Gentle + Green VS Winter + Eoel

Scor reacție
98
"L53...este doar o lume mediocra in care 2 triburi cu jucatori ce teoretic se respecta merg la pas si defileaza. E ca si cum ar fi 2 jucatori de 2 milioane fiecare pe harta si restul barbare....sau 2-3 jucatori cu 10-15 sate sortiti sa se bata cu ei."

S-a facut alianta inainte de a incepe lumea deci nu se stiau viitori adversari, un exemplu de aliati de la inceput, lumea 38.. Monroe si KZFS si daca mai stau sa caut cred ca mai gasesc
 

DeletedUser43947

Lol mergi mă și plimbă ursu'.
Știi tu deja că e lume mediocră, pentru că stați capre pe graniță...dacă erați voi zmei, cea mai tare lume L53.
Să caut mesajele când aplaudai viguros că atacăm pe cine trebuie în sfârșit ? Ai schimbat placa ? Ntz ntz
Ați atacat voi până acum pe cineva cu sute de atacuri și n-a rezistat ? sau ai uitat de pe forumul intern până pe extern ca faceți numai def și asteptați atacurile ?
 

DeletedUser10188

Pai le pun eu daca vrei mesajele alea cu atacati pe cine trebuie. Dupa ce ati dat de 3 ori la rand in activi si ati luat-o in mana(sa-ti raspund pe limbajul tau de oaie), v-ati gandit sa dati in inactivi, iar a 2a zi ati pus o statistica zdrobitoare. Mari mari mari jucatori sunteti :D


PS: Hai cu banu' la mine, ca voua nu va da ca ne faceti capre sau alte chestii :)
(ia sa vedem, cat de rapid e suportul)
 

DeletedUser46447

Exact Aline,tu inainte de a incepe lumea ai venit si la mine ca sa facem alianta,avem si martor,adica jucatorul care ne-a pus in legatura ca sa nu intram in aceiasi directie,Zig si Gentle...referitor la calitatea unor jucatori adversi nu pot sa ma pronunt,pana nu-i vad cum joaca in conditii de stres,conditii de inferioritate,conditii in care jucatorii Zig au rezistat de la inceputul lumii.Ceea ce spune foarte multe despre calitatea lor,ca si o comparatie luati cazul DT si Revo de pe 54,DT a dat relocare,Zig aici a preferat sa lupte,daca dadeam si noi relocare in nord-est fiti siguri ca eram in top 3 demult si am fi avut o alta pozitie,insa eu/noi asa am gandit at si ne asumam acest lucru si nu am cautat scuze ca sa disparem subit de pe joc...lumea se joaca baieti,cat e Zig pe hartta ve-ti avea mereu un adversar redutabil in fata!
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
De-mult nam m-ai citit un post fara inceput,fara punct,fara niciun sens dar al tau e dea dreptul demential m-ai angel,cred cai luat lecti de l-a Varu.....(multe puncte de suspensie) Z-ig a dat putina relocare in nv...singurul merit e ca nai dat inca stergere dar hei nu e timpul pierdut,e si asta o chestie...no,multe successuri la organizat.

*Acest post e un pamflet, va rog tratati-l ca atare.
 

DeletedUser43947

Bine mă, ne-ați prins...noi v-am spus să recrutați inactivii, să-i țineți în trib ca mai târziu noi să-i atacăm și să ne permitem să ne lăudăm.
Să plângi că pierzi războiul și să invoci că erau inactivi cei ce au pierdut sate, mi se pare...nah, n-are ce să mi se pară de fapt, că nu iese din tiparul celor ce pierd de obicei. N-a zis nimeni că suntem mari jucători, ne descurcăm cât să ne permitem să spunem ceva pe extern, gen știi...cât să nu ne facem de râs.

Îngeraș, mâine la prima oră îl sun pe Moș și îi spun să monteze renii la sanie...îmi vine greu să cred că nu ți-a adus cadoul.
image-2015-01-21-19157982-0-comunicare-limba-romana-sem-2.jpg
 

DeletedUser10188

Bine mă, ne-ați prins...noi v-am spus să recrutați inactivii, să-i țineți în trib ca mai târziu noi să-i atacăm și să ne permitem să ne lăudăm.
Să plângi că pierzi războiul și să invoci că erau inactivi cei ce au pierdut sate, mi se pare...nah, n-are ce să mi se pară de fapt, că nu iese din tiparul celor ce pierd de obicei. N-a zis nimeni că suntem mari jucători, ne descurcăm cât să ne permitem să spunem ceva pe extern, gen știi...cât să nu ne facem de râs.

Îngeraș, mâine la prima oră îl sun pe Moș și îi spun să monteze renii la sanie...îmi vine greu să cred că nu ți-a adus cadoul.
image-2015-01-21-19157982-0-comunicare-limba-romana-sem-2.jpg



Si totusi sunt asa de noob dupa cum spui tu ca ma cautati sa ma invitati. Oare cum este? Chiar in seara asta am mai primit o "invitatie".


