Fuziune

  • Autor subiect DeletedUser2147
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Dar de ce se discuta pe un baza un topic cu subiect inexistent ?Inca nu s-a realizat nici o fuziune..si daca se va realiza probabil topicul va fi deschis de cineva cu drept de conducere din RY sau DST nu ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2147

Conform numelui temei, este politica si propaganda, nu scrie nicaieri ca trebuie deschis de un reprezentant DST sau RY ;)

Eu doar intrebam ceva, dar vad ca cei in masura sa raspunda evita sa faca asta
 

DeletedUser2147

pana atunci, avem dreptul sa ne dam cu parerea, cum ar fi legat de nume, pentru ca am auzit ca numele va ramane apropiat de RY, sau acelasi, si in orice caz, DST-istii vor intra la voi, nu invers :)
 

DeletedUser

pana atunci, avem dreptul sa ne dam cu parerea, cum ar fi legat de nume, pentru ca am auzit ca numele va ramane apropiat de RY, sau acelasi, si in orice caz, DST-istii vor intra la voi, nu invers :)

vad ca te bagi ca musca-n lapte cam pe toate topicurile
cred ca suferi de mancarimi la degete si nu te poti abtine, astfel incepi sa bati tastatura
 

DeletedUser

a prins glas ca au plecat INVINGATORUL IV si StafiaBC din DST. :D
nu prea a avut timp sa intre pe extern inainte. ;)
 

DeletedUser2147

Eu doar incerc sa ma iluminez putin ;)
Dar vad ca tot evitati sa raspundeti, si nu stiu de ce
 

DeletedUser5151

Hai bai hetfield, totusi, teoria conspiratiei ca teoria conspiratiei, dar fuziune RY DST?

=)) :))

Lasati gluma si continuati razboiul.
 

DeletedUser2147

ma kaos ma, la cat incearca dracodiarco si coupe sa le spuna si sa incerce sa ii convinga ca e buna fuziunea, chiar daca ei vor intra la RY si ca nu conteaza ca va ramane numele RY, eu zic ca e ceva sambure de adevar pe acolo :D
 

DeletedUser5151

dracodiarco ar propune fuziune si la CIRC si la HD si la oricine altcineva :)) =)) ca sa nu zic ca a zis asta si la SOF :))
 

DeletedUser

pisi se strange cureaua..25 de cavaleri se vor apuca de triburile care vor avea grija sa te distrezi copios tu si mica ta gasca de "socializatori" de la dristor.
Lumea 1 devine interesanta ;))
 

DeletedUser

parerea mea sespre fuziune ; fuzitionati si cu sof si uniti fosta mare C.A ,sa vedem cine va fi contra
 

DeletedUser8678

ma, dar va manaca rau subiectul ... sunteti cam nerabdatori sa aflati, asa-i?
 

DeletedUser3061

pisi se strange cureaua..25 de cavaleri se vor apuca de triburile care vor avea grija sa te distrezi copios tu si mica ta gasca de "socializatori" de la dristor.
Lumea 1 devine interesanta ;))

sefule tu mai joci cumva pe L1...? ca nu am auzit de tine... cine esti ca nu te cunosc nu te gasesc nicaieri pe harta...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus