Hărţi Lumea Ro7

DeletedUser

deocamdata k45 este dominat de punch dar cred ca in vinedin urma si tribul in care sunt eu
 

DeletedUser11662

lol

Numai nubi fac asemenea triburi...baga la gramada add la toti!

Daca tre sa fie trib...sa fie de 311373 du de "point ho!"

exmpl:

Fac "hiding place" lv 10 sa am mai mult...sau HQ la max...omg:eek::eek:


Sa fim seriosi...ei domina acuma poate...dar peste 1 luna o sa vedem...;)
 

DeletedUser

Am schimbat scrisul de data aceasta.. sper sa va placa:
59200555an5.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Numai nubi fac asemenea triburi...baga la gramada add la toti!

Daca tre sa fie trib...sa fie de 311373 du de "point ho!"

exmpl:

Fac "hiding place" lv 10 sa am mai mult...sau HQ la max...omg:eek::eek:


Sa fim seriosi...ei domina acuma poate...dar peste 1 luna o sa vedem...;)

aici chiar mai dat pe spate,adica tu vrei sa spui ca toti jucatori din triburile cu 200 membri sunt "nubi" si fac ce ai zis tu,dute si upgradeaza-ti grajdu la 10
triburile de 200 de membri nu rezista pentru ca nu sunt uniti si nu se cunosc intre ei,pentru ca nu lucreaza in echipa,si din cauza asta ajung si ferme,pentru ca lucreaza pe cont propriu,si cand sunt atacati nu au cine sa le ofere sprijin
chiar am ras la postul tau :)


scuze de off topic
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Frumoasa harta...macar daca marcati si voi fermele si "punctatorii" corespunzator ! :D
 

DeletedUser

e abia inceputul jocului...ce va bateti la cap cu cine domina...oricum din cate vad eu MDA si BURN sunt sus si in l6...dar si acolo nu a inceput de multa vreme.
 

DeletedUser

Lista de rang a triburilor de pe continent 45
Rang Porecla Puncte Sate
1 PUNCH! 37.457 168
2 Hunii 24.066 110
3 ~CTU~ 21.177 106


is pe 45 si stiu de pe acolo situatia...ideaa ca din trburile astea o sa fie multi fremele mele,multumesc doamne pt.triburile mamute ne~organozate oups:)
 

DeletedUser

Lista de rang a triburilor de pe continent 45
Rang Porecla Puncte Sate
1 PUNCH! 37.457 168
2 Hunii 24.066 110
3 ~CTU~ 21.177 106


is pe 45 si stiu de pe acolo situatia...ideaa ca din trburile astea o sa fie multi fremele mele,multumesc doamne pt.triburile mamute ne~organozate oups:)

imi vine sa rad---
Sa farmezi triburi cu 200 de membri. vezi sa nu te farmeze ei pe tine
 

DeletedUser

imi vine sa rad---
Sa farmezi triburi cu 200 de membri. vezi sa nu te farmeze ei pe tine

la inceput nu e mare greutate. daca ai si un numar mare de spioni sa te apare sigur nimeni nu va da in tine. poti sa ii farmezi linistit:) (desigur eu prefer satele de barbari...cand am nobil dau si in aia:) )
 

DeletedUser

Numarul nu conteaza daca membrii nici macar nu intra pe forum(am intalnit persoane din tribul meu care am aflat ca sunt atacati de la aliati....) Sunt tinte usoare respectivii..nu trebuie sa ai mari griji.
 

DeletedUser

ce artistic sunt puse triburile. îmi pare mie, deşi aş putea să mă înşel, dar pentru lumea 7 s-au agitat mulţi jucători. sper să iasă o lume pe cinste :D
 

DeletedUser

nu mai puneti harti L7 pe forum. Incepeti sa le pune-ti peste o luna cand incep inobilarile si s stabilizeaza situatia
 
Sus