Prietene, esti jucator de duzina si asa vei ramane. Esti sub nivelul mediocru al jocului, ai noroc cu un trib care este peste nivelul mediocru si te cara in spate. S-au dus vremurile cand jucatorii tineau triburile, au ramas doar triburi ce tin anumiti jucatori in spate, asa ca tine.
 

DeletedUser43947

Nu te-a făcut nimeni noob, te-ai autoproclamat acum. Citește mai atent data viitoare.
De obicei când folosim „am mai primit” exprimăm o repetiție, nu este cazul din păcate. :(
Nu vrei să dezgropăm morții, crede-mă :)) Spun doar că prima dată ai primit flit și nu știu de ce, dar am impresia că ăsta e motivul pentru care acum stai de partea cealaltă a baricadei mândru și „curat”.

Posibil să fiu jucător de duzină, inactiv, sub nivelul mediocru al jocului...asta este. Eu cel puțin nu mă agit precum foca la 4 nobili fake, să fac topic și să anunț colegii că de acolo vin fake-uri la ei, ca mai târziu să-mi scad adeziunea și să-mi înnobilez satul...dar nu mai înainte de a sparge fullul de atac...pentru ca tu, un jucător profesionist spre deosebire de mine, ai impresia ca dacă te înnobilezi singur dispar trupele de pe sat.
Evident că „fake-urile” de pe colegi erau reale și s-au pierdut satele, doar citiseră pe forum unde sunt atacurile de fapt.
Mergi și cântă la altă masă, mă plictisești.
 
Ultima editare de un moderator:

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
S-au dus vremurile cand jucatorii tineau triburile, au ramas doar triburi ce tin anumiti jucatori in spate
- jucator "devotat" tribului ce a venit cu lista de membrii ce vor sa treaca la "dusmani";

Hai sa nu fim chiar ipocriti.
Oricum, discutia e la nivel de trib si o duci tot la nivel personal, probabil pt ca la prima parte se sta foarte rau si nu exista argumente.Va propun sa treceti ca "titlu in trib" jucatorilor asa-zisi inactivi: "Inactiv, nu apartine de Zig...dar e in Zig...dar nu-l consideram in Zig" (stati jos, stiu ca e limita de cuvinte).

@angelblack Sa inteleg ca trebuie respectat Zig pt faptul ca a stat la bataie...si vrea sa castige primul loc la sate pierdute in razboaie?

bc6b416e774b41bd8ab37f95c62a3012.png
 

DeletedUser10188

Nu te-a făcut nimeni noob, te-ai autoproclamat acum. Citește mai atent data viitoare.
De obicei când folosim „am mai primit” exprimăm o repetiție, nu este cazul din păcate. :(
Nu vrei să dezgropăm morții, crede-mă :)) Spun doar că prima dată ai primit flit și nu știu de ce, dar am impresia că ăsta e motivul pentru care acum stai de partea cealaltă a baricadei mândru și „curat”.

Posibil să fiu jucător de duzină, inactiv, sub nivelul mediocru al jocului...asta este. Eu cel puțin nu mă agit precum foca la 4 nobili fake, să fac topic și să anunț colegii că de acolo vin fake-uri la ei, ca mai târziu să-mi scad adeziunea și să-mi înnobilez satul...dar nu mai înainte de a sparge fullul de atac...pentru ca tu, un jucător profesionist spre deosebire de mine, ai impresia ca dacă te înnobilezi singur dispar trupele de pe sat.
Evident că „fake-urile” de pe colegi erau reale și s-au pierdut satele, doar citiseră pe forum unde sunt atacurile de fapt.
Mergi și cântă la altă masă, mă plictisești.


Mai intereseaza-te, am fost cautat si aseara si cand au trecut prima oara cei 2 membrii zig in green. Daca vorbesti ca sa te afli in treaba, vorbesti prostii.


Cat despre fake-ul cu nobili, satul a fost gol si da, mi-am scazut adeziunea si am spart trupele pentru a face aparare pe zona respectiva, deoarece eram constient ca se vor pierde satele din jurul meu si nu aveam ce face cu 1 sat de atac in aceea zona. Dar tu...nu gandesti si postezi ca mare jucator ce esti. Ca tu doar cum iei 1 sat de la vreun inactiv postezi pe forum acolo ca vrei aparare :) (ca fara ai fi 0).


Cat despre mine, n-am zis vreodata ca as fi pro. Ma consider un jucator sub nivelul mediocru, dar totusi colegilor tai le este frica sa ma atace :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10188

- jucator "devotat" tribului ce a venit cu lista de membrii ce vor sa treaca la "dusmani";

sa ne amintim ca in momentul in care au plecat cei 2 din ZIG m-ati cautat sa trec in green si am zis ca vin doar cu anumite persoane? si ati si acceptat si dupa n-am mai vrut eu?


sa va reamintesc ca m-ati cautat si aseara ca se prelungeste inutil un razboi si ca e mai usor sa plec eu decat sa ne scoateti de pe harta?


daca nu sunteti in cunostiinta de cauza, mai bine va abtineti, amandoi :)
 

DeletedUser47387

de astazi sa facut lumea asta mai interesanta...nu de alta dar era cam plictisitoare:rolleyes:
 
Sus