Green vs. Zig Zag

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Primul organizat green:

Parte 1:
Triburi: green, black
Parte 2:
Triburi: Zig!?!, Zig?!?

Timeframe: 30/10/2016 00:00:00la31/10/2016 10:52:40

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 2
Diferență: 4

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24,345
Tabăra 2: 6,622
Diferență: 17,723

chart



Felicitari colegilor pentru satele luate, putine dar macar n-am iesit pe minus pt primul organizat :D
Bravo si adversarilor pentru spliturile reusite, cred ca au fost 24h frumoase pt ambele tabere :)
 

DeletedUser46447

Parte 1:
Triburi: Zig!?!, Zig?!?
Parte 2:
Triburi: green, black

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 7
Diferență: 3

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12,772
Tabăra 2: 28,126
Diferență: 15,354

chart




Dragnea&Ponta Style :) Devi penibil rau de tot,nu meriti nici cea mai mica atentie,zero caracter.Spor la joc!
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
:)))

3 sate pentru toata ofensiva tribului green. Iar sa golit depozitul si nu cred ca alex il goleste :)
Cand ma uit ca suntem jumatate cat voi pareti si mai penibili
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
Dragnea&Ponta Style :) Devi penibil rau de tot,nu meriti nici cea mai mica atentie,zero caracter.Spor la joc!
:O
penibil de ce?! ca v-am luat sate... si zero caracter pt ca v-am felicitat...?:)))
si da 4 sate pe primul organizat nu e nimic, cand voi pe 3 organizate ati luat -1 :D

felicitari green!
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
@angelblack: nu inteleg de ce ma jignesti si de ce esti asa agresiv...chiar vorbeam ieri cu un coleg de la voi ca nu multi mai stiu sa fie fair-play pe jocul asta, daca ai impresia ca am fost ironic, gresesti.Am pus statistica dupa un organizat, la fel cum am facut si la al vostru...nu stiu ce ai vrut sa arati cu statistica ta ca tot pe minus sunteti :eek: dar poate ar trebui sa iti inteleg frustrarea, sa pierzi si sate, sa plece si jucatori...
In plus, voi inca nu ati inteles deloc mistoul cu pp.urile, poate o sa va fac odata un desen....omentan e foarte bine asa pt noi :D

@Varufashion: nu stiu unde sunteti jumatate cat noi...cu ultimul sat luat: green + black 294 sate, zig + zig (nu va stiu semnele, recunosc) 238 sate o_O
Si care e toata ofensiva greenului? Stiti foarte bine ca noi suntem full deff de ne permitem sa ne aparam pe zid 0....sa nu uitam de conturile suport...luam si noi 4-5 sate ca noobi, cat sa nu iesim pe minus ca...altii:rolleyes:
 
Ultima editare:

DeletedUser12026

Schimband placa putin, chiar au fost 24 de ore frumoase, a trecut un timp de cand am prins un organizat bun pe plan ofensiv ,pentru ca e de recunoscut ca ati organizat bine,se vede ca sunteti o echipa unita,ati fost multi on,chiar si noaptea.Deci felicitari pentru asta!
Felicitari si colegilor mei,cu care am avut ceva de munca in ultimele ore si care s-au miscat exceptional .
Imi face placere sa joc cu asemenea colegi,dar si inamici deopotriva.
Pacat de impungerile astea pe extern. my 2¢.
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Pai impungerile fac parte din joc, topicul e "politica si propaganda"...asta nu inseamna ca va subestimam sau nu va respectam, ma gandeam ca unii de la voi vor intelege
 

DeletedUser3547

Weekend plin de actiune, ambele parti si-au jucat cartile interesant, bravo.
Fain cu mastercardu Fabbritzio ? L-ai invatat bine Emanuele.
 

DeletedUser30525

Felicitari ambelor triburi
La mai multe green

Ps: de asta e frumos jocul. Oricate sageti se arunca pe extern vine o zi ca asta in care si unii si altii joaca cu placere. Te face sa te intrebi ce se intampla pe lumea asta daca .....
Intelegeti voi punctele astea
 

DeletedUser29124

Mai zig, voi nu sunteti in stare sa va innobilati internele? :)
O pasarica mi-a soptit ca de maine schimbati vitezele...pe 54...sa nu mai vedeti verde...o fi adevarat? :)
 

DeletedUser46447

Nici in cel mai frumos vis al vostru nu scapati voi asa usor de Zig :)...daca nu v-a iesit organizatul incercati recrutarile?eu dc nu primesc oferta? :( offf offf
 

DeletedUser46447

aveti prea multi deja sau care e treaba?sau nu suporti concurenta?
 

DeletedUser46527

Vedeti cum faceti sa nu iesiti pe minus si la organizatul vostru impotriva colegilor bagati la interne peste noapte ...rusinicaa!!!
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
iti dai seama... l-au coplesit emotiile si i-a tremurat mana pe buton:))

noob :D
 
Sus