adversarul. Dar parca mai comic e ala care n'are ce face in joc si sta pe extern si isi ataca adversarii din "condei". :D
 

DeletedUser8343

Desigur, si CIRC-ul va sarbatori mancand micii rulati pe piept de un barbat paros pe nume... Hai sa lasam glumele proaste si cred ca mai bine s'ar concentra fiecare pe jocul lui in loc sa deschida posturi pe extern despre fuziunile altor triburi. Probabil ca atitudinea asta a voastra de falsa superioritate o sa va coste mai mult decat va imaginati. Ma rog, intr'un fel e de caterinca asa sa iti ironizezi adversarul. Dar parca mai comic e ala care n'are ce face in joc si sta pe extern si isi ataca adversarii din "condei". :D

Tora stii cum e aia "cainii latra caravana merge"?
Acest topic nu-si are locul aici ..Daca era ceva de anuntat o faceau pana acum liderii unuia din cele doua triburi. Asa, nu este decat un topic de genul "ne mai intepam, mai facem spam" - un topic inutil ce ar trebui inchis.
 

DeletedUser

Tora stii cum e aia "cainii latra caravana merge"?
Acest topic nu-si are locul aici ..Daca era ceva de anuntat o faceau pana acum liderii unuia din cele doua triburi. Asa, nu este decat un topic de genul "ne mai intepam, mai facem spam" - un topic inutil ce ar trebui inchis.

Esti moderator si totusi pierzi din vedere rolul propagandei.
Iti enumar doar cateva din beneficii: pui presiune pe jucatori, pe triburi, pe conduceri, aflii ce se intampla in interiorul triburilor, aflii ce e in mintea adversarilor, te joci cu membrii triburilor care nu stiu ce vor sa faca conducerile.
Doar pentru ca este indreptat impotriva familiei din care faci parte nu inseamna ca e inutil, desi prin postarile tale arati ca deranjeaza si deci si-a atins scopul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8343

Nu ma deranjeaza. mi se pare inutil asa cum am scris si mai sus :)
Nu vad unde se face politica si propaganda si ce afirmi tu cand mai sus discutiile sunt despre revenirea lui elite si atacuri la persoana ori alte aiureli.
Tu ca fost moderator si jucator pe aceasta lume cred ca ti-ai dat seama cat spam exista si off topic vizavi de "fuziune"
 

DeletedUser

Cred ca se cunosc deja destule aspecte ,¨umane¨ sa le zicem, legate de aceasta tema incat sa fim indreptatiti sa credem ca exista discutii despre fuziune la nivelul conducerii celor doua triburi. Astfel,curiozitatea noastra e logica.

[Hetfield, nu-i baga in seama scumpule :*]
 

DeletedUser6798

Social engineering, spalarea creierului, atacurile psihologice aduse adversarului pana la epuizare, picatura chinezeasca, arme secrete care vor face dusmanul poporului sa iasa din ascunzatoarea sa, tehnici de manipulare prin hipnoza sau prin inducerea subconstienta a unei idei. Toate acestea fac parte din vastul vostru arsenal de razboi? Imbracati'va in frac, luati'va joblenu, goblenu si maimuta si iesiti in strada. A venit Circu Globus in oras! Papagalilor, dans!
 

DeletedUser13059

Cred ca se cunosc deja destule aspecte ,¨umane¨ sa le zicem, legate de aceasta tema incat sa fim indreptatiti sa credem ca exista discutii despre fuziune la nivelul conducerii celor doua triburi. Astfel,curiozitatea noastra e logica.

[Hetfield, nu-i baga in seama scumpule :*]

alooo vezi ca aici nu ii caravana dragostei :| ...
 

DeletedUser2147

fiecare crede ce vrea despre topicul asta, cert este ca eu am reusit mai mult decat speram :D

Stai linistita draga, nu bag in seama decat pe cine merita
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus