God of ... bleah!

  • Autor subiect DeletedUser7039
  • Data de început

DeletedUser10188

Am o nelamurire , am alarma de no-name-uri si noobi care vor sa fie recunoscuti si uite ca a inceput sa tiuie .
Ca sa te poti lua da radu trebuie sa fi macar la jumatea lui ca om si ca player , ca om nu pot spune ca esti sau nu incat nu te stiu , dar ca player este sigur sub cu mult , si cum aici este un joc = > nu ai ce sa comentezi tu de el ;) !


Iar ai dat cu batu-n balta...dupa o perioada de "liniste"(sa-i zic asa)...ai venit si ai facut iar afirmatii fara dovezi....

Poate edy19 este un jucator mult mai bun ca tine care are pe extern un alt nick sa nu fie recunoscut....

Cum poti sa afirmi tu, mare jucator de triburi....ca un jucator pe care nu-l cunosti si cu care n-ai tangenta ca este nub ?
 

DeletedUser7039

nu-s conducator de mare trib,,,,,,,,G.W.e pe locul 2 momentan, inaintea la noobs
nu vreau sa cuceresc L10,,,,,,,,,,,,,
vreau sa-i fac pe frustrati sa vorbeasca singuri
si pana acum mi-a iesit destul de bine


combinatii peste combinatii,,,,,,,,,,,frustrari peste frustrari,,,,,,,,,,

nu ti se pare ca e decent?


Vorbesti tu de decenta?! Si de frustrari? Sincer, analizeaza-te .. Daca imi aduc aminte bine, primul contact verbal pe care l-am avut cu tine si crede-ma ca ma chinuiesc acum sa imi aduc aminte, a fost atunci cand mi-ai trimis tu un mesaj privat prin care injurai ca la usa cortului pe cineva pe care credeai ca imi este si mie antipatic, fara sa zici macar un salut, sau sa spui cine esti .. de parca ne-am fi cunoscut de o viata .. cred ca ti-ai fi dorit sa injur cu tine .. apoi, dupa ce ti-am taiat macaroana, ai avut un miligram de bun simt si ti-ai cerut scuze, recunoscand ca ai anumite probleme cu nervii, iar asta am apreciat la tine.. un om sincer .. prin fiecare postare de-a ta iti aprobi incapacitatile..

Vrei sa ii faci pe frustrati sa vorbeasca singuri? Adu-ti aminte la cate mesaje in joc nu ti-am raspuns :)) deci .. te-ai facut :)
 

DeletedUser

Tracis,cred ca esti printre cei mai cunoscuti jucatori de pe triburile.ro


Tare cred ca esti clona lui danimaxxx :D:D:D



@Rhadookoo:Eu nu as putea sa mentionez de G.W. cand vorbesc de IMMO sau de noobs.Pur si simplu clasa dintre aceste triburi este asemanatoare cu o cobra regala si,probabil,un gandac de colorado :eek:
 

DeletedUser

nu-s conducator de mare trib,,,,,,,,G.W.e pe locul 2 momentan, inaintea la noobs
nu vreau sa cuceresc L10,,,,,,,,,,,,,
vreau sa-i fac pe frustrati sa vorbeasca singuri
si pana acum mi-a iesit destul de bine


combinatii peste combinatii,,,,,,,,,,,frustrari peste frustrari,,,,,,,,,,

nu ti se pare ca e decent?

Probabil singurul frustrat din toata gasca asta.. noobs, immo, ~l n~, g.w. este conducatorul ultimului trib enumerat. Este singurul care se ataca, care cauta scenarii, care nu doarmea noaptea pentur a mai nascocii cate ceva, care arunca cu vorbe in stanga si-n dreapta si acuza fara dovezi. Restul, par doar relaxati... uitandu-se la tine ca la un mim. Si nu vreau sa sune a jignire sau a ofensa, dar asa este. Asta-i realitatea.
Hai sa fim seriosi.. chiar nu-ti dai seama de asta?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18063

pai daca el e singurul frustrat din toata gasca asta(enumerata de tine),nu inteleg de ce ii mai raspundeti,sau sa inteleg ca sunteti la acelasi nivel mental??
PS: Antagon,nu are cum sa se uite la el decat daca are oglinda....."uitandu-te la tine ca la un mim".
Dar,findca in toate lucrurile exista un "dar",....adevarul e ca va place,deci nu va mai plangeti....
 

DeletedUser2821

Iar ai dat cu batu-n balta...dupa o perioada de "liniste"(sa-i zic asa)...ai venit si ai facut iar afirmatii fara dovezi....

Poate edy19 este un jucator mult mai bun ca tine care are pe extern un alt nick sa nu fie recunoscut....

Cum poti sa afirmi tu, mare jucator de triburi....ca un jucator pe care nu-l cunosti si cu care n-ai tangenta ca este nub ?

Din simplul fapt ca prin topuri nu l-am vazut =)) !

