Gentle + Green VS WINTER + ZIG

DeletedUser41586

Voi nu va dati seama ca ati petrecut mai mult timp pe extern decat pe joc? Eu vreau sa vad pe joc demonstratia deontologiei voastre in legatura cu acest joc, avand in vedere ca sustineti asa puternic valoarea voastra. Aveti putin bun simt si nu mai postati aici, pentru ca deja ati fost toti eliminati ca niste nimeni, ceea ce sunteti oriunde pana la proba contrarie.

E prima ta lume in care ai reusit sa iesi in evidenta si repet inca o data, pe spatele unei intregi echipe, unui intreg trib!
Postam oriunde dorim noi si ori de cate ori vrem noi, externul asta are anumite utilizari care tie din pacate iti sunt straine, vorbesc serios, ai o atitudine de in fine...Cred ca ar fi cazul sa te retragi in al tau joc si am sa te rog ca la final sa iesi public si sa ne dai copy-paste la top-ul final!
Pana atunci, taci din gura si invata sa porti o discutie, el mediocres.
 

DeletedUser41586

Da mai sickos dar tine si de bun simt sa nu mai postezi aici din moment ce nu joci...

Dar cine a zis ca nu joaca?:)
Daca imi storc creierii sa scriu unui ingrat, care in final sa observ ca vine cu replici culese din pod si se contrazice singur, da, ai dreptate :)) cred ca ar fi de bun simt sa nu-mi bat capul cu de-astia care nu si-au terminat facultatea:)) bine, nici macar nu au inceput-o:))
 

DeletedUser33394

Hai bre, acum cand am vrut sa ma afirm si eu se termina razboiul?

crcrr, ce se va intampla acum pe mai departe? Tare curios sunt:rolleyes:
 

DeletedUser48236

Voi nu va dati seama ca ati petrecut mai mult timp pe extern decat pe joc? Eu vreau sa vad pe joc demonstratia deontologiei voastre in legatura cu acest joc, avand in vedere ca sustineti asa puternic valoarea voastra. Aveti putin bun simt si nu mai postati aici, pentru ca deja ati fost toti eliminati ca niste nimeni, ceea ce sunteti oriunde pana la proba contrarie.

Demonstratia a postato mai sus numesimplu12 in cazul meu.
Daca voi credeti ca ati castigat ceva prin strategia voastra de ultima speta aplicata pe lumea 53(recrutati cei vulnerabili, cu un respect si onoare de sine scazuta, doar cu niste sate in plus ca pana la urma astea fac diferenta.) inseamna ca nu o sa mai prindeteti niciodata alta lume cu aceleasi nume.

sa fi durat razboiu pana in 2027 nu vati fi afirmat nici unu :D:p

Game Over
Unde naiba ii butonul ala de like ?:)))))
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Kick...vezi alta lume.... ca nu convingi pe nimeni,ati luat-o in mana,in barba si unde mai vreti voi,acceptati situatia,nu mai va ascundeti dupa degetul infipt in....
 

DeletedUser47387

auuu, spune cel ce s-a afirmat pe lumea asta.

sa ne scuzi "maestre" ca nu putem ajunge la nivelul tau de 0 pct:confused:

vezi ca am 26 :p

bine ca sa terminat razboiu ca ai putut iesi si tu sa dai posturi pe extern:D...ca pana acum nu te-o vazut nimeni prin zona :oops:
 

DeletedUser42057

scuze ca ma bag dar tu cine esti sickoss? ca pana acum 2,3 saptamani nu te-am vazut pe extern
cu ce nume joci ?
 

DeletedUser42057

Uite Romane, ti-a raspuns Rafa..

Da bai Rafa, dar eu inca sunt pe harta si tu nu, cum facem?

nu te-am gasit sicksoss pe L53 cu numele asta...m-am uitat si in primele 3 triburi si tot nu esti

ori sunt eu orb ori tu nu ai nicio treaba cu 53...
 
Sus