God of ... bleah!

  • Autor subiect DeletedUser7039
  • Data de început

DeletedUser

zi-mi si mie vasy 888888899999 ce sate ai mai luat tu din data de 28.05 (pe bune vorbind, nu din inobilari interne), si dupa aia vii tu si ne tii teoria chibritului! DE MANELISTI SUNTEM SATULI vasilica!
 

DeletedUser10188

Din simplul fapt ca prin topuri nu l-am vazut =)) !

Si din simplul fapt ca are toate satele inobilate intern =)) .

Pe tine te-am umilit in repetate randuri e normal sa fi frustrat.


Hmmm....geniule te-ai gandit ca poate sa posteze cu un nick pe extern si sa joace cu alt nick ?


SI cum anume m-ai umilit pe mine ? Improspateaza-mi memoria !!
 

DeletedUser2821

wow cata inteligenta:eek:.. inca unul care crede ca pct te reprezinta totul...

P.S. :"nice signature", vad ca iti plac rusii nu?.. pacat ca nu ai observat cati romani au murit din cauza lor

Mai junior azi vrei sa fi mare :) ?

Deci , in primul rand un jucator mediocru nu are de ce sa se ia de triburile de mai sus ( noobs , immo si ~L N~ ) pentru ca el nu o sa faca nici daca mai joaca 60 de ani triburile cate au facut jucatorii acestor triburi luati in parte nu impreuna ;) !


nu ar trebui sa puneti o statistica impreuna ca nu atacati din 3 parti? sau vrei sa zici ca un razboi 1 v 1 e mai usor decat 3 v 1
nu am inteles de cine nu va e frica... de G.W.?
vroiam sa zic ca statistica e praf in ochi

Voi nu intelegeti ca conducatorul sau diplomatul vostru nu stie ce e aia diplomatie ??
Triburile e bazat pe diplomatie .
Conducatorul sau diplomatul tribului trebuie chiar sa aiba aceste calitati pentru a putea conduce un trib.
A face un trib nu inseamna doar a da invitatii si a da ordine , intelegi ?
Cea mai importanta arma in mana conducatorului este diplomatie , repet ,voi NU STITI CE E AIA , deci NU E UN MOTIV DE LAUDA CA SUNTETI ASA DE PRAF INCAT AVETI 3 RAZBOAIE CONCOMITENT !
 

DeletedUser2821

Hmmm....geniule te-ai gandit ca poate sa posteze cu un nick pe extern si sa joace cu alt nick ?


SI cum anume m-ai umilit pe mine ? Improspateaza-mi memoria !!

Scuzati de double-post e pe o alta tema , pai cauta sa vezi posturi legate de tine si ce a urmat si o sa iti dai seama , si joaca cu acelasi nick eu zic sa fi mai atent data viitoare cand te bagi cu mine in seama !
 

DeletedUser9103

zi-mi si mie vasy 888888899999 ce sate ai mai luat tu din data de 28.05 (pe bune vorbind, nu din inobilari interne), si dupa aia vii tu si ne tii teoria chibritului! DE MANELISTI SUNTEM SATULI vasilica!

MAi "copile" casca mai bine ochii si vezi ca nu am inobilat intern nimica, plus ca nici nu am trib. Nu am mai luat sate ca nu am avut eu chef si nici nu am pierdut nici unul.

Iar ca fapt divers la inamici invisi stau mai bine decat uni din top 100. Ce am luat am luat prin lupta.
Aratam si mie un sat luat moka, din lista care o gasesti aici
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10188

Scuzati de double-post e pe o alta tema , pai cauta sa vezi posturi legate de tine si ce a urmat si o sa iti dai seama , si joaca cu acelasi nick eu zic sa fi mai atent data viitoare cand te bagi cu mine in seama !



Eu zic sa cauti tu posturile ca eu stiu foarte bine despre ce-am vorbit si stiu foarte bine ce ai postat tu.

Poate pe tema asta am gresit, doar ce-am ajuns acasa si n-am apucat sa-l verific pe ala dar stiu foarte bine ce postai tu in trecut si nu mai umilit niciodata :)

In schimb....tu cand subiectul nu-ti era convenabil dispareai de pe extern vreo 2-3 zile pana acesta se schimba....am dreptate sau gresesc ? :)

Da-mi te rog exemple daca gresesc si daca tu mai umilit vreodata pe mine ? Sau nu sunt ? :)
 

DeletedUser

Scuzati de double-post e pe o alta tema , pai cauta sa vezi posturi legate de tine si ce a urmat si o sa iti dai seama , si joaca cu acelasi nick eu zic sa fi mai atent data viitoare cand te bagi cu mine in seama !

Vorbim de diplomatie, dar oare stii tu ce e aia, cine esti tu ca sa faci membrii tribului G.W. praf, ne cunosti, stii ceva despre noi? Daca nu vorbeste la singular cu persoana care duce lipsa de diplomatie, nu generaliza ca nu esti in masura!
Atatea aere va mai dati, stati cumintei in banca voastra si trata-ti-ne cu respect!! E un joc fratilor, trata-ti-l ca atare!
 