Si din simplul fapt ca are toate satele inobilate intern =)) .

Pe tine te-am umilit in repetate randuri e normal sa fi frustrat.
 

DeletedUser

la inceputul acestei luni, i-am scris lui tracis urmatorul mail:

martzian în data de 03.07. la ora 13:26
tot mai multi dintre colegii mei sunt atacati de voi. actiunile lor ma imping ca pna-ul din acest moment dintre noobs si leon sa se transforme in alianta.
de asemenea daca ma presati prea mult pot sa caut aliati la granita voastra (la toate granitele voastre) care sa fie dispusi sa va atace din toate partile. cred ca stii ca am si putere de convingere, si noobs are si renumele care ar face ca o astfel de coalitie sa se ridice repede.
intrebarea mea este daca voi, cei din g.w. chiar va doriti asa actiune.
nu o lua ca pe o amenintare. te cunosc demult si nu are rost sa te amenint. este vorba doar de a te informa despre urmarile care le pot avea actiunile voastre.


dupa cateva zile in care eu am crezut ca cei din G.W au timp sa inteleaga ce le-am scris, ei au atacat in continuare. astfel ca la data de 14 iulie, ei continuau atacurile impotriva noastra chiar si dupa avertismentul primit de ei:

Side 1:
Tribes: noobs
Players:

Side 2:
Tribes: G.W.
Players:

Timeframe: 10/07/2009 00:00:00la 14/07/2009 06:23:09


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 3
Diferență: 3

evident, dupa avertismentul dat, si dupa continuarea atacurilor de catre ei, nu aveam ce face altceva decat sa le declar razboi. ceea ce am si facut in seara zilei de 13 iulie.

martzian în data de 13.07. la ora 21:06
avand in vedere atacurile repetate ale jucatorilor vostri impotriva noobs din acest moment va anunt ca sunteti in razboi cu noi.


probabil dl tracis isi inchipuie ca un joc corect este acela in care doar ai lui lovesc si restul trebuie sa ii inghita ineptiile.

dupa intrarea noobs in razboi, scorul este asa:

Side 1:
Tribes: noobs
Players:

Side 2:
Tribes: G.W.
Players:

Timeframe: 13/07/2009 21:00:00la24/07/2009 11:39:06
Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 58
Tabăra 2: 5
Diferență: 53

image.php



va las pe voi, jucatorii neimplicati in conflict, sa trageti concluziile despre acest razboi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10256

om ce nu vorbeste mult pe extern... dar si cand o face te lasa cu gura cascata.

GG noobs:cool:!
 

DeletedUser18063

Martzian,eu nu inteleg un lucru....:
"...dupa cateva zile in care eu am crezut ca cei din G.W au timp sa inteleaga ce le-am scris, ei au atacat in continuare. astfel ca la data de 14 iulie, ei continuau atacurile impotriva noastra chiar si dupa avertismentul primit de ei....:"
...deci ei ...G.W....atacau inca in data de 14 iulie....deci in urma atacurilor(din 14 iulie) in data de 13 iulie leati declarat razboi???cum vine asta??

evident, dupa avertismentul dat, si dupa continuarea atacurilor de catre ei, nu aveam ce face altceva decat sa le declar razboi. ceea ce am si facut in seara zilei de 13 iulie.

si ai pus si statisticile...
deci din ce e scris sus,eu am inteles: "findca in data de 14 cei din tribul G.W. inca va atacau,chit ca voi iati indemnat sa nu o faca,in data de 13 voi leati declarat razboi....
 

DeletedUser

Te voi lamurii eu ralf.. atacurile celor din G.W. au continuat pana in prezent.
Statistica (3-0 pentru G.W.) este aceeasi chiar daca in loc de 14.07 trecem ora la care s-a primit mesajul cum ca din acel moment voi deveniti Dusmani noobs.

Uite :

Side 1:
Tribes: noobs
Players:

Side 2:
Tribes: G.W.
Players:

Timeframe: 10/07/2009 13:26:00la13/07/2009 21:06:00

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 3
Diferență: 3

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 26,249
Diferență: 26,249

image.php



Razboiul a fost declarat cand a spus martzian, lucru recunoscut si de tracis.
Mai ai vreo nelamurire?
 

DeletedUser

dc nu puneti adevarata statistica?
Side 1:
Tribes: noobs IMMO ~L N~
Players:

Side 2:
Tribes: G.W.
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 17,110
Tabăra 2: 5,255
Diferență: 11,855

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 222
Tabăra 2: 64
Diferență: 158

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 122,096,048
Tabăra 2: 40,416,955
Diferență: 81,679,093

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,116,045
Tabăra 2: 623,594
Diferență: 1,492,451

image.php


va cred si eu sau pus marii zei pe un trib ca le e frica de ei=))
 

DeletedUser

Draga mikaelel.. tu ai grija acolo de Contul tau si scuteste-ne de comentariile tale.
Nu avem de ce sa pun statistica aceea deoarece nu formam o familie si nici nu atacam impreuna.. si nu ne completam unii pe altii.
Noi punem fiecare statistica lui.
Si.. in acest moment intre noobs si G.W. se stie deja cine domina.

Si.. ce ai vrut sa spui cu asta?
va cred si eu sau pus marii zei pe un trib ca le e frica de ei=))

Oricum se vede.. tu cu siguranta esti unul dintre cei care au trecut de cerintele prezentate de Radu la inceputul topicului...
 

DeletedUser

Draga mikaelel.. tu ai grija acolo de Contul tau si scuteste-ne de comentariile tale.
Nu avem de ce sa pun statistica aceea deoarece nu formam o familie si nici nu atacam impreuna.. si nu ne completam unii pe altii.
Noi punem fiecare statistica lui.
Si.. in acest moment intre noobs si G.W. se stie deja cine domina.

Si.. ce ai vrut sa spui cu asta?


Oricum se vede.. tu cu siguranta esti unul dintre cei care au trecut de cerintele prezentate de Radu la inceputul topicului...
dc doare adevaraul ca nu sunteti mai buni de atat?
am dreptu la comentarii cum ai si tu dreptul :p
daca nu va era frica aveati un razboi corect nu praf in ochi cu care sa va laudati

imi pare rau ca nu am putut trece cerintele unui manelist =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Da, ai dreptul la parere, dar nu ai dreptul la acuzatii nefondate si lipsite de logica.
Atunci cand spui ceva despre cineva (care sa-l "incrimineze") trebuie sa vii cu dovada, cu argumentul, cu logica in fata.

Da-mi un/doua/n`spe motiv(e) pentru care :
- ar trebuii sa punem statistica noobs & IMMO & ~L N~ vs G.W.
- ne este frica de voi ca si trib
- acest razboi este praf in ochi cu care sa ne laudam.

Daca vrei eu iti aduc cel putin un argument (serios) pentru care :
- nu ar trebui sa punem statistica noobs & IMMO & ~L N~ vs G.W.
- nu ne este frica de voi ca si trib
- acest razbo nu este praf in ochi cu care sa ne laudam.
 

DeletedUser7039

Pai nu poate fi un razboi corect atata timp cat G.W.-ul injura urat .. :( Ei e prost crescuti .. :rolleyes: Si mai e si disperati acum .. :mad:
 

DeletedUser

Pai nu poate fi un razboi corect atata timp cat G.W.-ul injura urat .. :( Ei e prost crescuti .. :rolleyes: Si mai e si disperati acum .. :mad:

e greu sa apesi pe "Anunţă jignirea" ? daca injura

Da, ai dreptul la parere, dar nu ai dreptul la acuzatii nefondate si lipsite de logica.
Atunci cand spui ceva despre cineva (care sa-l "incrimineze") trebuie sa vii cu dovada, cu argumentul, cu logica in fata.

Da-mi un/doua/n`spe motiv(e) pentru care :
- ar trebuii sa punem statistica noobs & IMMO & ~L N~ vs G.W.
- ne este frica de voi ca si trib
- acest razboi este praf in ochi cu care sa ne laudam.

Daca vrei eu iti aduc cel putin un argument (serios) pentru care :
- nu ar trebui sa punem statistica noobs & IMMO & ~L N~ vs G.W.
- nu ne este frica de voi ca si trib
- acest razbo nu este praf in ochi cu care sa ne laudam.

nu ar trebui sa puneti o statistica impreuna ca nu atacati din 3 parti? sau vrei sa zici ca un razboi 1 v 1 e mai usor decat 3 v 1
nu am inteles de cine nu va e frica... de G.W.?
vroiam sa zic ca statistica e praf in ochi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

bla bla bla,ratza face mac mac.~L N~ are razboi cu familia voastra de mult timp,pana de curand nici nu stiam ca IMMO si noobs `ciupesc` sate de la voi(cu zecile care vor fi sute).
Adevarul este ca mie una imi este frica de voi.Nu voi erati aia care cereati un PNA sau Alianta acum cateva zile :-??.Ce face batranetea asta din mine:(,am inceput sa uit:((


Una oarecare din ~L N~
 

DeletedUser9103

mikaelel stai linistit mai sunt locuri la margine, incearca sa rezervi unul din timp. Multa bafta, pentru ca o sa aveti nevoie ;)
 

DeletedUser

mikaelel stai linistit mai sunt locuri la margine, incearca sa rezervi unul din timp. Multa bafta, pentru ca o sa aveti nevoie ;)

wow cata inteligenta:eek:.. inca unul care crede ca pct te reprezinta totul...

P.S. :"nice signature", vad ca iti plac rusii nu?.. pacat ca nu ai observat cati romani au murit din cauza lor
 
Ultima editare de un moderator:
Sus