DeletedUser

Mai junior azi vrei sa fi mare :) ?

Deci , in primul rand un jucator mediocru nu are de ce sa se ia de triburile de mai sus ( noobs , immo si ~L N~ ) pentru ca el nu o sa faca nici daca mai joaca 60 de ani triburile cate au facut jucatorii acestor triburi luati in parte nu impreuna ;) !


nu ar trebui sa puneti o statistica impreuna ca nu atacati din 3 parti? sau vrei sa zici ca un razboi 1 v 1 e mai usor decat 3 v 1
nu am inteles de cine nu va e frica... de G.W.?
vroiam sa zic ca statistica e praf in ochi

Voi nu intelegeti ca conducatorul sau diplomatul vostru nu stie ce e aia diplomatie ??
Triburile e bazat pe diplomatie .
Conducatorul sau diplomatul tribului trebuie chiar sa aiba aceste calitati pentru a putea conduce un trib.
A face un trib nu inseamna doar a da invitatii si a da ordine , intelegi ?
Cea mai importanta arma in mana conducatorului este diplomatie , repet ,voi NU STITI CE E AIA , deci NU E UN MOTIV DE LAUDA CA SUNTETI ASA DE PRAF INCAT AVETI 3 RAZBOAIE CONCOMITENT !

ai deviat total de la ce am zis-- ce sa zic imi place ca faci parte din grupa celor care vorbesc fara sa gandeasca(te-ai gandit vreo data ca poate joc si cu alte nickuri? )
eu vorbesc aici in obiectiv(adica nu sunt prezent in razboi) tu vorbesti in mod subiectiv n-am inteles nimic din ciorba ta de mai sus....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu zic sa cauti tu posturile ca eu stiu foarte bine despre ce-am vorbit si stiu foarte bine ce ai postat tu.

Poate pe tema asta am gresit, doar ce-am ajuns acasa si n-am apucat sa-l verific pe ala dar stiu foarte bine ce postai tu in trecut si nu mai umilit niciodata :)

In schimb....tu cand subiectul nu-ti era convenabil dispareai de pe extern vreo 2-3 zile pana acesta se schimba....am dreptate sau gresesc ? :)

Da-mi te rog exemple daca gresesc si daca tu mai umilit vreodata pe mine ? Sau nu sunt ? :)
Copile, hai ca esti penibil, vezi-ti de joaca acolo si termino cu apelative din astea mucea!
 

DeletedUser

zi-mi si mie vasy 888888899999 ce sate ai mai luat tu din data de 28.05 (pe bune vorbind, nu din inobilari interne), si dupa aia vii tu si ne tii teoria chibritului! DE MANELISTI SUNTEM SATULI vasilica!


Vorbim de diplomatie, dar oare stii tu ce e aia, cine esti tu ca sa faci membrii tribului G.W. praf, ne cunosti, stii ceva despre noi? Daca nu vorbeste la singular cu persoana care duce lipsa de diplomatie, nu generaliza ca nu esti in masura!
Atatea aere va mai dati, stati cumintei in banca voastra si trata-ti-ne cu respect!! E un joc fratilor, trata-ti-l ca atare!


Dar tu cine esti sa te iei de vasi si sa vorbesti in halul acesta cu el? Il cunosti de undeva? Ati urmat aceeasi facultate, sau cum?
In primul rand atunci cand ai pretentii sa fi tratat cu respect, trebuie in primul rand ca tu sa respecti. Asta-i o regula universal valabila a bunului simt. Primii care au iesit cu gura mare pe Forum au fost membrii G.W. (in cazul cu noobs.. cu celelalte triburi nu ma intereseaza). Intelegi? Voi ati fost lipsiti de respect cand ati venit cu tot felul de speculatii nefondate si cand vi s-au aratat dovezi, ati dat quote la urmatorul post si v-ati facut ca nu ati observat.. continuand cu aceeasi idee.


In acest caz, va rog frumos.. nu mai faceti cand pe vitejii cand pe victimele.. ca nu da bine`n poza. Alegeti-va o "fata" si continuati pe aceeasi idee daca naturali nu puteti fi.

O seara placuta si tie.
 

DeletedUser

ai deviat total de la ce am zis-- ce sa zic imi place ca faci parte din grupa celor care vorbesc fara sa gandeasca(te-ai gandit vreo data ca poate joc si cu alte nickuri? )
eu vorbesc aici in obiectiv(adica nu sunt prezent in razboi) tu vorbesti in mod subiectiv n-am inteles nimic din ciorba ta de mai sus....

Daca eram rautacios.. te-as fi intrebat in al cui obiectiv vorbesti.. si ce firma este, dar cum nu sunt nu o voi face. :rolleyes:

Totusi.. nu m-ai lamurit si pe mine cu niste explicatii.


PS : Scuze d-postul dar am preferat sa fie mai usor de inteles si urmarit, luand in considerare ca-s doua subiecta diferite cu doua persoane diferite.
 

DeletedUser

Dar tu cine esti sa te iei de vasi si sa vorbesti in halul acesta cu el? Il cunosti de undeva? Ati urmat aceeasi facultate, sau cum?
In primul rand atunci cand ai pretentii sa fi tratat cu respect, trebuie in primul rand ca tu sa respecti. Asta-i o regula universal valabila a bunului simt. Primii care au iesit cu gura mare pe Forum au fost membrii G.W. (in cazul cu noobs.. cu celelalte triburi nu ma intereseaza). Intelegi? Voi ati fost lipsiti de respect cand ati venit cu tot felul de speculatii nefondate si cand vi s-au aratat dovezi, ati dat quote la urmatorul post si v-ati facut ca nu ati observat.. continuand cu aceeasi idee.


In acest caz, va rog frumos.. nu mai faceti cand pe vitejii cand pe victimele.. ca nu da bine`n poza. Alegeti-va o "fata" si continuati pe aceeasi idee daca naturali nu puteti fi.

O seara placuta si tie.


Nu m-am luat de vasilica, dar nu i-am inteles rolul in cadrul acestei discutii.
 

DeletedUser

Nu m-am luat de vasilica, dar nu i-am inteles rolul in cadrul acestei discutii.

Mai citeste-ti posturile inca o data.. ca deh..probabil ca ai uitat ce ai scris.
Vasy este fost noobs si un jucator cu experienta, asa ca... probabil are de ce sa se implice si el.
 

DeletedUser

eu va rog frumos
orcine e jucator noobs, e cel mai tare, restul trebuie sa mai joace vre-o 60 de ani:rolleyes:

astia din noobs vorbesc aici de parca toti neuronii din lume s-au adunat infreza lor:D

ma scuzati,,,,, am uitat de IMMOralii,,,,, respectiv, raducu-cucu,,,,,,daca -ar avea un caine ce au astia in freza ,,,ar turba:eek:

michelle,,,,,,alarma aia desteapta, nu mai zice nimic?;)

daca va mai luati de vecinul meu noobstar,,,,,,,,,,o sa fac ce a facut IMMOral;)
 

DeletedUser9103

tracis demonstreaza ca esti mai bun decat jucatori noobs pe harta. Aici la spam mai convins ca esti.

Deocamdata statistica arata ce poate noobs, iar invidia voastra nu poate sa recunoasca acest lucru.
 

DeletedUser7039

eu va rog frumos
orcine e jucator noobs, e cel mai tare, restul trebuie sa mai joace vre-o 60 de ani:rolleyes:

astia din noobs vorbesc aici de parca toti neuronii din lume s-au adunat infreza lor:D

ma scuzati,,,,, am uitat de IMMOralii,,,,, respectiv, raducu-cucu,,,,,,daca -ar avea un caine ce au astia in freza ,,,ar turba:eek:

michelle,,,,,,alarma aia desteapta, nu mai zice nimic?;)

daca va mai luati de vecinul meu noobstar,,,,,,,,,,o sa fac ce a facut IMMOral;)


Ce-ai fata?! :D
Eu nu inteleg nimic ..
Adica noi suntem IMM si tu ne faci un oral? sau noi suntem imorali? sau radu-cucu; despre asta ce ai uitat? :)) nu, pe bune ..

ma scuzati,,,,, am uitat de IMMOralii,,,,, respectiv, raducu-cucu,,,,,,daca -ar avea un caine ce au astia in freza ,,,ar turba:eek:

Am luat porcaria asta a ta cuvant cu cuvant .. prima data, iti ceri scuze .. de ce? pentru ca uiti? ah .. adica ai ceva probleme de sanatate, nu? inteleg ca nici tu nu ti-ai dorit sa fi asa ..

Si zici ca ai uitat de IMMOrali respectiv si de raducu-cucu .. DAR AI VRUT TU SA NE ADUCI CEVA AMINTE:
Ca daca ai avea tu ce avem noi in freza, ai turba! Bravo! esti tare:)) am ras o jumate de ora la poanta ta .. :) realizez acum, intr-un tarziu, ca m-am uitat degeaba la "Y0! Mama!", pentru ca de fapt tu mi-ai fi oferit mai multa satisfactie ..

Dar totusi? Nu cumva tu? Nu crezi ca ? Nu esti tu? Asa .. un pic?

PESEU: Pai mai baiatule .. despre noobs .. ce-i al lor e al lor .. prea probabil sa mai joci 60 de ani sa ajungi la nivelul lor .. defapt daca ma gandesc mai bine, tu daca joci 60 de ani, ajungi mai n00b, pentru ca la tine se pare ca e efectul invers .. Dar voi, G.W. sunteti cei mai amuzanti .. Nu stiti sa faceti diferenta dintre lanci si topoare, dar dati atacuri in interval de 200 de milisecunde :))
 

DeletedUser

tracis.. un mic sfat : mai posteaza aici cand statisticile va vor avantaja. Pana atunci mai bine te-ai abtine, sa iei 5 sate si sa pierzi 100 , nu e deloc onorabil.
 
Sus